• Reklama

Limit hráčů v klanu NORMAL

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Havko » ned 12. lis 2017 7:40:56

jersi píše:
Havko píše:pozri sa na klany všetko 6+ členov -_- nech si tiež nájdu teamy nie?

ale každy tak hrát nechce. ale musí...
a kdyz jsou tam clany po 6+ pak není divu že popka tak rychle upadne. protože je tam málo skupin co by odolali. a jakmile dostanou raid tak neskončí 3 ale 6+ lidi... a čekají na další wipe...

V tom máš pravdu ale čo keď raid nedostanü? Lebo budu furt tažit a nebude ro lehke raidnout ale ako aj já rad hram sám lebo ako nemusim sa pri fightu bat že zabijem svojho a v 3-4 by to bolo super :like:
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Reklama

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Venty » ned 12. lis 2017 11:35:43

Havko píše:V tom máš pravdu ale čo keď raid nedostanü? Lebo budu furt tažit a nebude ro lehke raidnout ale ako aj já rad hram sám lebo ako nemusim sa pri fightu bat že zabijem svojho a v 3-4 by to bolo super :like:

Celou dobu chceš aby se to nezměnilo a teď je to super nápad.. To by mě zajímalo co tě přivedlo k tomu souhlasit s tím.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Havko » ned 12. lis 2017 11:57:48

Venty píše:
Havko píše:V tom máš pravdu ale čo keď raid nedostanü? Lebo budu furt tažit a nebude ro lehke raidnout ale ako aj já rad hram sám lebo ako nemusim sa pri fightu bat že zabijem svojho a v 3-4 by to bolo super :like:

Celou dobu chceš aby se to nezměnilo a teď je to super nápad.. To by mě zajímalo co tě přivedlo k tomu souhlasit s tím.

Nemôžem zmeniť názor či čo?????
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Venty » ned 12. lis 2017 12:20:20

Havko píše:Nemôžem zmeniť názor či čo?????

Ber to v klidu. Nikdo ti nezabraňuje ani nezakazuje změnit názor, ale ptám se co tě přivedlo k tomu změnit ho..
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Havko » ned 12. lis 2017 13:42:19

Venty píše:
Havko píše:Nemôžem zmeniť názor či čo?????

Ber to v klidu. Nikdo ti nezabraňuje ani nezakazuje změnit názor, ale ptám se co tě přivedlo k tomu změnit ho..

to že som včera večer pochopil že sa hráči skorej rozohrajú a budu chodiť fighty lebo budu vedieť že možu chodiť po mape len 3 hráči či koľko tam bolo napísane :D bude tam proste viac hráčov.... a možno že aj viac fighty mohli by ste to teraz zariadiť vyskúšať a keď tak po wipu to tak nechať moj návrh :D
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Havko » ned 12. lis 2017 13:43:47

ale to sa vám určite nepodarí no ale keď budu adminkovia furt online a budu to trestať možno že áno 2 klany sa spoja jeden bude čakať a druhý fightit a keď ten 1 prehrá príde druhý a dobiju to tam dalej... potom tomu prvému klanu dajú veci a je to.
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Pleskac » ned 12. lis 2017 15:03:24

Pristi wipe budou clany na test po 6 hracich s tim ze clan bude mit hned na prvnim lvl max 6 hracu. Clany po 3 jsou nerealne a pochybuju ze by se tady vetsina klanu sesla ve 3 krome prvniho dne, vetsinou by hrali spis ve 2 nebo solo..
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Havko » ned 12. lis 2017 15:17:48

Pleskac píše:Pristi wipe budou clany na test po 6 hracich s tim ze clan bude mit hned na prvnim lvl max 6 hracu. Clany po 3 jsou nerealne a pochybuju ze by se tady vetsina klanu sesla ve 3 krome prvniho dne, vetsinou by hrali spis ve 2 nebo solo..

pravda :D a dobre po 6 je ideal :like:
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Shark » ned 12. lis 2017 18:13:28

Pleskac píše:Pristi wipe budou clany na test po 6 hracich s tim ze clan bude mit hned na prvnim lvl max 6 hracu. Clany po 3 jsou nerealne a pochybuju ze by se tady vetsina klanu sesla ve 3 krome prvniho dne, vetsinou by hrali spis ve 2 nebo solo..

Inak tým, by si mohol trochu znižiť množstvo potrebných expov a peňazí na dalšie levely... Teda aspoň trochu upraviť tie expy.. ;)
Lebo je nereálne, aby klan dal v dnešnej dobe maximálny level (hovorím o normale).
Naposledy upravil Shark dne ned 12. lis 2017 18:14:14, celkově upraveno 1
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod 7lukas » ned 12. lis 2017 18:14:13

No tak abych se nějak vyjádřil nápady tu padají zajimavé ale musíte si uvědomit že kdyby byly klany po 3 tak by to nebylo špatné ale zase by nikdo neraidil protože by nesehnal dostatek c4 na raid třeba base 5x5x5 takže bych za 1 uvažoval o vrácení c4 zpět do normálu takže 2c4 na dřevěnou zed aby se aspon dalo něco raidnout a když tu jsou furt ty problémy kvůli m4 tak dejte že bolt a m4 půjde normálně najít ve zbraňové bedně ale bude fakt malá šance prostě jako byl ten rust dřív toto je můj názor.
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama