• Reklama

Problem zo zvukmi, lagy atd

Sem pište své dotazy a nápady

Problem zo zvukmi, lagy atd

Příspěvekod flickeris » pát 17. lis 2017 10:35:01

Caute, robi mi dnes to iste co bolo asi minuly wipe na normal proste nejdu mi zvuky, dropy na 3-5 fps na par sekund, pise do konzoli ze object handle to co bolo predtym... dalo by sa to fixnut ? nejde mi to uz asi 5 dni...
flickeris
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 09. říj 2017 20:35:51

Reklama

Re: Problem zo zvukmi, lagy atd

Příspěvekod flickeris » pát 17. lis 2017 10:45:44

Aj po preinstalovani win10 mam s tym problem....
flickeris
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 09. říj 2017 20:35:51

Re: Problem zo zvukmi, lagy atd

Příspěvekod NO-oNe » pát 17. lis 2017 10:46:23

dropuje my to na 1fps nejdú my zvuky a do konzoly my to píše An invalid object handle was used. nejde my to už 5 dni
NO-oNe
Kámen
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 29. říj 2017 15:09:41

Re: Problem zo zvukmi, lagy atd

Příspěvekod jersi » pát 17. lis 2017 20:24:42

flickeris píše:Aj po preinstalovani win10 mam s tym problem....

pak je problém v hardware
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Problem zo zvukmi, lagy atd

Příspěvekod Zmemroo » stř 06. pro 2017 16:53:19

Jako nemyslim si ze problem je v hardware... ja som vcera raidli vecer a zvuky mi isli vpohode, dnes som sa pripojil a zvuky mi nejdu ani po preinstalovani rustu, nie nemam win 7, mam 10 a nikdy som s tym problem nemal, a problem urcite nieje v hardware ani vo wine ale v tom ze zrejme nikto od vas nevie nastavit ten client tak aby fungoval :) ved aj anti cheat je vypnuty uz par wipov a k tomu tieto problemy so zvukmi... jo a k tym fps dropmi na par sekund som uz tiez vela pocul od typkov a teraz ako sa mi z neznameho dovodu pokazili tie zvuky tak sa to 2x uz aj mne stalo ze mi to droplo asi na 2 fps na chvilku a osobne si myslim ze mam dost vykonny comp na to aby mi to udrzal stabilne na 130+ fps vzdy no a ked nie tak to je problem v aplikacii a nie tieto vyhovorky na hardware... ked to neviete spravit tak to povedzte rovno a nehladajte vyhovorky, podla mna osobne tento server ma dost slabe vedenie a ak si to na vedeni nemyslite no tak mi dajte dokaz ze sa mylim... to ze kazde druhe decko dostane modko na to aby mohol mutovat pripadne davat ban za to ze niekto omylom postne svoje sukromne ts do chatu tak ako to je fakt chore :) tento server potrebuje kvalitne vedenie nie to co tu je teraz lebo dopadne ako revolution :) moj osobny nazor okej?
Zmemroo
Lovec lidí
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20. úno 2015 12:50:14

Re: Problem zo zvukmi, lagy atd

Příspěvekod jersi » stř 06. pro 2017 17:50:46

je tady několik set aktivních učtu, a dělá to pár lidem, kdyby to bylo klientem dělá to podstatně více lidem.
něco vás spojuje kdyby jste přišli nato co třeba by to odstranit šlo.

FPS budou dropovat vždy to je proste načítaním budov na mapě s tím nic neuděláme. ani nejvýkonnější počítač to neudělá plynule.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Problem zo zvukmi, lagy atd

Příspěvekod Zmemroo » stř 06. pro 2017 17:55:23

jersi píše:je tady několik set aktivních učtu, a dělá to pár lidem, kdyby to bylo klientem dělá to podstatně více lidem.
něco vás spojuje kdyby jste přišli nato co třeba by to odstranit šlo.

FPS budou dropovat vždy to je proste načítaním budov na mapě s tím nic neuděláme. ani nejvýkonnější počítač to neudělá plynule.


hej no lenže ja som stál na mieste v baraku a premiestňoval som veci v bedni :) dobre ale tie lagy ma nezaujimaju mňa serú len tie zvuky...
Zmemroo
Lovec lidí
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20. úno 2015 12:50:14


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron