• Reklama

WIPE - NORMAL

Sem pište své dotazy a nápady

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod GhOsTiK21 » úte 22. srp 2017 20:58:30

s wipem jako souhlasím . přece je blbost aby jste dali c4 na 15explosives když mají všeci xxxx GP :) dal bych WIPE :)
GhOsTiK21
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 30. črc 2016 12:33:51

Reklama

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod Pleskac » úte 22. srp 2017 23:53:07

GhOsTiK21 píše:s wipem jako souhlasím . přece je blbost aby jste dali c4 na 15explosives když mají všeci xxxx GP :) dal bych WIPE :)


Stezovali jste si ze nemate z ceho craftit C4 a nemuzete raidit domy ktere tam jsou ted toho má zase kazdý moc?! Proc to teda nepouzijete a neco konecne neraidnete ? na co potrebujete wipe :facepalm: :facepalm: Rychlost tezby se nezmenila kazdy ma co si natezil.

Rekni mi teda v cem byl predtim problem proc jste vsechno neraidly kdyz ma kazdy hromady GP? ja to fakt nechapu wipe je za 8 dni to uz nejak prezijete a na bf muzes zacit kdykoliv tam je to uplne jedno
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod GhOsTiK21 » stř 23. srp 2017 9:22:07

nikomu se C4 craftit nechtělo protože to žralo moc surovin :D
GhOsTiK21
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 30. črc 2016 12:33:51

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod 7lukas hraje » stř 23. srp 2017 14:56:45

Důvod proč chce hodně lidí wipe je ten že se chtějí eště rozehrát než začne škola atd protože potom nebude tolik času. za další nechápu proč je wood wall na 3c4 a metal wall na 6c4. Todle napsal Jersi důvod je prosty, stavby jsou omezené a vy tak nemůžete postavit hůře raidovatelnou base,tímto se to trochu vykompenzuje.
když člověk muže postavit 5x5x7 tak lidi nemají šanci tu base raidnout. chápal bych kdyby šlo postavit jenom 3x3x7 tak to bych klidně nechal wood wall na 3c4 atd
ale když jde postavit 5x5x7 což je velká base tak nechápu proč ty c4 nevratíte jako dřív 15 explosives na 1c4 wood wall na 2c4 atd. jinak hodně lidí na serveru si stěžuje že jsou lagy když se střílí já sám to taky vidím jaké jsou lagy i přesto že mám 300fps ping 30-40 tak se to laguje když se člověk střílí. jinak hodně lidí
chtělo aby se c4 vrátily do normálu jak se již zmiňoval nevím jak vám to už napsat snad to pochopíte jinak omlouvám se za gramatiku zatím čau
7lukas hraje
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 20. srp 2017 22:12:15

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod jersi » ned 27. srp 2017 18:57:33

c4 jsou zlevněné. přesné číslo ti neřeknu z hlavy mrkni ve hře. domy jdou i 7x7 a přesto jsou vyraidované. jestli neumíš raidnou 5x5 tak je něco špatně u tebe, tady se raidí vše a všude. není smyslem hry aby jeden vyraidoval cely server. jde taky o to kde ty c4 použiješ a s jakým rozumem.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod 7lukas hraje » ned 27. srp 2017 20:56:24

Hele řeknu to takhle mě nedělá problém někoho raidnout a je jedno jakou má base ale sere mě to že kvůli tomu že vy měníte něco co hráči po vás nechtěli kvůli tomu že měníte to co nikdo nechce tak odešlo minimálně 20 hráčů další hráči odešli kvůli tomu že byly lagy a ti hráči co zůstali tak jsou začátečnici který když někdo zabije tak odejdou ze serveru nebo když je někdo raidne a když bude wipe tak nebudou sice lagy ale zase hodně hráčů odejde po 3 dnech kvůli c4 a bude to zase jak předtím schválně píšu teď ať ty c4 změníte nebo uděláte aspoň anketu než bude wipe anketa o tom že by jste c4 nechali tak jak jsou nebo vrátily do normálu necháte tu anketu den a potom se uvidí kdo chce vrátit c4 zpět a kdo to chce nechat tak jak to je doufám že uděláte aspoň tu anketu no nic čau
7lukas hraje
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 20. srp 2017 22:12:15

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod jersi » ned 27. srp 2017 21:02:23

kdyby jsme měli dělat server jen podle hráču, tak tady všichni litáte a máte give. to prostě nejde. hrači si to s c4 chválí dříve když byli neomezené stavby tak by jsi s 50c4 moc nepochodil. ted s tím rozbiješ jakykoli dům co tu lze postavit.
jak jsem psal c4 byli zlevněny. počet necháme zatím stejný.

a přestaňte pořád vymýšlet kolik hráču odešlo :facepalm: to slyším více jak rok a z dlouhodobého průměru je to pořad stejné
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod 7lukas hraje » ned 27. srp 2017 21:20:14

No nic nebaví mě to řešit když to stejně nezměníte i kdyby tu napsalo 15 hráčů že stím souhlasí
7lukas hraje
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 20. srp 2017 22:12:15

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod jersi » ned 27. srp 2017 22:12:07

víš spoustě lidi to vyhovuje. na začatku nejsou hned vyraidovaní protože 6c4 na maly dum nikomu nestojí zato. a pokud dost farmí tak jsou schopni raidovat jako dříve a jakoukoli base. i o tom ta hra je. a pokud nefarmiš dost tak proste nemužeš raidovat nejvetší base.

pišu to potřetí. zlevnili se c4 takže je to cca nastejno jako kdyz byli drahé a byli potřeba 2.
čili je to pořad naročnější než vanila. ale prostě to není vanila proto to nemuže být nastejno.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: WIPE - NORMAL

Příspěvekod 7lukas hraje » ned 27. srp 2017 22:46:49

Jako já chápu že nechcete aby začátečníky ihned raidily ale také mě mrzí že za celej wipe mě nikdo neraidl a mám 5x5x5 a nemám tu base schovanou za mapou nevím co už snad to bude tento wipe lepší i když bude málo času už se těším na wipe aspoň budu mít co natáčet a snad to bude z těmi c4 vpoho díky za odpovědi čau :D
7lukas hraje
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 20. srp 2017 22:12:15

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron