• Reklama

WIPE

Sem pište své dotazy a nápady

WIPE- Normall, Fun, Newbie. Prosím o zahlasovanie každého hráča a aj A-teamu. Ďakujem.

Anketa končí za pát 22. úno 2019 11:23:47

Každých 14 dní.
11
42%
Každých 21 dní.
4
15%
Normálne každý mesiac , prvý piatok.
11
42%
 
Celkem hlasů : 26

WIPE

Příspěvekod FaNta » čtv 22. úno 2018 11:23:47

WIPE
Nikto ma nezaujíma , možete si namna nadávať mám vas v .. :) Rád pomožem keď sa dá.
FaNta
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. dub 2017 18:23:52

Reklama

Re: WIPE

Příspěvekod Magossss » čtv 22. úno 2018 17:21:17

o čem to je mít na normálu každých 14 dní wipe ? na BF je to dobré v tom že tam každej má clan dům a zbraně tím pádem rychlej start. Ale na normál se nedá najít boltka a m4 v bedně + lidi to nehrají tak aktivně aby metal house byl hned během týdne. Takže mi řekni kde sebereš během 14 dní kevlar botlku :D třeba je to omyl a já jsem mimo ale fakt nechte to tak jak je a konec. Raději bych se zaměřil na to aby se na normálu zrušil clan bonus na těžení atd.. abych mohl najít boltku a m4 v bedně a aby byl pomalejší crafting... přece jen je to normál tak vanilla a né mod :D čistě můj názor
rád sleduji seraily :-3
Uživatelský avatar
Magossss
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. úno 2018 2:11:11
Bydliště: Duchcov

Re: WIPE

Příspěvekod Pleskac » čtv 22. úno 2018 18:29:17

Ja s tim nemam problem predevsim na funu a bf. Ale na newbie nevim jestli to ma nejaky vyznam a naopak na normalu mi to prijde jako hodne spatny napad :)

Jinak kdybys mohl najit boltku v bedne tak ji urcite najde alespon jeden clovek jeste v den wipu pak to da kamaradum nebo klanu a pak je nekdo raidne a do druheho dne ji ma naucene kazdy druhy..
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: WIPE

Příspěvekod radimnowak » čtv 22. úno 2018 18:33:22

Pleskac píše:Ja s tim nemam problem predevsim na funu a bf. Ale na newbie nevim jestli to ma nejaky vyznam a naopak na normalu mi to prijde jako hodne spatny napad :)

je to hodne dobry napad lol staci jenom vratit 2 c4 na zed normalni dropy v bednach a ze zvirat.. a nevim proc je tu fun kdyz je tu normal.. zbytecne to rozdeluje hrace pak je na kazdem 15 lidi... a bf je taky o nicem kdyz tam kazdy hraje a tryhardi to tam mel to by spise server na rozehrani a lidi tam tezi vice jak na normalu.
radimnowak
Lovec lidí
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 25. úno 2017 12:22:35

Re: WIPE

Příspěvekod Pleskac » čtv 22. úno 2018 18:46:24

radimnowak píše:
Pleskac píše:Ja s tim nemam problem predevsim na funu a bf. Ale na newbie nevim jestli to ma nejaky vyznam a naopak na normalu mi to prijde jako hodne spatny napad :)

je to hodne dobry napad lol staci jenom vratit 2 c4 na zed normalni dropy v bednach a ze zvirat.. a nevim proc je tu fun kdyz je tu normal.. zbytecne to rozdeluje hrace pak je na kazdem 15 lidi... a bf je taky o nicem kdyz tam kazdy hraje a tryhardi to tam mel to by spise server na rozehrani a lidi tam tezi vice jak na normalu.


Chapes ze kdyz bude "normalni" drop tak do druheho dne budete mit kevlar a m4 i kdyby to melo uplne minimalni sanci na drop?
2 c4 na zed jsou blbost z nekolika duvodu
1. je tam zvyseny tezeni takze mate vic materialu nez na vanille
2. je tam shop kde muzes nakupovat dalsi material a prodavat to co nepotrebujes
3. vsechny stavby maji omezenou velikost takze je mnohem jednodussi je raidnout nez na vanille

Jestli si myslis ze C4 jsou moc drahy tak nejsou stoji uplne stejne jako na vanille uz nejaky mesic a kdyz driv slo udelat 50c4 bez nejakych vyhod a bonusu tak to musi jit i ted jen jste moc liny. Driv byla normalni base 3x vetsi a raidnout to slo ted mate hafo vyhod malicky baracky a furt si stezujete ze se neda raidit..
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: WIPE

Příspěvekod Magossss » čtv 22. úno 2018 21:41:26

jako ta boltka a c4 dávaj rozum ale přece jen když byl hardcore tak to bylo dobré :D kdyby to šlo tak místo funu jak tu už někdo řekl bych dal znova hardcore kde by to bylo jiné (něco pomalejší crafting žádnej clan peníze prostě clasickej rust ) když jsem hrál rust legacy na steamu tak byl server kde zbraně třeba p250 byla jen v dropu. Sice nevím přesný důvod proč hardcore zmizel ale bylo by supr mít rust bez modu. :roll:
rád sleduji seraily :-3
Uživatelský avatar
Magossss
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. úno 2018 2:11:11
Bydliště: Duchcov


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron