• Reklama

Zlej Jersi

Sem pište své dotazy a nápady

Zlej Jersi

Příspěvekod ShaWeed » stř 24. kvě 2017 19:49:50

:D takže mám dotaz ohledně toho jak jersi použil svoje ´´Výhody´´ pro cizí výhody použil Uber hextech na zabití hráče Nayru který položil 4 barikády a zabijel Hráče jmenem Sabinka ..... podle mě je toto dosti vážné porušení všech morálních zásad :) použít výhody jen pro výhodu jineho hráče ... zabil ho a nehal věci hráči sabinka (je to kluk) rád bych dostal vaše vyjádření Díky...
5.11 Nesmí použít jakýchkoliv výhod k narušení rovnováhy na serveru nebo hratelnosti. porušení tohoto pravidla
ShaWeed
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 19. kvě 2017 15:13:28

Reklama

Re: Zlej Jersi

Příspěvekod jersi » stř 24. kvě 2017 20:06:26

kdybych ho chtěl zvýhodnit givnu mu co bych chtěl v neomezené míře a ani by jste se to nedozvěděli. asi tak...

pro vaše poučení.
2.9. Je zakázáno pokládat ohniště,spacáky bedny atd. na zem vedle sebe ve velkém množství bez nějakého využití! Klidně můžete mít v baráku 20 spacáků to nevadí ale nedělejte bordel venku toto platí především pro NEWBIE servery dávám za to IP BAN na 7 dní!

těch barikád bylo více jak 20
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Zlej Jersi

Příspěvekod ShaWeed » stř 24. kvě 2017 20:24:48

jersi píše:kdybych ho chtěl zvýhodnit givnu mu co bych chtěl v neomezené míře a ani by jste se to nedozvěděli. asi tak...

pro vaše poučení.
2.9. Je zakázáno pokládat ohniště,spacáky bedny atd. na zem vedle sebe ve velkém množství bez nějakého využití! Klidně můžete mít v baráku 20 spacáků to nevadí ale nedělejte bordel venku toto platí především pro NEWBIE servery dávám za to IP BAN na 7 dní!

těch barikád bylo více jak 20

:) stím že 16 jich nebylo jeho :)
takže bezduvodně jsi ho zabil :) a neboj já si pravidla četl :) a zvíhodnil jsi Sabinku tím žes mu nechal veci nayra
ShaWeed
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 19. kvě 2017 15:13:28

Re: Zlej Jersi

Příspěvekod jersi » stř 24. kvě 2017 21:23:53

příště ho tedy zabanuju....
a zustane tam jeho sleeper ktereho by stejne zabil takže by to vyšlo na stejno.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43


Zpět na Diskuse

  • Reklama