• Reklama

Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Sem pište své dotazy a nápady

Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod Helter » sob 25. lis 2017 14:12:19

"Zdravim, dusím to v sobě už dost dlouho. Určitě někdo před vznikem Experimentalu hrál legacy jak už koupenej tak i warez. Určitě znáte server RUSTED a znali Revolution který už bohužel nejde. Dost lidí se mě ptalo proč? Proč revolution nejde. Jenom přece jsem hrál legacy 4 roky. Shrnu to pro ty co to zajímá . Všichni víme, že Revolution byl populární a nejlepší cz/sk server. No a rusted to začlo srát proto na revolution poslal ddos který revolution ustál ale druhý ddos už neustál a kozel (majitel Revolutionu) věděl, že kdyby to opravil přišel by další ddos a další. Proto ho nadobro vypnul. Tak jen aby ste mi nepsali proč nejde. S pozdravem blackANDwhite, Kaktusicek " -Redbullko, Majniik- <3
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Reklama

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod jersi » sob 25. lis 2017 14:20:55

nic takového není pravda.
od člověka co má IP ban za reklamu na jiné servery je to opravdu důvěryhodné

a nejlepší rozhodně nebyl. vypnul to protože šel do sraček. hrali tam všichni co na rustedu měli ban za hacky...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod 449 » sob 25. lis 2017 14:22:34

:facepalm:
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod Venty » sob 25. lis 2017 14:54:42

Zmije gabunská (Bitis gabonica) je jeden z největších a nejtěžších jedovatých hadů světa s délkou 2 m a váhou přes 8 kg. Vyskytuje se v pralesích rovníkové Afriky.
Zmiji gabunskou popsal jako první v roce 1854 André Marie Constant Duméril. Tento had se vyznačuje efektní kresbou z růžových, šedých, hnědých a černých trojúhelníků, která ho však činí neviditelným ve spadaném listí. Má přes 5 cm dlouhé jedové zuby, obsahující velmi silný hemotoxin, takže přes 90 % uštknutí je smrtelných. Had však na člověka zpravidla neútočí, pohybuje se pomalu a většinu dne prospí. Má extrémně pomalý metabolismus, takže vydrží až půldruhého roku bez potravy.


Tohle mi dalo více než tvůj příběh o Revolutionu.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod Woffik » sob 25. lis 2017 15:54:37

Najlepšie štatistiky má rusted.cz oveľa strašne moc ako revolution :D Rusted bol skôr vytvorený ako revolution :D
Ako píše jersi išiel do sraček.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod Shark » sob 25. lis 2017 17:24:20

:rofl: :rofl: :rofl:

Krajší príbeh ako je tento som nikdy v živote nevidel... Nabudúce by to chcelo ešte nejakú "čerešničku na torte", aby bol z toho svetový bestseller!!!

P.S.: Stavím sa s tebou o miliardu €, že Rust nehráš 4 roky ;)
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod Pleskac » sob 25. lis 2017 18:48:12

Redbullko píše:"Zdravim, dusím to v sobě už dost dlouho. Určitě někdo před vznikem Experimentalu hrál legacy jak už koupenej tak i warez. Určitě znáte server RUSTED a znali Revolution který už bohužel nejde. Dost lidí se mě ptalo proč? Proč revolution nejde. Jenom přece jsem hrál legacy 4 roky. Shrnu to pro ty co to zajímá . Všichni víme, že Revolution byl populární a nejlepší cz/sk server. No a rusted to začlo srát proto na revolution poslal ddos který revolution ustál ale druhý ddos už neustál a kozel (majitel Revolutionu) věděl, že kdyby to opravil přišel by další ddos a další. Proto ho nadobro vypnul. Tak jen aby ste mi nepsali proč nejde. S pozdravem blackANDwhite, Kaktusicek " -Redbullko, Majniik- <3


Zajimave je ze na rusted "nekdo"(kozel) posilal ddos neustale nekolik mesicu dokud byl na jakemkoliv hostingu v cz to nebylo ze by rusted bezel hur nez ostatni ale byl neustale pod utokem a nekolikrat utok na nas server vyradil i cely hosting. Po vymene nekolika hostingu jsem server presunul mimo cz a od te doby to bezi vicemene bez vypadku a ostatni se tady asi vysekali navzajem nebo co ja vim mozna to nebyl kozel a byl si to ty.

Jeste sem pridam nejake overene informace..
V roce 1934, 11. července, se uzavřela první dohoda mezi malými Šedými (přibližně 120 cm velcí, s velkýma očima, ze souhvězdí Orion) a vládou USA za vlády prezidenta Franklina Delana Roosevelta na palubě lodi, v přístavním městě Balboa v Panamě.

To byla jedna z nejdůležitějších událostí v lidské historii, protože nás stavěla do role, kdy jsme nebyli připraveni stát se hostiteli nepřátelské rasy mimozemšťanů. Ačkoli existovali také benevolentní Šedí (Zetas), tyto entity neměly na srdci ty nejlepší zájmy lidstva.

Americká vláda tímto zcela znevážila Ústavu Spojených států tím, že o tom neřekla svým vlastním Američanům. Šedí poskytli antigravitační zařízení, kovy a sloučeniny, volnou energii a lékařskou technologii. Šedí řekli, že v podstatě poskytnou tento hardware výměnou za to, že jim bude dovoleno infiltrovat lidskou společnost na všech úrovních.

To také učinili a začali nahrazovat důležité světové vůdce klony, které měly pod kontrolou. Sedm let po této smlouvě v roce 1941 se Šedí obrátili na německou vládu a na samotného Hitlera. Pak byla sestavena smlouva s nacisty. Šedí nabídli Němcům ovládání mysli a další technologie a na oplátku chtěli lidské subjekty, aby na nich mohli provádět své genetické experimenty.
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod Helter » ned 26. lis 2017 14:46:37

jersi píše:nic takového není pravda.
od člověka co má IP ban za reklamu na jiné servery je to opravdu důvěryhodné

a nejlepší rozhodně nebyl. vypnul to protože šel do sraček. hrali tam všichni co na rustedu měli ban za hacky...


Ahá? Ja som mal IPban za reklamu? Ban som na Rustede nikdy nemal. Najlepší revolution nepíšem že bol. Najlepší není ani Rusted a ani Revo. Je veľa lepších serverov. Najlepší není ani jeden, ale Revolution mal niečo v sebe a Rusted tiež. :-)

Venty píše:Zmije gabunská (Bitis gabonica) je jeden z největších a nejtěžších jedovatých hadů světa s délkou 2 m a váhou přes 8 kg. Vyskytuje se v pralesích rovníkové Afriky.
Zmiji gabunskou popsal jako první v roce 1854 André Marie Constant Duméril. Tento had se vyznačuje efektní kresbou z růžových, šedých, hnědých a černých trojúhelníků, která ho však činí neviditelným ve spadaném listí. Má přes 5 cm dlouhé jedové zuby, obsahující velmi silný hemotoxin, takže přes 90 % uštknutí je smrtelných. Had však na člověka zpravidla neútočí, pohybuje se pomalu a většinu dne prospí. Má extrémně pomalý metabolismus, takže vydrží až půldruhého roku bez potravy.


Tohle mi dalo více než tvůj příběh o Revolutionu.


Prve si to prečítaj celé a uvidíš že som to nepísal ja. :-). Toto by dalo viac napísať ako ,,tvoj" opis okopirovaný z googlu.


Shark píše:Krajší príbeh ako je tento som nikdy v živote nevidel... Nabudúce by to chcelo ešte nejakú "čerešničku na torte", aby bol z toho svetový bestseller!!!

P.S.: Stavím sa s tebou o miliardu €, že Rust nehráš 4 roky

Tento ,,príbeh" som nepísal ja ako si to ty nazval. Trebalo si to len prečítať a zistil by si to. Inak, Rust 4 roky nehrám, hrám ho 2. Ale, keby si si to prečítal tak by si vedel že som to nepísal ja. :-)

Pleskac píše:Zajimave je ze na rusted "nekdo"(kozel) posilal ddos neustale nekolik mesicu dokud byl na jakemkoliv hostingu v cz to nebylo ze by rusted bezel hur nez ostatni ale byl neustale pod utokem a nekolikrat utok na nas server vyradil i cely hosting. Po vymene nekolika hostingu jsem server presunul mimo cz a od te doby to bezi vicemene bez vypadku a ostatni se tady asi vysekali navzajem nebo co ja vim mozna to nebyl kozel a byl si to ty.

Jeste sem pridam nejake overene informace..


No však ako vravím, chcel som si to len overiť, ja Vás z ničoho neobviňujem len som si to chcel proste overiť. :-) Rusted je dobrý portál ale má nedostatky ohľadom launcheru v Rust Legacy a nie len to.

To je asi všetko, prajem Vám pekný zvyšok dňa/večera.
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod jersi » ned 26. lis 2017 14:54:08

Redbullko píše:No však ako vravím, chcel som si to len overiť, ja Vás z ničoho neobviňujem len som si to chcel proste overiť

ne ty jsi napsal něco co si někdo vycucal s prstu a pošpiňuješ tento server, to nebyla otázka to bylo konstatování.

Redbullko píše:No a rusted to začlo srát proto na revolution poslal ddos který revolution ustál ale druhý ddos už neustál
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Nechcel som to tu písať, ale bohužiaľ :-)

Příspěvekod Helter » ned 26. lis 2017 14:56:42

Vycucal, hm.. Čo keď to je pravda? xd Ale, je mi to jedno. A inak. Nenapísal, *okopíroval.
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama