• Reklama

Koupit pasy, řidičský průkaz, občanské průkazy, certifikáty

Diskuse o všem co se netýká Rustu a 7 days

Koupit pasy, řidičský průkaz, občanské průkazy, certifikáty

Příspěvekod finley1 » stř 28. čer 2023 20:41:06

Jsme nejlepšími producenty dokumentů, ve světě koluje více než 12 milionů našich dokumentů.
Nabízíme registrované i neregistrované pasy, řidičské průkazy, razítka a další produkty pro mnoho zemí jako: USA. , Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Itálie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Velká Británie. Tento seznam není úplný.

Pro další informace a objednávku navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte emailem či mobilním telefonem.

Kontaktní e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com

Obecná podpora: fynnkelly376 @ yahoo. com

Skype: fynnkelly376

Tel (Whatsapp/Signal): (00) 237-676-392-671

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat e-mailem nebo zavolat.

Klíčová slova:

Kupte si vysokou školu, univerzitu a další tituly

Kupte si francouzský, německý, holandský, italský a/nebo anglický doklad o jazykové znalosti

osvědčení o znalosti nizozemského jazyka (Nizozemsko);

(holandský A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB)

osvědčení o znalosti anglického jazyka;

(TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridgeské zkoušky, PET, FCE, KET, APTIS, BEC)

osvědčení o znalosti francouzského jazyka;

(DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF CANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Québec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE a Master 1 FLE)

osvědčení o znalosti německého jazyka;

(certifikáty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD)

osvědčení o znalosti italského jazyka;

(CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS)
finley1
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28. čer 2023 10:28:42

Reklama

Re: Koupit pasy, řidičský průkaz, občanské průkazy, certifik

Příspěvekod marcomor » ned 10. zář 2023 21:31:04

Ahoj všichni, viděl jsem tento inzerát a také jsem si myslel, že je hloupý. Ale donedávna jsem měl zákaz řídit kvůli nehodě a zdravotnímu stavu. Bydlím sám a daleko od centra města, každý den potřebuji dojíždět do práce autem. Chápu, že některým lidem vyhovuje používání veřejné dopravy, ale NEJSOU. Všichni jsme lidé, názor jednoho člověka je jiný. Nejsem svatý a nikdo z vás jím není! Svou recenzi na tento inzerát píšu kladně, protože nebýt těchto lidí, byl bych nyní v obtížnější situaci. Pomohli mi vymazat mé záznamy v systému a vystavit mi další řidičský průkaz a mohu svobodně řídit bez obav z policie, protože mám zaregistrovaný řidičský průkaz bez jakéhokoli zákazu nebo zdravotních podmínek, které by mě omezovaly v řízení. Zaplatil jsem 24 000kc za vyklizeni a jsem velmi vdecny za tyto lidi, ze mi pomohli. Proto nečtěte negativní recenze a postavte se na stranu, když se ocitnete v podobné situaci jako já. Vyhledejte pomoc u těchto lidí, protože vám pomohou maximálně do 2 týdnů. Také můžete požádat o další řidičské průkazy z různých zemí, pokud jste v podobné situaci jako já. Ale pro ty, kteří potřebují jiné dokumenty, můžete je kontaktovat a získat více informací o tom, co přesně chcete. Věřím , že většina z nás již nebude kontaktovat prostřednictvím e - mailů , takže zájemcům usnadním proces kontaktování těchto lidí prostřednictvím

Whatsapp/Signal: +237676392671

Děkuji vám, že jste si přečetli můj upřímný názor, a doufám, že si brzy přečtu další pozitivní recenze. Pozdrav na rozloučenou
marcomor
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 10. zář 2023 16:44:26


Zpět na Off-Topic

  • Reklama