• Reklama

Nábor k ničemu.

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod Mrky » úte 09. kvě 2017 21:48:16

Jak by řekl Andrej: "To je skandální" :lol:
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Reklama

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod Macekツ » úte 09. kvě 2017 21:49:40

jersi píše:
449 píše:Jde mi o to, že je to hnusný oproti ostatním.


ale tohle není nějaká demokracie tady :D tady není nějaká veřejná soutěž s pravidly ...

Jersi tady jde o to že vy napíšete nabor je uzavřen ten kdo se zepta že cce byt admin tak ho pošlete do pr... .A pak Drasík si jen tak řekne a jeho kamoška je MOD.Todle mě přijde trošku hnusny.A pak tady piše 449 že stim nesouhlasi popravdě si myslim že stim nesouhlasi dalši lidi z Ateamu. Docela jako TeamWork jako prase.
Macekツ
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 31. led 2015 10:11:56

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod Woffik » úte 09. kvě 2017 22:32:07

Mrky píše:Woffik napsal že je jí "Bez rozmýšľania treba prijať" a "Zaručuje sa za ňu" (Z čehož je asi jasné, že je to ta zmiňovaná "známost") a i přes to jí byla žádost zamítnuta. Co se tedy od té doby změnilo, že je najednou přijata ? :wtf: Nevěřím tomu že to tu funguje tak, že moderátor ukáže prstem na kamaráda/kamarádku a ta okamžitě dostane hodnost M i přes to, že se zjevně na tu pozici nehodí.

- Presne tak :) Keď sa žiadosť locknula tak sa to riešilo furt cez pleskáča aj s drawaxem. Potrebovali istotu že je to žena a nie nejaký úchyl. po uzavretej žiadosti sa to pekne 1 týždeň riešilo.
449 píše:http://forum.rusted.cz/viewtopic.php?f=56&t=5525

Tak tohle není snad pravda. :D Pro přijetí moderátory (která nedá do kupy 1 větu gramaticky správně ehm...) byli 4 administrátoři/moderátoři PROTI, ale pozor na Woffika, který je ve stavu "dospívání" a zařídil by pro svoji kámošku cokoli na světě...

Ostatní lidi kteří si zažádali o moderátora, dostali od všech ANO, ale nebyli přijati, protože je nábor uzavřen. :wtf:

Takže jen abych byl v obraze, KVĚTINKA23 s kterou nesouhlasili 4 Adm/Mod (5 hlasovalo), dostane moderátora, jen protože zná woffika? :wtf:


- 1 gramatická veta no bože môj svet sa pre to nezrúti :facepalm:
- Kde máš že 4 adm nesúhlasili?
- + si písal aj ty že "Kdyby chtěl na tom něco pleskáč měnit určitě si téma otevře." tak vidíš pleskáč ju prijal.
- Bože môj za to že hráte v cláne spolu tak tu nemusíte robiť caviky.


jersi píše:první v řadě až se nábor otevře.
ted nechápu o co ti(vám) jde jestli ji plesky věří a chce jako moda tak vám je do toho prd.
já ji taky neznám a neřeším.
:like: :like:
kubas494 píše:
jersi píše:
449 píše:Jde mi o to, že je to hnusný oproti ostatním.


ale tohle není nějaká demokracie tady :D tady není nějaká veřejná soutěž s pravidly ...

Jersi tady jde o to že vy napíšete nabor je uzavřen ten kdo se zepta že cce byt admin tak ho pošlete do pr... .A pak Drasík si jen tak řekne a jeho kamoška je MOD.Todle mě přijde trošku hnusny.A pak tady piše 449 že stim nesouhlasi popravdě si myslim že stim nesouhlasi dalši lidi z Ateamu. Docela jako TeamWork jako prase.


- kubas už veľa krát sa prijalo počas uzavretého náboru, tak neviem prečo tu robíte cirkus kvôli novej moderátorke. Neviem čí fakt závidíte.
449 píše:
jersi píše:Nikdo další se teď přibírat nebude, ale v případě že bude potřeba jsi asi první v pořadí ;-)


"K žádosti o moderátora Mrky" :coffe:


Tak vidíš že ide iba o toto tu o moderátora Mrky.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod jersi » úte 09. kvě 2017 22:38:51

ok tak jinak.
tady nerozhoduje o modech nikdo jiny než plesky.
my mu mužeme max poradit někoho. tohle není rozhodnutí teamu.

já taky nesouhlasím s nějakými mody/adminy, ale je to muj nazor nikdy ho nevykřikuju i když s nimi nesouhlasím a přesto za každým z nich stojím, protože to je zkratka rozhodnutí pleskáče. to je team work.
a proto mě udivuje že máte potřebu to řešit


taky za pomocníka na stavbu vemu kohokoli kdo se ozve, ale když se ozve nějaký známí dám mu přednost a to že mi někdo cizi napsal mail předním neznamená že tu praci dostane on...veřím že podobné srovnání si taky najdete.
jako třeba že nejlepšímu kamošovi dáte co by jste někomu random nedali, i když si o to řekli dříve ;-)
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod Rennie23 » úte 09. kvě 2017 22:51:40

dobry vecer vsem nebudu odepisovat vsem zvlast napisu pro vsechny nevim o co vam jde ... stale pisete, jste nastvani proc me vlastne vzali jako moderatorku. ja jsem uplne normalni obycejna holka, zena a matka takze nektere bych prosila i o trosku respektu, nekteri opravdu uz prehanite. Nabidla jsem se delat moderatorku abych pomohla urcite ne proto jak si nekteri mysli ze moderator je neco vic nez ostatni to za prve , za druhe pokud me vzali tak duvod asi bude ne ? urcite zvazi dobre sve rozhodnuti !!!, za treti je mozne ze neumim dobre pravopis ale to neznamen ze nemam rozum a nez zacnete soudit cloveka ktereho ani neznate tak je mi nekterych uprimne lito ja osobne pokud cloveka nepoznam tak ho hned nesoudim. potom jsem videla ze nekdo psal ze neumim z nicim poradit a zrovna ti co to psali za mnou z zadnym problemm neprisli takze ani nevim kde jste na to prisli!!! zbytecne se nenervujte, nehadejte a nenadavejte je to hra a ja jako moderatorka se budu snazit a dokazu vsem ze na to mam preji prijemny den
Uživatelský avatar
Rennie23
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 24. dub 2017 15:41:26

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod ShooterKo » stř 10. kvě 2017 6:38:38

nemá smysl to řešit.. jak napsal jersi "Je to rozhodnutí Pleskace", Já byl taky na BF sám mod a to tam hrálo 80 lidí... Tak jsem pleskacovi doporučil jednoho člověka, ktereho znám 2.5+ let... a Pleskac ho přijal. A Hodně žádostí bylo zamítnuto, ne jen kvuli toho, že je nábor uzavřený, ale taky že s nimi byli už v minulosti potíže... Rennie23 nikdy nic neprovedla pokud vím.. Tak se už není o čem bavit
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod Chorky » stř 10. kvě 2017 18:40:31

Já byl proti ? že o tom nevím. Napsal jsem jen že z toho budou problémy a to se přesně stalo.. Nic víc :nope:
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Nábor k ničemu.

Příspěvekod Shark » sob 13. kvě 2017 18:03:11

Chorky píše:Já byl proti ? že o tom nevím. Napsal jsem jen že z toho budou problémy a to se přesně stalo.. Nic víc :nope:

Tie problémy si robia len hráči sami :D
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Předchozí

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron