• Reklama

Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Emagann » pon 26. bře 2018 10:42:05

Nechtěl sem nic přepsat, ale tímhle vlastně uznáváš že Woffik udělal chybu, nebyla to výhružka, ale klasické urážení/provokace, vzhledem k tomu že to bylo poprvé, a tato provokace obsahovala pouze tři slova, ban na 2 dny je přehnaný, určitě by stačil mute dejme tomu na 4 hodiny, toto je moje pointa, pokud Woffik nemá mentalitu přijmout pár urážek/provokace, a musí za to hned banovat, místo toho aby nad tím mávnul rukou jako ostatní moderátoři(Mrky například) a dal mute aby chat nebyl příliš toxický, nemyslím si že by měl mít moderátora.
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Reklama

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod jersi » pon 26. bře 2018 11:27:16

neudělal chybu, výhružka byla na jeho osobu ne na jeho postavu

Emagann píše: nemyslím si že by měl mít moderátora.

my jsme opačného názoru.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Emagann » pon 26. bře 2018 12:09:32

Teď jsi napsal že to byla provokace, a zase jsme u výhružek, copak jsem se nevyjádřil dost jasně že o žádné vyhrožování nešlo ? :)

Definuj my, ty a rennie ? Co jsem slyšel tak si na něho stěžují i ostatní moderátoři :D
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod jersi » pon 26. bře 2018 13:53:52

je úplně jedno jestli ti dal ban za výhružky nebo provokaci. obojí sis mohl odpustit.
rozhodně to není důvod aby moderátor který má tohle v popisu "práce" byl vyhozen.

verdikt je pravomocný a nelze se odvolat.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod 7lukas » čtv 29. bře 2018 18:57:27

Zdravím tak abych se vyjádřil na tuto debatu nechtěl sem se k tomu vyjadřovat ale vyjádřím se. Když sem hráč Normálu kde hraje Woffík nejčastěji tak vím nejlépe jaký je to Mod takže za 1. ty lagy občas má když sním fightím tak se lagne na 2-3 s a potom se od lagne a teleportne se 30m do předu a 3x vystřelí. Za poslední 2 dny se to zlepšilo už se nelaguje občas ano ale chápu to. Taky mi někdy vyletí ping na 150 např. No to by k tomu bylo asi vše a teď něco k tomu jak se chová v chatu a celkově jako Mod. Ano když ho někdo provokuje tak z toho moc dělá vědu a když ho to štve tak si myslím že stačí dát tomu hráči delší mute pokuď to nejsou urážky na jeho osobu/soukromí nebo rodinu poté bych to řešil banem například na 1-2 dny záleží co ta osoba napíše. Třeba včera zabil Woffík Milku Milka napsal že je zalagovaný něco prostě hvězdičky mohlo tam být třeba debil nebo tak něco neberte to jako urážku je to jen příklad.A Woffík napsal ban ? to mě příjde zbytečné todle psát dal bych mute na 4h a pokuď by se to opakovalo tak bych zvětšoval délku mute. Pokuď by psal dokola to stejné jak už sem tu 1 napsal tak ban na den a když už ani to ne tak ban na 2 dny a poté perma mute když si nedají hráči říct. Ale myslím si že hráči mají svojí hlavu a umí uvažovat rozumně a trochu se chovat i když jsou za pc můj názor :) neberte to moc vážně omlouvám se za chyby popřípadě pokuď sem Woffíka urazil tak se omlouvám nechtěl sem ho nějak urazit nebo něco podobného děkuji za přečtení :)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod MilkAa » čtv 29. bře 2018 21:31:34

Já nechápu to , že když 100 lidí napíše že Woffik laguje a není možný co má za internet tak s tím nikdo nic neděla :)
A pak si tam ještě mutuje protože má nervíky že umře :) :rofl: :rofl:
normalní kluk , možná velký skill
Uživatelský avatar
MilkAa
Raider
 
Příspěvky: 57
Registrován: sob 27. led 2018 22:10:30

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod jersi » čtv 29. bře 2018 21:38:21

já nechápu to že nikdo nic nenatočil. NIKDY
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod MilkAa » čtv 29. bře 2018 21:57:50

jersi píše:já nechápu to že nikdo nic nenatočil. NIKDY

Hold kdyby nebyl tak rusted pojebanej a šli by normální programy na nahrávání tak by to aspon někdo natočil :))
normalní kluk , možná velký skill
Uživatelský avatar
MilkAa
Raider
 
Příspěvky: 57
Registrován: sob 27. led 2018 22:10:30

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod jersi » čtv 29. bře 2018 21:59:55

jasně. hlavně že youtube je plny videí z rustedu..
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod 7lukas » čtv 29. bře 2018 22:03:11

Jersi nevím prostě bych to neřešil ano měl sem jeden krásný záběr jak se lagnul ale smazal sem ho protože nemám zapotřebí natáčet každou kravinu a dávat to na forko abych někomu uškodil to je stejné jak když fightím a týpek se nachvilku schová do medvěda a já to natáčím taky nejdu na forko si stěžovat a zase tak otřesné lagy nemá někdy se mu to lagne ale to už sem tu psal
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron