• Reklama

Arena server

Sem pište své dotazy a nápady

Arena server

Příspěvekod ChocolateNinja » pát 14. zář 2018 14:56:28

Ahoj, proč už arena není tak, jak bývala ? Ve smallu s classama to bylo lepší, myslím si, že by s tím i plno hráčů souhlasilo.
Uživatelský avatar
ChocolateNinja
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 14. kvě 2016 15:49:57
Bydliště: Brno

Reklama

Re: Arena server

Příspěvekod Venty » pát 14. zář 2018 16:56:53

Jojo, super byla, ale zrušila se, poté vůbec nejela a za pár měsíců se z pro mně neznámého důvodu udělala nová co je teď. Zas arena která je momentálně na serveru mi přijde více vyvážená, není tam moc objektů ale zas to není úplná rovina, ne že by ta předtím nebyla vůbec vyvážená ale nebyla až tak. Kity byl též fajn ale nebyla v tom zas ta vyváženost. Prostě tamhle ten měl Mku a tenhlecten měl brokovnici, nebylo to fér. Teď jsou tam všechny nejpoužívanější zbraně (M4, Bolt Action RIfle, Shotgun, P250) a set věci se mění po restartu. Bylo by možná dobré zas udělat nějakou soutěž ve stavění třeba areny a stavba co by vyhrála by se využila, ale zas příprava a vše okolo toho by bylo na déle+k tomu tu Pleskac moc nebývá takže by to bylo dost komplikované.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Arena server

Příspěvekod ChocolateNinja » pát 14. zář 2018 17:37:47

To je fajn, ale myslím, si že kdyby někdo postavil arenu, postrádalo by to smysl. Moc se v tom nevyznám, ale myslím si, že by se to více lagovalo slabším počítačům. Prostě ve smallu to bylo ideální, každej si mohl dát kit jaký chce, teda s výjimkou Spec Ops... Dalo se tam i campit ve věžích, ale i rushovat smallem.
Uživatelský avatar
ChocolateNinja
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 14. kvě 2016 15:49:57
Bydliště: Brno

Re: Arena server

Příspěvekod Venty » pát 14. zář 2018 18:17:52

Však jo, ideální to bylo, ale bylo to zavedený jiným stylem než teď, mám na mysli ty kity. Taky to mělo to své "kouzlo"
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Arena server

Příspěvekod Woffik » sob 15. zář 2018 0:17:29

Sťažuješ sa iba ty. Nikto iný neprišiel a ani raz sa nesťažovalo že sa zmenila arena! prídeš ty a už sa sťažuješ na arenu. 1.

Pleskac píše:Na serveru byla jen jedna "lokace" a po prvnim pripojeni se vam uz nic nenacita ale nevyhodou je ze i kdybyste na mape neco postavili tak se to sice ulozi na serveru ale u hracu se to nikdy nezobrazi. Kdyby tam byly nejake stavby tak se tam budou hraci zasekavati pri jejich nacitani
2. mene bordelu na mape = vic fps na potato pc
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Arena server

Příspěvekod MatejSvK » pon 17. zář 2018 15:40:11

Máš to jedno podľa mňa je to lepšie je to otvorenejšie.
Ak sa ty nepáči tak chod na rustfansite arenu. sorry za reklamu ale iba pomáham :D
Rád pomôžem a spravím čo bude v mojich silách.
Uživatelský avatar
MatejSvK
Raider
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 16. pro 2016 17:47:25
Bydliště: Zvolen ,Slovensko

Re: Arena server

Příspěvekod ChocolateNinja » stř 19. zář 2018 15:27:19

Woffik píše:Sťažuješ sa iba ty. Nikto iný neprišiel a ani raz sa nesťažovalo že sa zmenila arena! prídeš ty a už sa sťažuješ na arenu. 1.

Pleskac píše:Na serveru byla jen jedna "lokace" a po prvnim pripojeni se vam uz nic nenacita ale nevyhodou je ze i kdybyste na mape neco postavili tak se to sice ulozi na serveru ale u hracu se to nikdy nezobrazi. Kdyby tam byly nejake stavby tak se tam budou hraci zasekavati pri jejich nacitani
2. mene bordelu na mape = vic fps na potato pc

Vidíš někde, že si stěžuju ? Normálně jsem se zeptal "proč". Normálně mi Venty odepsal, ale ty hned spustíš se stěžováním a bůh ví čím xd
Uživatelský avatar
ChocolateNinja
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 14. kvě 2016 15:49:57
Bydliště: Brno

Re: Arena server

Příspěvekod Woffik » stř 19. zář 2018 19:34:37

ChocolateNinja píše: že by s tím i plno hráčů souhlasilo.

Vidím iba teba že sa s tým sťažuješ? kde máš tých plno hráčov že by súhlasili?
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Arena server

Příspěvekod ChocolateNinja » čtv 20. zář 2018 13:05:08

Psal jsem „myslím si“. Ne, že tady na forum už psalo miliony lidí, ale kdyby ses někoho zeptal, třeba by souhlasil. :) Takhle to bylo myšlené. :nope:
Uživatelský avatar
ChocolateNinja
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 14. kvě 2016 15:49:57
Bydliště: Brno


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron