• Reklama

Sprostý chat

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Sprostý chat

Příspěvekod jersi » úte 13. pro 2016 21:40:12

dobře tak co vlastně tvdíš ? jednou krátkou stručnou větou
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Reklama

Re: Sprostý chat

Příspěvekod PaviDnB » úte 13. pro 2016 21:59:31

jersi, nejde o to udělat z půlky serveru moderátory, ale zkusit si na jeden wipe jak by podpora dalších moderátorů pomohla, vždy je totiž lepší když na severu budou aktivní např. dva moderátoři než žádní :/ jde tam o rychlou pomoc a kázeň na serveru- bezpečnější servery pro nás.
PaviDnB
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 11. pro 2016 18:55:18

Re: Sprostý chat

Příspěvekod Shark » stř 14. pro 2016 17:33:32

PaviDnB píše:jersi, nejde o to udělat z půlky serveru moderátory, ale zkusit si na jeden wipe jak by podpora dalších moderátorů pomohla, vždy je totiž lepší když na severu budou aktivní např. dva moderátoři než žádní :/ jde tam o rychlou pomoc a kázeň na serveru- bezpečnější servery pro nás.

Kedysi sa tu o to ludia starali ako Screppy a dalších minimálne 5 moderátorov a bolo to celkom v pohode. Teraz je tu jeden moderátor a 2 admini, ktorí nie sú na servery tolko kolko by mali, teda podla mňa... Teraz je bordel v chate, miliarda barákov pri sebe a to ešte nehovorím o rozpadnutých barákoch...
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Sprostý chat

Příspěvekod PaviDnB » čtv 15. pro 2016 18:27:42

Shark píše:
PaviDnB píše:jersi, nejde o to udělat z půlky serveru moderátory, ale zkusit si na jeden wipe jak by podpora dalších moderátorů pomohla, vždy je totiž lepší když na severu budou aktivní např. dva moderátoři než žádní :/ jde tam o rychlou pomoc a kázeň na serveru- bezpečnější servery pro nás.

Kedysi sa tu o to ludia starali ako Screppy a dalších minimálne 5 moderátorov a bolo to celkom v pohode. Teraz je tu jeden moderátor a 2 admini, ktorí nie sú na servery tolko kolko by mali, teda podla mňa... Teraz je bordel v chate, miliarda barákov pri sebe a to ešte nehovorím o rozpadnutých barákoch...


Jo právě, já jsem tu dlouho hrával asi před dvěma lety a bylo úplně něco jiného a když jsem to zapl teďka tak jak kdyby mi přilítla facka od toho chatu bída, bída padá to strašně, padá to od té doby... (a to je proč jsem tuhle diskuzi vůbec začal, chce to změnu)
PaviDnB
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 11. pro 2016 18:55:18

Re: Sprostý chat

Příspěvekod jersi » čtv 15. pro 2016 18:35:10

PaviDnB píše:chce to změnu

hráčů...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Sprostý chat

Příspěvekod NesQuickk147 » čtv 15. pro 2016 18:38:06

jersi píše:
PaviDnB píše:chce to změnu

hráčů...


True Story.. :)
NesQuickk147
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 11. pro 2016 18:13:28

Re: Sprostý chat

Příspěvekod PaviDnB » ned 18. pro 2016 21:23:25

jersi, hráči se ti samozřejmě nezmění to né, nebuď naivní, tady je třeba jen tvrdší ruka očividně jak u fanoušků fotbalu... no však víš jak co se dělo :)
PaviDnB
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 11. pro 2016 18:55:18

Předchozí

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron