• Reklama

Zrušenie m4 na serveru Normall

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod 7lukas » stř 08. lis 2017 20:36:08

Mrky napsal si to uplně přesně eště mě napadlo že by se mohlo udělat to že by m4 nešla koupit ani naučit najít prostě nic a jediná šance by byla jí ziskat z eventu ale byla by jen 1 na serveru a nešla by naučit takže by to bylo pro lidi vzacné člověk by si nechal m4 na obranu nebo by chodil s m4 po mapě ale je tam riziko že umře a ziská to někdo jiný ale ten už bude mít m4 jen v base :D
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Reklama

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod Havko » stř 08. lis 2017 20:59:33

Mrky píše:Většina lidí se k té Mce ani v průběhu wipu na normalu nedostane (pokud ji neroznese woffik :rofl: ), je to v podstate to same jako by ve hre ani nebyla.. Každopádně jestli ji chcete zrušit na dobro, asi bych taky nebyl proti.. zabít clan co běhá v pěti s P250 je hard ale zabít clan co běhá v pěti s M4 je prakticky nemožné :D Navíc větší clany si jí mezi sebou vzájemně rozprodají a pak už jen farmí solo hráče či menší skupinky, takže kvůli Mce zároveň klesá počet lidí na serveru.

ano veľka pravda :) moje slová. a Mrky nemal som ta rád ale poslednú dobu si super moderátor a to s woffikom máš pravdu.
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod DeMo-CZ » stř 08. lis 2017 21:36:38

M4 k rustu nepochyně patří, ale vzhledem ke klesajícímu počtu hráčů (když je M4 na serveru), musím hlasovat pro ANO. Chceš střílet s M4? Dobře, nikdo Ti nebrání jít na BF.
DeMo-CZ
Kámen
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 29. říj 2017 16:33:21

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod DenielCze » čtv 09. lis 2017 15:03:55

Ano.
DenielCze
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 06. lis 2017 17:15:27

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod jersi » čtv 09. lis 2017 16:32:53

já myslím že už jste moc pohodlní a rozmlsaní arenou, BFkem. ja jsem roky hral bez M4 i kdyz jsem jich mohl mít neomezené množství a hral jsem sám. že ji někdo měl proti mě mi nevadilo. on měl lepší zbran já měl lepší brnění. každy si dělá výhody jaké sedí jemu, nikdy jsem m4 nepovazoval za OP zbran. a jestli na tebe naběhne 5lidi tak je jedno jestli mají M4 nebo mp5/p250.

tak jestli je problém že na ni nedosáhnou tak bych to spíše řešil zlevněním a ne zrušením.
nevím jak se bude lidem líbit ze tam nejlepší zbran bude pistolka..

každy hraje na urovni na jakou dosáhne. a je jedno jestli začne hned po wipu nebo 5dní po něm.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod 7lukas » čtv 09. lis 2017 17:11:10

jersi ale ber v potaz to že ty když si hrál rust tak na serveru nebylo tolik dobrých hráčů a neuměli ani střilet takže to bylo jedno ale teď se to nedá p250 proti m4 a za další vždy když se koupí m4 tak odejde půlka serveru neřikám že to je jen kvůli m4 má na tom i podíl změna c4 za celej wipe tam žádnej klan eště neraidil protože nejsou c4 výroba je celkem drahá a i přesto že jsme chytali dropy tak jsme měli pár c4 a metalku 5x5x5 fakt raidnout nejde ano psal si že jsme rozmlsaní a že furt něco chceme novou arénu atd ale však na serveru je Moderátoru jak nevím co Admini taky tak ať se zapojí na co potom mají ty práva na to aby hodily supply do smallu a říkali tomu event nebo aby Moderátor dával jenom mute když je tolik adminu moderátoru tak začněte něco dělat a pokud se vám nechce tak dejte práva někomu jinému
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod jersi » čtv 09. lis 2017 17:14:34

hození supply do small nikdo nenazval eventem... ano moderátoři tam jsou jen nato aby davali mute.
já ani nevím co tam chcete. abych dělal hru ve hře ? to je na hlavu. když se nudíte tak farměte na ty c4 ne...

zadne eventy nečekejte 90% lidi se tam chová jak opice takže nikdo nemá zájem vám tam něco dělat.
nemluvě o tom že ta hra nato není uspůsobená
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod 7lukas » čtv 09. lis 2017 17:24:12

Jersi co chceme všichni vrácení c4 do normálu když tu m4 nechcete zrušit tak ji aspoň zdražte protože 150K máme jako klan za 1 den a nechápu proč je tedy bolt action rifle dražší jak m4 jinak změna c4 byla proto aby se neraidily malé base ale teď se raidí eště víc protože lidi nemají c4 na to raidnout 5x5 takže raidí jenom 1x1 2x1 3x3 ale prostě větší base nikdo neraidí proto klan ARA odešel protože je nikdo neraidil proto klan Joik tam taky už nehraje protože skoro všechny klany odchází protože se neraidí ale když se raidilo tak byly fighty protože lidi bránily base atd měli strach o věci teď to je každému jedno protože ví že nikdo nebude mít c4 na to raidnout větší base jedinej způsob jak raidit je dobít si 100kč a koupit 15 c4 a to je dost ubohé nemyslíš ?
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod jersi » čtv 09. lis 2017 17:38:43

tak to nechápu. na jednu stranu tady říkate že se k m4 plno lidi ani nedostane a ty píšeš že ji máte za den... tak wtf ??

c4 stojí jak mají stát jen jich potrebuješ o 1/3 více což je nic pro base 5x5... dříve byli neomezené base a raidili se taky, takze v tomhle není problém, vy proste nechcete farmit ale normál nemá byt takové funko prostě. o tom ten normál je.

já jsem hral sám a měl jsem tohle a raidoval jsem vše co jsem potkal. tak mi řekni kde je chyba.
https://www.youtube.com/watch?v=1wj1pfw3PGA
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Zrušenie m4 na serveru Normall

Příspěvekod Shark » čtv 09. lis 2017 17:46:20

Rozhodne NIE!!!
Ja už fakt nechápem čo vy chcete? Tá hra je už tak hrozne obmedzená a to všetko kvôli vám hráčom, čo nevedia hrať alebo čo?! Nedokážem si predstaviť ako by ste hrali, kebyže sa server nastaví tak ako pred tromi rokmi... Už je to tak upravené, že viac to snáď ani nejde a jediné čo chcete je to zas a zas meniť. Pokial by sa zrušila eMka tak tá hra by už prišla totálne o svoj zmysel. Ide len o to, že vy s ňou asi neviete hrať alebo čo a chcete si tú hru stále upravovať podla seba. Keby to záviselo na mne, tak by som to pekne nastavil tak ako to bolo kedysi, a to by som bol zvedavý kolkí z vás by tu hrali... možno tak 20% z toho čo tu je a to by boli tak tí "starí" hráči čo si tú dobu pamätajú :roll:
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama