• Reklama

Bany/Mute

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Bany/Mute

Příspěvekod 449 » pát 13. led 2017 20:38:24

Trochu nechápu proč tohle je označeno jako "oznámení" podle mě to každý normální hráč chápe a nepotřebuje k tomu to co píšeš shůtr. Dál, když chceš aby to každý viděl nebylo by špatné si to po sobě přečíst.
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Reklama

Re: Bany/Mute

Příspěvekod ShooterKo » ned 15. led 2017 20:29:33

Ralfe prosím tě, ty mi nic neříkej a nauč se pravidla. ;)
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Bany/Mute

Příspěvekod 449 » úte 17. led 2017 9:49:33

Já ti mužů říkat (psát) co mám na srdci a ty mi v tom nemůžeš zabraňovat. Nestojím o hádky dál se k tomuto topicu nebudu vyjadřovat.
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Screepy sa nechová normálne.

Příspěvekod skimmerko » úte 25. dub 2017 14:58:53

Dobrý deň. Chcel by som podať stiažnosť na Administrátora Screepy.
Ako prvé čo si dovolil ma zabiť uber hatchetou keď som si lootoval bag. mám aj dôkaz: https://ctrlv.cz/DX9j (pozrite chat)

Ďalšie že každú opýtanú otázku odpovie: Mne to je jedno.

Ďalej dal mojmu kámošovi mute na 10hodin (hráč JosephStalin) za to že napísal že Jeden hráč má hacky dôkaz: https://ctrlv.cz/G0LL (pozrite chat)

Takže prosím vás o odobratie jeho funkcie to čo robí na serveri není normálne ďakujem predom

SkimmY
skimmerko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 04. črc 2016 19:13:51

Re: Screepy sa nechová normálne.

Příspěvekod Venty » úte 25. dub 2017 15:25:50

skimmerko píše:Dobrý deň. Chcel by som podať stiažnosť na Administrátora Screepy.
Ako prvé čo si dovolil ma zabiť uber hatchetou keď som si lootoval bag. mám aj dôkaz: https://ctrlv.cz/DX9j (pozrite chat)

Ďalšie že každú opýtanú otázku odpovie: Mne to je jedno.

Ďalej dal mojmu kámošovi mute na 10hodin (hráč JosephStalin) za to že napísal že Jeden hráč má hacky dôkaz: https://ctrlv.cz/G0LL (pozrite chat)

Takže prosím vás o odobratie jeho funkcie to čo robí na serveri není normálne ďakujem predom

SkimmY

Vdiť není vidět za co dal mute. :wtf:
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Screepy sa nechová normálne.

Příspěvekod Screppy » úte 25. dub 2017 20:00:52

skimmerko píše:Dobrý deň. Chcel by som podať stiažnosť na Administrátora Screepy.
Ako prvé čo si dovolil ma zabiť uber hatchetou keď som si lootoval bag. mám aj dôkaz: https://ctrlv.cz/DX9j (pozrite chat)

Ďalšie že každú opýtanú otázku odpovie: Mne to je jedno.

Ďalej dal mojmu kámošovi mute na 10hodin (hráč JosephStalin) za to že napísal že Jeden hráč má hacky dôkaz: https://ctrlv.cz/G0LL (pozrite chat)

Takže prosím vás o odobratie jeho funkcie to čo robí na serveri není normálne ďakujem predom

SkimmY

Konečně jsem se dočkal tvé stížnosti.. :rofl: děkuji za pobavený :D
Že jsi mi lezl před "ksicht" když jsem mazal uber hatchetou velké množství camp firů sem nenapíše.. Neměl jsi tam lézt tvoje vinna.. Za co dostal tvůj kamarádiček mute moje věc, moje rozhodnutí :like: že si tam zvyšoval EGO nade mnou to je pohodička, že neustále otravoval se svými "inteligentními" argumenty to taky dělal :like: Že jsem mu odpověděl na to že mě nahlásí a dá na forum "Mě je to jedno" ?! Já se s vámi vygumovanci srát jen tak nebudu.. ;-) A ano podej na mě další stížnost, že jsem vám řekl vygumovanci :like: Jestli chceš tohle řešit nadále vytvoř si svojí topku.. ;-)
A to "Mě je to jedno" jsem odpověděl jenom jenom jednou a to na to že mě nahlásíte, že jsi si lootil batoh ty jsi asi hodně velký primitiv :like: hlavně, že jsi mi lezl celou dobu před tu uber hatchetu.. :like: Vzpamatuj se prosím tě a vzpomeň si jak to bylo..
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Screepy sa nechová normálne.

Příspěvekod Screppy » úte 25. dub 2017 20:05:02

Venty píše:
Venty píše:Vdiť není vidět za co dal mute. :wtf:

No jasně, že to tam není vidět když to bylo úplně jináč než to napsal tady na forum a nedá tam jak to opravdu bylo co se tam odehrávalo :like: To jsou ty případy aby hráč za každou cenu shodil Administrátora ze svého postu či aby ho postihlo nějaký trest.. Musel by jsi vidět a být u toho aby jsi pochopil takového .... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Bany/Mute

Příspěvekod jersi » stř 26. dub 2017 7:34:02

pokud tedy tvůj kámoš má důkaz ze má nekdo hacky tak at to napiše sem a ne do chatu, do té doby jsou to jen pomluvy a akorad znechucuje dalším lidem hru.
mute bych mu dal taky, takže to je trochu nesmyslná stížnost.

a co se týka uber hatchet tak si to umím živě přestavit že jsi před ním běhal jak ocas. protože mě dělají to samé střílí do mě jak retardi a pak se diví když si střelím já
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Bany/Mute

Příspěvekod skimmerko » stř 26. dub 2017 13:30:46

Sranda ako si tu vymýšlaš :) nejdem riešiť ......
skimmerko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 04. črc 2016 19:13:51

Re: Bany/Mute

Příspěvekod Screppy » stř 26. dub 2017 13:34:51

skimmerko píše:Sranda ako si tu vymýšlaš :) nejdem riešiť ......

Já si vymýšlím?! Ty jsi teda srandista.. :facepalm: Nic víc mi k tomu nenapíšeš?!? Jsem rád, že to řešit nebudeš protože víš že by jsi se nikam nedostal a víš, že to bylo tak jak jsem to psal tady.. :-) Čest !
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron