• Reklama

Server lag, menší dotaz.

Sem pište své dotazy a nápady

Server lag, menší dotaz.

Příspěvekod Kukys » pon 12. pro 2016 20:04:06

Zdravím nechci zase otravovat, ale chtěl bych se zeptat jestli se něco dá udělat s tím, že na serveru FUN jsme vystříleli klan ABS, byli full kevlar, měli dokonce BOLTKU, kterou mi ještě ani neumíme, potom tam už běhali jenom naháči a stříleli nás z baráku, což se dá přežít a jsem si jistý, že by jsme jim utekli, ale proč to vlastně píšu, že? Server spadl, samozřejmě kluci se napojili dřív a jelikož jich je asi 5, nevím jistě, ale podle toho jaký fight to byl bych tak odhadoval, samozřejmě nás zabili jako sleepery. Měli jsme u sebe dá se říct všechno co momentálně máme :). Tak bych se chtěl zeptat dá se s tím něco dělat, protože se mi to zdá celkem nefér, když svým dá se říct skillem dáte 2v5 a potom vám to celé podělá pád serveru :). Mám jen nějáké screeny z chatu, takže vám to nemám jak potvrdit, ale jestli jsou kluci charakterové tak to potvrdí a nic se jim nestane, respektive nesebere :). Jestli chce i ty screeny tak potom přiložím, děkuji hráč YOUNGOD :/.
Kukys
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. pro 2016 15:50:24

Reklama

Re: Server lag, menší dotaz.

Příspěvekod jersi » pon 12. pro 2016 20:27:40

věci se nenahrazují.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Server lag, menší dotaz.

Příspěvekod Kukys » pon 12. pro 2016 21:01:06

Děkuji za odpověd, tak hold se nedá nic dělat ;), řekl bych, že je to celkem smutný, ale nevadí. ;)
Kukys
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. pro 2016 15:50:24

Re: Server lag, menší dotaz.

Příspěvekod jersi » pon 12. pro 2016 21:36:44

je prostě se to stává. ale nedá se s tím nic dělat. představ si ten spam tady kdyby jsme měli vracet věci o které lidi přijdou kdyz zrovna spadne server. nebo jim internet... to by nestačili ani 3admini
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron