• Reklama

Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Diskuse o všem co se netýká Rustu a 7 days

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Woffik » stř 03. črc 2019 15:49:19

Pleb? :rofl: :rofl: :rofl:


Píšem sem, kvôli tvojim pár vymyslených blbosti...
Lebo sám pravdu nevieš priznať to je všetko... :facepalm: :facepalm:
Venom vás prosil teamovať? kedy pred rokom tvl?
A zas tu píšeš sr*čky... :facepalm: :facepalm:

Už nemáš žiadne rozumné reči tak začneš písať nepravdivé veci že :wtf:

Don1k na tvoj vek nemáš dostatok rozumu to je vidieť... :repair: Objednaj sa k lekárovi aby ti predpísala nejaké prásky proti nervom, si taký typ človeka ako žolík čo rozj*be stolík :D :D
S venomom si to vy vybavte s ním, ja som s nim nehral minule rust.
Sráči si tu jedine ty :coffe: Ja ta mám tam niekde úplne dole u prdeli... Píš si čo chceš už ale aspoň si nehľadaj cestu k pravde ktorú si zakaždým vymyslíš. THX Bye
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Reklama

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Don1k » stř 03. črc 2019 15:58:30

Woffik píše:Pleb? :rofl: :rofl: :rofl:


Píšem sem, kvôli tvojim pár vymyslených blbosti...
Lebo sám pravdu nevieš priznať to je všetko... :facepalm: :facepalm:
Venom vás prosil teamovať? kedy pred rokom tvl?
A zas tu píšeš sr*čky... :facepalm: :facepalm:

Už nemáš žiadne rozumné reči tak začneš písať nepravdivé veci že :wtf:

Don1k na tvoj vek nemáš dostatok rozumu to je vidieť... :repair: Objednaj sa k lekárovi aby ti predpísala nejaké prásky proti nervom, si taký typ človeka ako žolík čo rozj*be stolík :D :D

tak ty víš velkou p*** 19.3 mi napsal pan arrow "bež te už taky do piče čau" na fb protože v ten den raidil hvězdíka.
a k čemu se mám přiznat ? k tomu že jsem teamoval ? :) a kdy ?
arrow snáma teamoval http://forum.rusted.cz/viewtopic.php?f=78&t=7398 a co tenhle topic ? taky to nebude asi pravda ? je mi to u prdele :) "Už nemáš žiadne rozumné reči tak začneš písať nepravdivé veci že :wtf: " ? :DDD a co je na tom nepravdivé ? :DDDDDDD všechno co jsem napsal je pravda ;) když nevíš tak si ověřuj věci ano venom nás prosil o teamovaní řekne ti to každej kdo snáma hrál :) náhoda jak svině že jsme chodili na Venomův teamspeak TS3.evollutin.cz :)
Don1k
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 04. srp 2018 10:56:15

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Don1k » stř 03. črc 2019 16:01:51

Woffik píše:Don1k na tvoj vek nemáš dostatok rozumu to je vidieť... :repair: Objednaj sa k lekárovi aby ti predpísala nejaké prásky proti nervom, si taký typ človeka ako žolík čo rozj*be stolík :D :D
S venomom si to vy vybavte s ním, ja som s nim nehral minule rust.
Sráči si tu jedine ty :coffe: Ja ta mám tam niekde úplne dole u prdeli... Píš si čo chceš už ale aspoň si nehľadaj cestu k pravde ktorú si zakaždým vymyslíš. THX Bye

Proč bych měl jít lékaři ? :) hele k mému věku se nevyjádřuj špunte jo :) nikdy jsem nic nerozjebal tak nevím co tu píšeš za sračky sám napíšeš abych napsal pravdu a potom sem napíšeš "Objednaj sa k lekárovi aby ti predpísala nejaké prásky proti nervom, si taký typ človeka ako žolík čo rozj*be stolík " když víš apsolutní hovno :)
je mi to u prdele jste k hovnu klidně mi dej ban ČUS MRTVEJ RUSTED
Don1k
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 04. srp 2018 10:56:15

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod WARBYzURNY » stř 03. črc 2019 18:14:56

Ahojda, Tak Woffiku do chatu jsem rýpal aj do hádek jsem se zapojoval ale do rodiny jsem nikdy nenadával :) to i impulsivní člověk jako já má své meze a to že mě tu pomlouváš není hezké a pokud máš se mnou nějaký problém a jsi proti mě zaujatý tak si to pojdme vyříkat npř. na ts pokud by jsi nebyl ochotný dojít na ts tak mám volno 14 v Srpnu a klidně přijedu za tebou na slovensko nebo se někde střetnem a řekneme si to klasicky jak by se věci měli řešit a jeden druhému zdělili co má proti sobě.. to samé jsem psal i Hráči Rustedu (RIN) který mi začal nadávat i na steamu tak jsem mu napsal že to vyřešíme v realitě když má se mnou osobní problém no ale neozval se.... to je jedno víš co se snažím říct pokud máš se mnou osobní problém není problém ho vyřešit. tak se bud s těma urážkama sklidni a neber si moje jméno do huby nadarmo :) . to je asi vše z mé strany k tobě woffiku a k tvím narážkám na mou osobu. čekám na kvalitní odpověd. Zatím se mějte a čao
WARBYzURNY
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 13. úno 2019 22:03:54

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Woffik » stř 03. črc 2019 23:42:56

čao
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Předchozí

Zpět na Off-Topic

  • Reklama
cron