• Reklama

Limit hráčů v klanu NORMAL

Sem pište své dotazy a nápady

Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Kolius » pát 10. lis 2017 21:01:10

Zdravím,

Pro ty co mě ještě neznají působil jsem jako mod. Poté jako admin na dnes již neexistujíci konkurenci. Zde na rustedu se pohybuji poslední týden a jen bych se rád prostřednictvím fóra vyjádřil k aktuálnímu dění na rustedu (legacy).
Pro ty kteří to nepostřehli ale je tomu tsk. Zájem o růst upadá... Přesně důvod znát nemusíme ale snad proto že na trh vstupují nové hry a atd. Podstatou věci ale zůstává že nesmíte hledat chybu ve vedení rustedu. Ctu příspěvky typu nechceme mku. Důvod proč odcházejí lidí atd. Neni tomu tak... Hra jako taková je uz nezazivna . Zůstávají jenom opravdoví fanousci. Pokud ale jde ó nějako úpravu která by stála za úvahu je ta že by jste mohli zkusit nastavit strop nebo chcete-li limit hráčů v klanu. Ze zkušenosti vím že se to osvedcilo. Vzhledem k číslům 30-40 bych to zkusil na 3 lidech v klanu. To znamená i 3 lidí při raidu,, 3 lidí venku v poli. Větší počet by dostal pro výstrahu treba ban na tyden. Opět říkám že máme to vyzkoušený a fungovalo to. Za me lepsi nez rusit třeba zbraně.
Kolius
Lovec lidí
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 29. říj 2015 16:22:06

Reklama

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Pleskac » pát 10. lis 2017 21:13:39

Klany jsou ted limitovane na 8 hracu 3 je asi moc malo tech 5-6 je podle me optimalni pocet. Proti tomu bych nic nemel na experimentalu je to omezene na 5 hracu ale je tam mene lidi celkove.
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod jersi » pát 10. lis 2017 21:15:10

já souhlasím. a exp to tak je. problém je kontrola. to by na každém serveru museli stalkovat 2admini nonstop.
místní hráči prostě neumí hrát v menším počtu a ani nechápou že je to zábavnější napínavější a vyrovnanější. tak to prostě je.

byla by to krása kdyby tohle hrači dovedli. mít tady třeba 20 týmu po 3 dalo by se to využívat i na soutěže ne jen eventy ingame. ale třeba ktery clan zabije více zvířat za wipe. kdo dá vyšší lvl. kdo nazbíra více money, nebo konkrtétní suroviny. atd... bylo by funny kdyby se třeba jeden wipe točil kolem leatheru že kdo ho bude mít poslední den wipu nejvíce získá na další wipe VIP atd... no s takhle by se dalo vymyslet kotel věcí :lol:

ale říkam, tady nato není nátura, oni by se podporovali tak či tak
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Kolius » pát 10. lis 2017 21:21:46

Jako ochrana proti porušení pravidla postaci screenshot nicky lze dohledat
Kolius
Lovec lidí
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 29. říj 2015 16:22:06

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod jersi » pát 10. lis 2017 21:23:38

Kolius píše:Jako ochrana proti porušení pravidla postaci screenshot nicky lze dohledat

velice těžko ze screenu, nemluvě o tom že to není hned důkaz že byli spolu
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Kolius » pát 10. lis 2017 21:26:24

Chápu že zavést takové pravidlo je obtížný a časově náročné.... To co říkáš je pravda
Kolius
Lovec lidí
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 29. říj 2015 16:22:06

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Venty » pát 10. lis 2017 21:28:40

Nápad dobrý, ale jak říká Jersi, nedalo by se to uhlídat. Když by si poslal screen 6 lidí tak by se nedalo poznat kdo je s kým a jestli bojují či teamují.. Navíc kdyby si to fotil z dálky tak by si neviděl nicky.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod jersi » pát 10. lis 2017 21:35:08

nicméně na těch 5lidi bych to omezil určitě. 8lidi v clanu je směšné
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Shark » sob 11. lis 2017 2:00:16

Ja som za nie. Je to tu už od začiatku rustedu, tak prečo to meniť? ... Každopádne je to asi za jedno lebo keď je v klane 8 hráčov tak sú aktívny len traja...
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Limit hráčů v klanu NORMAL

Příspěvekod Havko » sob 11. lis 2017 4:29:46

jersi píše:nicméně na těch 5lidi bych to omezil určitě. 8lidi v clanu je směšné

Rusted bude upadať rýchlejšie a rýchlejšie začiatočnici už vobec sa na normáli nerozehrají :) a nebudu na normálu fighty a mne a dalším klanom ide o fighty pozri si koľko je hrácov v klane date to na 5 a čo ty další? No predsa odídu já som za sharkov názor načo to meniť keď to už tak je od začiatku. A kolius za mňa nie a emku by trebalo zrušiť pozri si mrkyho správu a pochopíš.
NIE

Ft. HaVkO
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron