• Reklama

Pojďte se vyjádřit

Sem pište své dotazy a nápady

Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Zelicko » úte 12. pro 2017 21:17:05

Zdravím všechny hráče popřípadě nějáké ty hráčky.. Chtěl bych, abyste se trošku zamysleli, nad tím, co se tady děje, jak s admin teamem, tak s komunitou apod. Chci abyste se vyjádřili buď tady, nebo v komentářích u mého videa. (BTW to video neberte až tak vážně).
Nenutím vás se na to dívat, ale spíš si přečíst ty komentáře pod tím videem.
!!!Kdo se na to nechce dívat nemusí.!!!
https://www.youtube.com/watch?v=ST8gYeuLTmw
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde

Reklama

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod 7lukas » úte 12. pro 2017 22:35:15

Myslíš že to má smysl stejně je to zajímat nebude :D
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod jersi » úte 12. pro 2017 23:25:00

stejně ti tam napíšou jen ti co s rusted mají nějaký konflikt tak je asi jasné že ti budou všichni přikyvovat.
já jsem za tu dobu co jsem pomohl stovkám hráčů, at s hrou, ingame problémem, instalací, nebo čimkoliv dalším sotva slyšel děkuji, natož aby napsali něco pozitivního. tak to prostě chodí.

98% z vás si myslí že admini nebo moderátoři jsou povinni vám pomáhat a jsou tu jen pro vás a nemaji nic jiného na starost než čekat váš požadavek a okamžitě ho vyřešit. my nejsme placeni, jsme jen parta normálních lidi co chtějí pomoct portálu, a i ve svém volném čase být nějak užiteční. tak alespoň já vnímám svoji činnost zde.

každý kdo trochu více hraje musí z těch vašich videi vidět že tohle normální není. takto prostě nejde střilet a recoil tak neskáče. to že ta sračka od PapaScruba co máte nejde vidět na vašich videích neznamená že jste čistí.
a přes to všechno i kdyby jste byli, tak těch pár zabanovaných stojí za to zlo aby server fungoval dále a nedopadl jako ostatní servery které to ingorují nebo pouští zabanované hráče zpět jen abych jich tam bylo o trochu více.

kdyby bylo na mě tak stebou jdou i tvý kámoši. křivdím jim ? možná ale na svém serveru bych to proste nerisknul. to je další věc co vy si neuvědomujte. cely ten portál říká pane jednomu člověku, a je čistě na něm koho se pustí a koho ne, čekám argument jako "ale jen díky hračum to tu je..a kdyby jsme všichni odešli mel by prázdný server....atd" ano ale to se nestane. protože těch podctivých hráču je tu pořád mnohem více a nemají důvod tu nehrát. neděláme si tu co chceme a každý perma ban je dost pečlivě uvážen.

mě pořád někdo označuje že trestám jak chci bezdůvodně atd. ale nikdy tu nebyl jediný důkaz.

zkuste se nad tímto zamyslet a dívat se nato z druhého pohledu než něco napíšete.i když stejně napíšete nějakou sračku nečekal bych že by jste si sypali popel i na své hlavy...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod 449 » stř 13. pro 2017 9:05:17

Ty kráso, jako chlapci mohli jste udělat to video o trochu lepší, tohle je video jak kdyby ho dělal kluk co má 12 let a učí se informatiku na základní škole... :D

Pořád si stojím za tím, že by bylo dobré místo Vánočního VIP všem dát unban. (Až na pár lidí u kterých je 100% jisté, že se nezměnili) Zabanovat je můžeme vždycky, zvýšíme počet hráčů a oživíme tím trochu servery. Jersi mi říkal že banů zase tolik není jak si myslím, ale ban dostane 1 a odejdou další 2, jen proto že kamarád je banned.
:wtf:
Přílohy
images.jpg
images.jpg (11.13 KiB) Zobrazeno 3490 krát
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Zelicko » stř 13. pro 2017 12:50:48

´Hmm jen škoda je že jsem se s Papascrubem nikdy nepovídal, ani s ním nehrál, ani mi to nikdo neposlal a ani nevím co to má být za program okey..
Další věc, neříkej mi, že z toho nemáš ani korunu. Možný to je, ale já si nemyslím, že z toho nemáš "nic" to taky opomenu.
Ještě bych řekl, že podle mého názoru máš v konkrétních věcech pravdu a ty i já víme že my dva se zrovna dvakrát nemusíme, ale to je u lidí normální + vidím, že jsi u mě "poprvé" zareagoval jako dospělý člověk což cenim. Vím, že nemáte čas jen na tydle věci "na server", ale tak proč jste si ho teda vytvářeli teda vytvářel** ? Samožřejmě, že na to musíte mít logicky nějákej ten vyhrazenej čas.
A pokuď si dobře pamatuju, tak já jsem aspoň za něco poděkoval. Za to jak si mi TY dával unban jsem ti poděkoval nemyslíš ?! Jo chápu, že bych byl jen jeden z mála, ale aspoň že se někdo najde ne ? Kdo umí poděkovat za nějakou vynaloženou práci.

Ralphe. To video jsem nedělal já, ale musel jsem ho tam prostě dát .. :D..
Jinak s těma unbanama bych tak něják nesouhlasil všem dát najednou unban, když už ho maj ať si ho sami vyřešej. (můj názor).
S těma kámošema máš docela pravdu, jakmile odejde /zabanovanej kamarád/ (nejlepší hráč) "BERTE TO JAKO PŘÍKLAD" tak ten celej klan se rozhodne se na to s prominutím (VYS**T). Tak to je a tak to i bude.

Vám všem, ale hlavne Jersimu a Ralphovi děkuju za odpovědi.
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod jersi » stř 13. pro 2017 12:59:57

ještě jsem nikdy nezažil že by někdo napsal že hacky má a to ani po tom co důkaz dostal, tak asi chápeš jak je pro nás bezvýznamné když nepišeš že nic nemáš..
a je jedno jestli ti to poslal on nebo steveo nebo nico...

ne nemám s toho nic.

a co se týká těch kámošu tak tomu tak není, většinou se pak vrátí bez něj a hrají dál. a nemění to nic natom co jsem říkal. kvůli tomu tady nenecháme hrát nečisté hráče jen aby tu bylo o pár lidi více kteří by ve finále ostatní vyhnali.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Zelicko » stř 13. pro 2017 13:02:08

jersi píše:ještě jsem nikdy nezažil že by někdo napsal že hacky má a to ani po tom co důkaz dostal, tak asi chápeš jak je pro nás bezvýznamné když nepišeš že nic nemáš..
a je jedno jestli ti to poslal on nebo steveo nebo nico...

ne nemám s toho nic.

a co se týká těch kámošu tak tomu tak není, většinou se pak vrátí bez něj a hrají dál. a nemění to nic natom co jsem říkal. kvůli tomu tady nenecháme hrát nečisté hráče jen aby tu bylo o pár lidi více kteří by ve finále ostatní vyhnali.

Xd tak logicky, že napíšu že nic nemám když nic nemám a zároveň přemýšlej. Já když už vím, že nedostanu unban, tak bych napsal, že jsem něco měl, ale ona to pravda není. No nic.
Btw nikdo mi nic neposílal.
A ještě jedna věc. Já žádnej důkaz nedostal. Nikdy.
end.
Děkuju za vyjádření
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Zelicko » stř 13. pro 2017 15:37:29

Lepidlo píše:Zelicko to video nemá nič spoločné s rustom :facepalm:

Umíš číst ? Asi ne, jak tak vidím :rofl: :facepalm:
Zelicko
Lovec lidí
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 08. zář 2014 18:50:57
Bydliště: V baráku kde jinde

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Chorky » stř 13. pro 2017 16:15:19

jersi píše:

98% z vás si myslí že admini nebo moderátoři jsou povinni vám pomáhat a jsou tu jen pro vás a nemaji nic jiného na starost než čekat váš požadavek a okamžitě ho vyřešit. my nejsme placeni, jsme jen parta normálních lidi co chtějí pomoct portálu, a i ve svém volném čase být nějak užiteční. tak alespoň já vnímám svoji činnost zde.



Jednou jsem na TSku odpověděl za neuvěřitelné 3 minuty a hned jsem dostal seřváno (od toho hráče) že co si to myslím, odepsat za tak dlouho, že potřeboval pomoct hned.. že toho moda nemám dělat pokud ani neodepisuju a nebo pokud zrovna neodepisuju tak že nemůžu bejt na TSku podle něho. Napsal že si půjde stěžovat na forum tak nevím kde to vázne, byl tak přesvědčenej že má pravdu ale nakonec sem nenapsal :( škoda.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pojďte se vyjádřit

Příspěvekod Chorky » stř 13. pro 2017 16:20:49

A jinak co se týče topicu, já se vyjadřoval pod tvůj komentář na YT, vpodstatě něco podobnýho co psal jersi.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama