• Reklama

Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Diskuse o všem co se netýká Rustu a 7 days

Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Don1k » ned 23. čer 2019 19:01:44

Zdravím, Vážení pane pleskač maitel Rustedu,
Doporučuji vám si udělat čistku v A-Teamu jelikož jejich není chování není vhodné pro vykonávání tohodle postu.
Jelikož dávat ban člověku který dostal unban přímo od "ownera" a ještě napíše že má v piči vás "pleskače" a xkrát říkal že na rusted sere a jsou tam jenom pro R$.
Na serveru nedělají absolutně nic, a na discordu ? jako když se někdo zeptá na něco ohledně serveru a oni nejsou schopni aňi odepsat a radši si hrají "DayZ" a když někdo napíše ať jde za někím z A-teamu tak jdou radši offline,tak nevím zda je to správné chování.
A nehledě na to že když někdo napíše pravdu na discordu tak mu tu zprávu smažou ? jako halo ?


PS: poprosím o vyjádření někoho z vedení kromě Woffika a Venoma (arrowa)

Peace :)
Don1k
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 04. srp 2018 10:56:15

Reklama

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Venty » ned 23. čer 2019 19:35:59

Spíš to vypadá jako stížnost na dvě konkrétní osoby, která má být určená jako soukromá zpráva pro majitele. Pokud se děje to co píšeš tak to určitě není správně, ale není divu že podle tebe na serveru nedělají absolutně nic, páč ty nevíš 80% z toho co dělají.
Jen tak mimo kontext. Když už se snažíš psát něco ve formě odborného textu, tak by bylo dobré si to potom zkontrolovat nebo to rovnou napsat pořádně.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Don1k » ned 23. čer 2019 19:44:33

Venty píše:Spíš to vypadá jako stížnost na dvě konkrétní osoby, která má být určená jako soukromá zpráva pro majitele. Pokud se děje to co píšeš tak to určitě není správně, ale není divu že podle tebe na serveru nedělají absolutně nic, páč ty nevíš 80% z toho co dělají.
Jen tak mimo kontext. Když už se snažíš psát něco ve formě odborného textu, tak by bylo dobré si to potom zkontrolovat nebo to rovnou napsat pořádně.


Chápu, na rustedu jsem za posledních 8 wipů strávil asi 900 hodin, takže tvůj text že z 80% je z cesty ale budiž. A to že hrají 9hodin DayZ tak to asi dělají taky hodně pro server nebo rusted má už i server na DayZ?
A ne do pmka to psát nechci protože chci aby se k tomu vyjádřili i ostatní, a myslím že psát by se mohl naučit i jeden z moderátoru protože občas to co napíše by nepochopil ani segenalec a ten má už velké zkušenosti s překladu nesmyslných slov ;)
Don1k
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 04. srp 2018 10:56:15

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Venty » ned 23. čer 2019 21:03:26

Tím že nevíš 80% toho co na serveru dělají jsem měl na mysli že je prakticky nemožný aby jsi věděl o všem co na serveru dělají, jen sis vytvořil obrázek z pár faktů a smotal to do kuličky. Hrát si můžou co chtějí, v tom je nic neomezuje, aktivitu udržujou.
Don1k píše:myslím že psát by se mohl naučit i jeden z moderátoru protože občas to co napíše by nepochopil ani segenalec a ten má už velké zkušenosti s překladu nesmyslných slov ;)

To je bohužel pravda.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Woffik » ned 23. čer 2019 21:11:17

Tu ten Woffik musí predsa niečo napísať, lebo pán Don1k si tu pár vecí vymýšľa...
Napr
DONIK píše:Jelikož dávat ban člověku který dostal unban přímo od "ownera" a ještě napíše že má v piči vás

Neviem kde si nabral že som práve toto napísal :D :rofl:

Moje chovanie zodpovedá na to vaše chovanie, ako sa správate vy ku mne tak sa budem správať tak isto ako vy mne. U mňa je nezmysel sa k vám správať pekne :D nemá to cenu.

Ja som pre rusted obetoval toho dosť- spravil som event o RSka moje vlastné...
Tak prečo by raz za čas som nemohol dostať RSka :facepalm:
No a pán RAMSEY správny kámoš musel klesnúť na úroveň warbyho a spol...

A čo ako keď hrám DayZ :D :lol:
Píšeš o niečom čo ani sám nevieš či kedy som ONLINE alebo OFFLINE.
To už fakt není tvoja vec... Tam seba radšej rieš a tvoje správanie a spol....

donik píše:A nehledě na to že když někdo napíše pravdu na discordu tak mu tu zprávu smažou

Nevidím ani jeden dôvod aby tam boli 2x tie isté správy...

Pán doník dostane mute a hneď musí byť agresívny.
Obrázek
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Venom » ned 23. čer 2019 22:03:38

tak a řekní mne kde maš napsana ze nemužem hrát i jiné hry ???? toto mne docela zajímá kde to máš napsane tu na rusted.! to ze sem mod a Woffik taky neznamená ze budem hrát jen RUST
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Don1k » ned 30. čer 2019 12:58:37

Nikdo neříkal že to máte zakázané hrát jinačí hry :) tak nevím co tady zase mluvíš za p***** a to že na ten server serete je pravda ;) máme x důkazů.
Dát někomu ban za to že mu pleskač dal unban se slovy že si tady nezahraje, je mi vás upřímně líto a nechápu proč si vás tam ještě drží když jste jenom ostuda pro A-team a navíc Venomíku tvoje slova " URNA ničí server" asi měsíc tam nehrajeme a stejně tam nikdo nehraje takže si myslím že to nebude Clanem ale typoval bych na někoho z A teamu když dáváte jenom tak bany za nic se slovy " pleskačovi to bude u prdele".


https://images-ext-1.discordapp.net/external/gFs0MEEjxJzcFfDa9uxsdWRfzCa_eF1pqv3Da-AthPE/https/image.prntscr.com/image/kFqc_hZzS8GqSRt9IRi0_w.png neplnění povinností
https://media.discordapp.net/attachments/568410013245112320/589426009217171476/62517037_904256009927364_7748506810306265088_n.png?width=705&height=564 k tomuhle nemám co dodat :) takhle se chovají moderátoři :)
PEACE :)
Don1k
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 04. srp 2018 10:56:15

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Woffik » stř 03. črc 2019 10:19:17

DONIK píše:Nikdo neříkal že to máte zakázané hrát jinačí hry :) tak nevím co tady zase mluvíš za p***** a to že na ten server serete je pravda ;) máme x důkazů.


Veď len o tom neustále píšeš a vypadá to tak že ťa to sere tak sa netvár že nie... :facepalm: :facepalm: :facepalm: tvl, už nevieš čo máš napísať že? :mrgreen: :lol:

DONIK píše:asi měsíc tam nehrajeme a stejně tam nikdo nehraje takže si myslím že to nebude Clanem ale typoval bych na někoho z A teamu když dáváte jenom tak bany za nic se slovy " pleskačovi to bude u prdele".

Mesic tam nehrajete :D tvl. :facepalm: :facepalm:
WARBY tam neustále niekoho rýpal do chatu, zapájal sa do všetkých hádok, nadávky na rodinu... ten WARBY není normálny človek keď má pravdepodobne nad 20... Ale správa sa na totálneho dementa :coffe: Normálny človek by si mal uvedomiť svoje správanie v 20tke už dávno... A nie mať správanie na úrovni decka...

A ja nemôžem zato že vo vaších hlavách najmä #Don1k #Ramsey si spravíte cestu k tomu najhoršiemu čo sa tam píše :D
Pleskáča niekedy upravím že spravil chybu že nemá ani najmenej tucha čo je to za hráča...
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Miya » stř 03. črc 2019 14:45:36

WARBY tam neustále niekoho rýpal do chatu, zapájal sa do všetkých hádok, nadávky na rodinu... ten WARBY není normálny človek keď má pravdepodobne nad 20... Ale správa sa na totálneho dementa :coffe: Normálny človek by si mal uvedomiť svoje správanie v 20tke už dávno... A nie mať správanie na úrovni decka...


Warby nebyl jedinej na serveru kdo rýpal v chatu, na serveru byli mnohem horší lidi...
To že si mu dal ban jen potvrzuje, že si byl vůči němu zaujatý. Rozdávat ban v afektu jen protože vám někdo rozdrbe tsko, které nemá nic s rustedem společného jen ukazuje jak jste sami dětinský. A ještě k tomu člověku, který za to vůbec nemůže.


Jinak co se týká toho hraní jiných her tak to chápu. Taky nejsem na rustedu 24/7, hlavně když tam teď nikdo nehraje. Upřímně nemám teď ani chuť tam hrát kvůli tomu co se tam poslední dobou děje.
Attention où tu mets tes pieds.

Steam: https://steamcommunity.com/id/msmiiya/
Uživatelský avatar
Miya
Lovec lidí
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 04. srp 2018 10:59:56

Re: Prosba pro majtele (přeji příjemné čtení)

Příspěvekod Don1k » stř 03. črc 2019 14:45:50

Pleskač udělal první chybu to že vám dal moderátora/admina :) nevím co tu píšeš za sračky ale ok a nechápu proč se sem vyjádřují plebové jako jste vy dva když jsem jasně napsal do topicu že chci vyjádření od pleskače.
Takže chci od pleskače a né od vás podkoní a to že napíšeme něco ohledně vaší aktivitě tak najednou píšete na discordu a forum aby bylo vidět že najednou pánové moderátoři (sereme na rusted) se snaží :DD ale to už nepomůže :) jo a nehrajeme tam měsíc a vy pořád brečíte že tam nikdo nehraje protože URNA :DDDD no jako dovol se mi zasmát ale tak táhňite na NEWBIE když vám vadí raid.
A ještě k tomu warbymu x lidí tam nadávalo podívejme se na poalyho a spol nebo na mira :) proč jsi mu nedal třeba ban ? :) jenom jsi zakomplexovanej vůči URNĚ thats all.
A teď jedno přiznání dejte mi klidně i ban je mi to u prdele:
Pán Venom nás kolikrát žebral že chce snama team i když jsme byly full 4 lidi nebo jak bylo tenkrát povoleno 5 lidí tak on nás prostě žebral aby mohl snáma teamovat, raidit atd. když jsem mu říkal že ne že to je zakázané tak nám sám napsal že na pravidla sere atd. že každému je to u prdele.
A když dostal raid tak najednou nám psal že jsme k**** atd. protože raidl našeho člena clanu a ještě měl ten dement tu drzost napsat někdo raidl Hvězdíka.
Ale když jsem to zjistili a šly ho raidit tak najednou vyhrožoval banem za teaming miyi psal že končíme , že jsme čuráci atd....... je to docela slušné chování od člověka co se má zastávat pravidel hraného serveru.
(a to ještě říkal že ty pravidla nečetl)
Takže apeluji na JERSIHO/Pleskače a ostatní admini udělejte si v rybníku pořádek.
Thats all tak doufám že mi ten ban za tu pravdu dáš sráči :)
PEACE
Don1k
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 04. srp 2018 10:56:15

Další

Zpět na Off-Topic

  • Reklama
cron