• Reklama

Pojďte se vyjádřit

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod BowLucker » čtv 14. pro 2017 18:41:52

jersi. jak tu možu mat hacky ? :D veď vy ste rusted nie? bitcoin miner na stránkach "najlepší" launcher a ešte aj k tomu majú aj ten ich že anticheat. veď vám tam hacky ísť nemožu nie? veď keď už ma to kopne za ping keď mám furt 6 abo afk alebo že mi to vypne celý klient ta hacky to nevezme ? abo tuna Pleskač pozrel do počítača videl antivirák na malware a hneď jebol ban :rofl: :coffe: :facepalm:
BowLucker
Raider
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 14. lis 2017 15:15:23

Reklama

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod jersi » čtv 14. pro 2017 18:44:24

bowlucker ty jsi toxic
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod BowLucker » čtv 14. pro 2017 18:55:38

jersi píše:bowlucker ty jsi toxic

vadí? ano som :) nemate čo sa drbať do počítačov
BowLucker
Raider
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 14. lis 2017 15:15:23

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod jersi » čtv 14. pro 2017 18:59:31

a kdo ti drbe do počítače. a čím
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod BowLucker » čtv 14. pro 2017 19:04:56

jersi píše:a kdo ti drbe do počítače. a čím

pleskač vie :) záhadne som si uložil jeho ip a nieje v priečinku ? :)
BowLucker
Raider
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 14. lis 2017 15:15:23

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Zelicko » čtv 14. pro 2017 19:28:00

Jersi všichni víme, že máte bitcoin miner na stránkách a v launcheru taky něco pěkného nemyslíš ? :D. Většina lidí o tom neví, ale já o tom vím a nejsem to jenom já ale dalších 5 lidí určitě.. Když už tak hlavně "nenápadně :DD"
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Mrky » čtv 14. pro 2017 22:55:00

Na tom btc mineru nevidím nic špatného... Pleskač do toho za ty roky vložil spoustu práce a úsilí, tak není nic nepochopitelného že od toho chce i něco na zpět. :wtf:

Předpokládám že tím launcherem narážíš na ty screeny. Taky z toho nemám radost, ale je to nutné opatření kvůli kokotům jako je Ghost35 (mimo jiné) který šíří programy, kvůli kterým se tyhle opatření potom musí dělat. K těm screenům má přístup jen Pleskač a jersi (né všichni modi a admini, jak si někteří myslí. :facepalm: ) .. hádám že oba mají na prácí důležitější věci než sjíždět facebooky dětí z rustedu.

Jednoduše řečeno ... nehledejte problémy tam, kde nejsou. :coffe:
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod jersi » pát 15. pro 2017 11:40:46

Zelicko píše:Jersi všichni víme, že máte bitcoin miner na stránkách a v launcheru taky něco pěkného

ano víte, a my jsme to nikdy nezastírali, naopak a navíc to máš napsané i v pravidech...
ten bitcoin plesky zkusil jako náhradu toho že na reklamy má větsina lidi adblocker. hadám že to tam nebude dlouho moc to netěží
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Zelicko » pát 15. pro 2017 14:37:57

Nemluvím jen o tědlech věcech ale ještě o dalších pár věcí. + chápu Mrky co jsi myslel :D ten bitcoin miner, ale ty screenshoty to je prostě zlo :nope:
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod BowLucker » pát 15. pro 2017 14:51:49

Mrky píše:Na tom btc mineru nevidím nic špatného... Pleskač do toho za ty roky vložil spoustu práce a úsilí, tak není nic nepochopitelného že od toho chce i něco na zpět. :wtf:

Předpokládám že tím launcherem narážíš na ty screeny. Taky z toho nemám radost, ale je to nutné opatření kvůli kokotům jako je Ghost35 (mimo jiné) který šíří programy, kvůli kterým se tyhle opatření potom musí dělat. K těm screenům má přístup jen Pleskač a jersi (né všichni modi a admini, jak si někteří myslí. :facepalm: ) .. hádám že oba mají na prácí důležitější věci než sjíždět facebooky dětí z rustedu.

Jednoduše řečeno ... nehledejte problémy tam, kde nejsou. :coffe:

wtf? deti mu kupuju vipčka 2 vipka a má server na mesiac :) a práce? jakej? veď nič celu dobu nerobil 2x bol na serveru lebo sa nam nejak bugol barak + pluginy kúpil a ten klient robia určite rusáci :)
BowLucker
Raider
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 14. lis 2017 15:15:23

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama