• Reklama

"hacker" aneb děti si vše vybrečí

Sem pište své dotazy a nápady

"hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod Casio111 » pon 08. kvě 2017 19:39:03

Zdravím, celkem by mě zajímal důvod BANu hráče zelíčka. Nechci se ptát hráčů ale vedení aby uvedlo konkrétní důkazy a ne jen, jak si někdo vyslovil, celý den ho program házel jako podezřelého. Ten program asi umí jen počítat rohlíky nebo co. Asi Vám to tady nefunguje. Příjde mi postavené nahlavu, s prominutím, někoho vyhodit ze serveru aniž by se o něj nejdříve někdo zajímal ve hře, tím myslím spectate. Tak mi příjde, že děti začnou dělat vyrvál a aby tady zůstalo těch pár posledních lidí, tak se jim přizpůsobíte. Proto prosím buďto o konkrétní důkazy, kdy ta vaše kalkulačka na blbost vyhodila, že opravdu je podezřelí anebo se to znovu prověřilo, tentokrát za pomocí lidského rozumu. Předem děkuji za odpověď.
Casio111
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 18. zář 2014 19:18:07

Reklama

Re: "hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod jersi » pon 08. kvě 2017 19:44:15

a fakt čekáš že se s tebou bude někdo bavit když to takhle napíšeš ?

bylo to prověřeno jak lidmi tak programy. stačí ?
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: "hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod Casio111 » pon 08. kvě 2017 20:00:24

Ne, nestačí... já chci vidět, kde je to napsaný, kdo to prověřoval a u jaké situace tam byl a jestli těch situací vůbec bylo více. A k tomu co jsem napsal by jsi neměl mít žádné narážky, jen zpochybňuju důvěryhodnost toho prověření, žádná vulgárnost ani narážka na nikoho konkrétního nikde nevznikla.
Casio111
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 18. zář 2014 19:18:07

Re: "hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod Zelicko » pon 08. kvě 2017 20:05:22

jersi píše:a fakt čekáš že se s tebou bude někdo bavit když to takhle napíšeš ?

bylo to prověřeno jak lidmi tak programy. stačí ?

Děláš si srandu už ? : No nekecej že lidi budou říkat že mám hacky když je umím zabít a oni mě ne. Jasně že budou říkat " Jasnej hack jak nic. Je to logicky a když už jsme u vašeho "programu" tak ten může nahlásit i to že někoho zabiju že mu dám double headshot :D :D . Fakt k smíchu jersi booože :D.
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde

Re: "hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod jersi » pon 08. kvě 2017 20:15:48

Casio111 píše:Ne, nestačí... já chci vidět, kde je to napsaný, kdo to prověřoval a u jaké situace tam byl a jestli těch situací vůbec bylo více.


chtít můžeš, ale tohle je privátní server a neříká pane tobě...
a ani mě ;)
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: "hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod Casio111 » pon 08. kvě 2017 20:40:11

Aha, tak to je hezký, že vlastně když něco potřebuju vědět, tak tady máte adminy, aby mi napsali, že je
mi po tom...
Casio111
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 18. zář 2014 19:18:07

Re: "hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod 449 » úte 09. kvě 2017 7:59:41

Nehraji se zelickem a ostatními ani je nijak neznám, ale myslím, že zelicko je asi opravdu čistej. Já jsem se sním střílel a nemohl vědět, že to jsem já. Zelicko mi dal par hitu a pak hlavu, ale nebylo to nic nemožného. Stihl jsem mu taky pár hitů dát, takže zabít zelicka je určitě možné...
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: "hacker" aneb děti si vše vybrečí

Příspěvekod Zelicko » úte 09. kvě 2017 14:07:51

449 píše:Nehraji se zelickem a ostatními ani je nijak neznám, ale myslím, že zelicko je asi opravdu čistej. Já jsem se sním střílel a nemohl vědět, že to jsem já. Zelicko mi dal par hitu a pak hlavu, ale nebylo to nic nemožného. Stihl jsem mu taky pár hitů dát, takže zabít zelicka je určitě možné...

Zdravím. Nevím kdo přesně jsi, ale jsi asi nejnormálnější z toho serveru. Díky MUCQ pro tebe :*
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron