• Reklama

Rust Battlefield LAGY

Sem pište své dotazy a nápady

Rust Battlefield LAGY

Příspěvekod GhostNightcore » ned 09. dub 2017 19:14:14

Dobrej. Domnívám se, že nebudu sám si stěžovat na lagy na serveru "Battlefield" kde se pohnu a lagne se mi to a dropne na 30 fps. Kompem to není pochybuju že by procesor od amd 6 jáder 3.6 GHz neutáhnul rust legacy + GTX 750 TI grafika. Takže asi tak. Jelikož se na serveru se nerozpadají budovy, tak to zatěžuje server víc a víc. A admin s tím nic nedělá. Napíšeme mu 3x ať vymaže raidnutý baráky a nic. Takže bych poprosil o dřívější WIPE či pročištění serveru
-GhostNightcore Aka. Pozdravuju Brno
GhostNightcore
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 04. lis 2014 15:03:27

Reklama

Re: Rust Battlefield LAGY

Příspěvekod Screppy » ned 09. dub 2017 19:43:46

Zdar, v průběhu včerejška a dneška jsem procházel všechny servery a promazával jsem budovy jak rozpadlé, polorozpadlé, raidlé.. I se našly budovy co od sebe nejsou 200m ...
Dřívější wipe nepřipadá v úvahu.. :dislike:

Nejspíše to bude tím že tam je už více objektů ... To je taky jeden z mnoha důvodů, proč tam jsou wipy dříve než na ostatních serverech..
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Rust Battlefield LAGY

Příspěvekod Mrky » ned 09. dub 2017 21:56:00

GhostNightcore píše:Domnívám se, že nebudu sám si stěžovat na lagy na serveru "Battlefield" kde se pohnu a lagne se mi to a dropne na 30 fps


To jsi se ještě neproběhnul po frenchi na funu :repair: :repair: :lol:
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: Rust Battlefield LAGY

Příspěvekod Screppy » ned 09. dub 2017 22:56:51

Mrky píše:
GhostNightcore píše:Domnívám se, že nebudu sám si stěžovat na lagy na serveru "Battlefield" kde se pohnu a lagne se mi to a dropne na 30 fps


To jsi se ještě neproběhnul po frenchi na funu :repair: :repair: :lol:

Myslíš ty tvoje baráky? :rofl: tak to chci vidět zítra teda už pryč :lol: by se mohlo stát, že taky udělám abrakadabra a baráček bude fuč :lol:
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Rust Battlefield LAGY

Příspěvekod Mrky » pon 10. dub 2017 5:35:05

Screppy píše:
Mrky píše:
GhostNightcore píše:Domnívám se, že nebudu sám si stěžovat na lagy na serveru "Battlefield" kde se pohnu a lagne se mi to a dropne na 30 fps


To jsi se ještě neproběhnul po frenchi na funu :repair: :repair: :lol:

Myslíš ty tvoje baráky? :rofl: tak to chci vidět zítra teda už pryč :lol: by se mohlo stát, že taky udělám abrakadabra a baráček bude fuč :lol:


Neboj, už se na tom pracuje :lol:
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: Rust Battlefield LAGY

Příspěvekod NesQuickk147 » pon 10. dub 2017 16:16:42

Jó Ghost má pravdu, ale jestli to je jak říká Screppy těmi objekty, tak to snad nijak ovlivnit nejde (pokud se pletu, poprosím o edit či opravení).. Každopádně též mě nebaví hrát s lagy a je pravda, že časem to padá všude třeba na 5 FPS.. Pak když se fightí u tanků 10vs10, tak to opravdu nejde.. Bohužel, si budeme muset počkat do Wipu.. :)

S pozdravem NesQuick
NesQuickk147
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 11. pro 2016 18:13:28

Re: Rust Battlefield LAGY

Příspěvekod Screppy » pát 14. dub 2017 12:46:42

Zde není už co řešit... LOCK
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron