• Reklama

Youtube a Prozba pro Rusted a vedení .

Sem pište své dotazy a nápady

Youtube a Prozba pro Rusted a vedení .

Příspěvekod CzechHBOGaming » sob 25. dub 2015 16:57:33

https://plus.google.com/u/0/b/110763505 ... 879/videos best videa jinak asi polovička z vás co toto tedka čtete mě zná ale mám noví kanál ale rust když někdo mě o to pořádá si určitě rád zahraju protože mě to bavilo ale jelikož tady sou adminy k nepoužití omlouvám se za víraz a moc toho tady se neřeší lagy tu sou a td a na Revol.... sou hackaři bohužel už i tedka i lagy tam sou a Kozel co se nechá uplácet za peníze tak to je taky moc org rust tam je toho tisíce ale sou tam jiné příkazi třeba tady je /set fps a na org /fps set to je jeden z mála co sou podobní tak vás žádám všechny aby jste konečně někdo vytvořil pořádný serv er ne že na jeden server naplácáte 3 herný portály jako to má tady rusted ve svyyku sorry plesky ale je to tak děláš to a sám to víš jediné co tu děláš je to co sem spal a snažíš se vytvářet nový servery a to se cení to neříkám ale co se týče hlíídání hackeru a tohle necháváš na adminech které to moc neřeší bohužel je to smutné měl by si se do tohoto zasadit i ty kozel se o to stará ale uplácení to zase převišuje příde mě zbytečné nechat se uplácet majitely nějakého herního portálu vynáší to že si u něj lidi něco kupujou a né že se nechá uplácet potom mu díky tomu utečou lidi a stejně mu tu budou potom hrát jen ty co uplácí ale pak ho nemaj za co uplácet když je o tom řeč a tohle byla narážka na Revolut. a tak řádám rusted aby se od toho poučil a pokud se někdo ptá co já o tom asi vím tak mám tu pro vás jasnou odpoved delám v tom a zajím se o to a ptám se lidí co dělajíve vedení takovích společností (admini,spektátoři a td ) to by asi bylo vše co bych k tomudle řekl i když to není předmět toho odkazu . Já sem přestal hrát všude kvůli tomu co sem právě napsal a steamovej mě neba kvůli pomalejší komunykaci s cizincema co se toho týče



Pleskači pokud toto smažeš tak nebo zastavíš nebo kdokoli z adminu tak je to vaším obrázkem že to přijímáte a snažíte se to ututlat nebo něco jiného co nechcete aby se vědělo prosím plesky přemejšlej na tím co sem ti tedka psal i s těma obrovskejma chybama co sem psal ale na ty já doslova tedka seru po tom co tady mám za skušenosti a tím to tě žádám udělej s tím něco


a PRO VÁS LIDI pokudto takhle s českým Rustem pude dál tak až dostanu podíl s toho co dělám slibuji vám že založím obrovskou serverovnu a pár s těch serverů pojede s rustem a to bez lagů či něčeho jiného samozřejmě bugy tam budou to už je ve hře s tím nic neuděláme :D
CzechHBOGaming
Lovec lidí
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 05. led 2015 16:21:37

Reklama

Zpět na Diskuse

  • Reklama