• Reklama

ARENA server

Sem pište své dotazy a nápady

ARENA server

Příspěvekod AceOfSpades » sob 26. lis 2016 19:29:38

Zdravím vedenie RUSTEDu,
vzhľadom k viacerým ohlasom som sa rozhodol napísať na fórum žiadosť o znovuzaloženie arény. Viem, že namiesto arény sa tu vytvoril battlefield, ako server, kde si má hráč užiť trochu strieľania. Predsa, server kde je na strieľanie viacej možností ako sa strieľať alebo aj normálne hrať, je dôležitejší. Ale je skutočne lepší? Na battlefieldu je jeden jediný problém a to je veľké množstvo hráčmi postavených budov. Hráči so slabším internetovým pripojením alebo so slabším PC (to som ja) to ale úplne kazí dobrý pocit z hrania. Predsa, aréna je super miesto, kde sa môžte strieľať s každým, vylepšiť svoj skill a aim a to najdôležitejšie, nie je tam ani jedna budova, čiže server nepadá, nevyhodí to hráčov tak často za ping a nedropujú FPS.. čiže kvalitatívne by som to jednoducho ohodnotil ARENA>Battlefield... Budem rád ak sa k návrhu vyjadria aj ostatní, ktorých otravuje stále padanie battlefield serveru a FPS dropy keď vojdu na zastavanú plochu, kde je 99999 budov ktoré sú už dávno vyraidované. Samozrejme chápem, že je battlefield na údržbu veľmi náročný, nie je ľahké sledovať ktorý barák môžte zničiť a pod. Naopak arena nepotrebuje na údržbu skoro nič. Ďakujem, s pozdravom AceOfSpades...
AceOfSpades
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 05. lis 2016 17:12:15

Reklama

Re: ARENA server

Příspěvekod ShooterKo » sob 26. lis 2016 19:40:41

Abych ti řekl pravdu, já jsem chtěl asi před 2 měsíce něco jako bylo na originálce(P250Hacker Waley), ale ten battlefield je lepší než arená co byla, na BF se mi to lagne jen občas a to mám bad internet,a na areně se mi to lagovalo o hodně více
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: ARENA server

Příspěvekod jersi » sob 26. lis 2016 20:40:20

nesmysl otevirat dalsi server ktery bude brát hrace dalším.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: ARENA server

Příspěvekod AceOfSpades » pon 28. lis 2016 16:20:21

Pravdepodobne to nie je sposobené internetom, ale veľmi často je možné spozorovať že veľkú skupinu hráčov vyhodí naraz (niekedy aj 10 hráčov, inokedy celý server)... Ale vždy keď prídem do zastavanej oblasti dropnú FPSka a stúpne ping. Podľa mňa to dáva celkom zmysel znovu založiť arénu kde je tých budov ohodne menej (vlastne, takmer žiadna obrovská, ak sa bavíme o tej aréne čo bola naposeldy a to je tá v smalle). Každopádne dajú sa spraviť viaceré možnosti na arénu. Server, kde by sa na hacker postavala budova obrovská a tam sa strieľať alebo proste aj tá jednoduchá v smalle... To všetko je len kvoli tomu, že tu na tej aréne je o hodne menej vecí, ktoré rust potrebuje renderovať =====> neseká sa to, teda nedropujú FPS a ping je menší. JERSI nevidím dovod v čom by aréna bola zbytočná...
AceOfSpades
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 05. lis 2016 17:12:15


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron