• Reklama

Rock kill bug/cheat?

Sem pište své dotazy a nápady

Rock kill bug/cheat?

Příspěvekod Tekmin » pon 20. říj 2014 18:34:59

Ahoj
na tomto serveru jsem začal hrát v sobotu 18.10. 2014. Ne že bych byl úplný profík přes Rust který jsem začal hrát téhož dne, ale výše zmíněný rock kill bug/cheat mě zarazil. Jednoho krásného dne jsem se vydal jako obvykle sehnat nějaké suroviny. Zabil jsem medvěda a začal ho řekněme "stahovat z kůže".
Najednou kde se vzal tu se vzal naháč. Odvážně se na mě vrhl se svým šutrákem (tento "rock" právě myslím), a já logicky začal střílet lukem. Vzhledem k tomu že do hráče co pobíhá kolem mě se šutrem nad hlavou se prostě snad nedá trefit, začal jsem se po něm ohánět sekerkou (Stone Hatchet). Pak jsem odběhl a vzal si svůj luk, nestihl jsem ani vystřelit a... padl jsem na zem. Zemřel jsem. Měl jsem 80+ hp a ten chlapík byl 5 metrů ode mě. Všichni doufám víme že "rock" nedává takový dmg aby mi ubral 80 hp. Ani luk ne. A přesto, když jsem se poté podíval do chatu, bylo tam zřetelně napsáno že jsem byl zabit lukem (Hunting Bow), za 75 dmg (připomínám že jsem měl 80+) a viděl jsem že ten chlapík NEMÁ žádný luk (jen ten svůj fajný šutrák).

Pokud jste nepochopili moji slohovku, zde jsou fakta:

Já: Hunting Bow (dává 75 dmg)
Útočník: Rock (dává 20 dmg)
Já: 80+ hp
Útočník: 5 metrů ode mne

Poté instantně zemřu bez jediné viditelné újmy a v chatu je napsáno že jsem byl zabit lukem za 75 dmg (podle všeho nedává headshoty).

Doufám že jsem dosti popsal svůj problém. Možná je to jen bug hry která je myslím právě v alphě. Budu rád za každou odpověď. Jméno toho chlapíka bohužel neznám, neříkám že za to mohl. Neztratil jsem tak úžasné věci ale i tak mě to zaráží. Tento případ jsem už párkrát viděl. Nyní se tedy dostávám k mé jediné otázce na kterou chci odpověď:

BUG NEBO CHEAT? :wtf:
Tekmin
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20. říj 2014 17:47:06

Reklama

Zpět na Diskuse

  • Reklama