• Reklama

Rust Pravidla, existují nějaké ?

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod ShadoweCZ » ned 27. črc 2014 13:22:45

jak se dá dokázat něco co tu je ale i samotný plesky to popírá ....... prý na tomto serveru neexistují cheaty ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak s tím mazáním ... když by někdo měl tu pravomoc tak je ta budova během 5 min dole ....

Co teda ovlivňuje délku ukládání ?? 5s je docela dlouhé
S přáním zábavného hraní
ShadoweCZ
admin normal serveru
Uživatelský avatar
ShadoweCZ
Raider
 
Příspěvky: 67
Registrován: pát 11. črc 2014 18:29:45
Bydliště: poblíž Litvínova

Reklama

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod Anthel » ned 27. črc 2014 14:41:32

ShadoweCZ píše:jak se dá dokázat něco co tu je ale i samotný plesky to popírá ....... prý na tomto serveru neexistují cheaty ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak s tím mazáním ... když by někdo měl tu pravomoc tak je ta budova během 5 min dole ....

Co teda ovlivňuje délku ukládání ?? 5s je docela dlouhé


Asi si my dva brzy promluvíme :). Jdeš totiž odvěci, mám pocit že půjdu taky :).
T&P
"Srdeční záležitost."

Můj YTB Kanál (Převážně Rust videa)
Affiho YTB Kanál (Převážně Rust Videa)

...Chovejte se i nadále jako prasata ale nečekejte potom slušné zacházení ze strany adminů!...
Uživatelský avatar
Anthel
Raider
 
Příspěvky: 221
Registrován: ned 22. čer 2014 11:49:21

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod invy » ned 27. črc 2014 18:37:11

Marně čekám na reakci Pleskáče, proto sem hodím i já svůj názor :)
Dejme tomu, že jste měli opravdu postavený dům dřív, než tam bylo to pravidlo: dům do 5k objektů,
tak nyní když víte že povolená částka je taková jaká je, je vaší povinností konkretní dům upravit tak, aby odpovídal pravidlům nebo dostat trest o kterém pleskáč rozhodne.
a né se hájit tím že to bylo postaveno dřív než bylo pravidlo, kdyby jste to dřív postavené neměli bylo by namístě to bez varování zbourat.
Za jakýkoliv hack je též ihned ban ..
A pokud vás už pleskáč varoval tak by vám to měl zbořit on, pokud vy to neuděláte . Ale rozhodně ne ignorovat porušování pravidel a to jakýchkoli.

Podle vás teda, ti co to hráli dřív, než bylo pravidlo a stihli si postavít dům o 30k objektech to mít mohou a noví hráči co právě přišli a pravidlo znají, jen 5k ? Hoší to snad néé :))

Něco jsem tam četl, jestli to drivera omezuje, vůbec nejde o to jestli ho to omezuje,ale o princip, že porušujute pravidlo a zřejmě to server v něčem omezuje nebo to něčemu vadí, bezdůvodně by to tam pleskáč nepsal.
invy
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 27. čer 2014 17:16:57

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod Pleskac » ned 27. črc 2014 18:45:35

psal jsem jim ale nechteji to pochopit.. pokud se do zitra nerozhodnou budovu jim zborim..

jak se dá dokázat něco co tu je ale i samotný plesky to popírá ....... prý na tomto serveru neexistují cheaty ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak s tím mazáním ... když by někdo měl tu pravomoc tak je ta budova během 5 min dole ....


co jsem rekl ja je ze se na server neda pripojit s cheaty a to je taky pravda nebo ty snad muzes hrat s cheaty?
tim ze neustale bezduvodne vyhazujete hrace do vzduchu se stejne nic nevyresi... u tebe je nejvetsi cheat spis portovani kamosu administratorskymi prikazy :x
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod Anthel » ned 27. črc 2014 20:20:32

Pleskac píše:psal jsem jim ale nechteji to pochopit.. pokud se do zitra nerozhodnou budovu jim zborim..

jak se dá dokázat něco co tu je ale i samotný plesky to popírá ....... prý na tomto serveru neexistují cheaty ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak s tím mazáním ... když by někdo měl tu pravomoc tak je ta budova během 5 min dole ....


co jsem rekl ja je ze se na server neda pripojit s cheaty a to je taky pravda nebo ty snad muzes hrat s cheaty?
tim ze neustale bezduvodne vyhazujete hrace do vzduchu se stejne nic nevyresi... u tebe je nejvetsi cheat spis portovani kamosu administratorskymi prikazy :x

Takže otom už víš..

My to nechcem pochopit, aha.... Vyjádřit se ktomu tak bych musel být asi vulgární....
T&P
"Srdeční záležitost."

Můj YTB Kanál (Převážně Rust videa)
Affiho YTB Kanál (Převážně Rust Videa)

...Chovejte se i nadále jako prasata ale nečekejte potom slušné zacházení ze strany adminů!...
Uživatelský avatar
Anthel
Raider
 
Příspěvky: 221
Registrován: ned 22. čer 2014 11:49:21

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod TheKarlCz » ned 27. črc 2014 23:10:54

Bohužel v tomhle má Dr1v3r pravdu.... To znamená že si mohu dělat co chci protože údajně nebudu umět číst.... Nebo že si mohu používat co chci protože pravidla byla zadána potom.... Co to má ksakru znamenat!?! :?
Obrázek
I'm gonna fight for whats right
Today I'm speaking my mind
and if it kills me tonight,
I will be ready to die.
TheKarlCz
Lovec lidí
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát 25. črc 2014 16:13:23

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod Pleskac » pon 28. črc 2014 2:36:09

zed u gumaku ma ted 4900 objektu coz uz je v souladu s pravidly .. :|
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod TheKarlCz » pon 28. črc 2014 2:44:58

Děkujem.
Obrázek
I'm gonna fight for whats right
Today I'm speaking my mind
and if it kills me tonight,
I will be ready to die.
TheKarlCz
Lovec lidí
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát 25. črc 2014 16:13:23

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod Dr1v3R » pát 08. srp 2014 3:07:17

Prosím o doplnění pravidla č.11 -> Zaměstnání : Hráč nesmí být nikde zaměstnaný, ani si přivydělávat např. na brigádách - IP BAN
Dr1v3R
Raider
 
Příspěvky: 49
Registrován: úte 15. črc 2014 0:52:37
Bydliště: Center of Prague

Re: Rust Pravidla, existují nějaké ?

Příspěvekod Anthel » pát 08. srp 2014 5:13:16

Dr1v3R píše:Prosím o doplnění pravidla č.11 -> Zaměstnání : Hráč nesmí být nikde zaměstnaný, ani si přivydělávat např. na brigádách - IP BAN

Tento topic měl být už dávno uzamknutý, to tu není žádný správce Fóra ? ..

PS: :D.... Neprovokuj :D...
T&P
"Srdeční záležitost."

Můj YTB Kanál (Převážně Rust videa)
Affiho YTB Kanál (Převážně Rust Videa)

...Chovejte se i nadále jako prasata ale nečekejte potom slušné zacházení ze strany adminů!...
Uživatelský avatar
Anthel
Raider
 
Příspěvky: 221
Registrován: ned 22. čer 2014 11:49:21

Předchozí

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron