• Reklama

Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Sem pište své dotazy a nápady

Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Emagann » pát 23. bře 2018 21:17:23

Ahoj už jsem zase zpátky, chyběl sem vám ? :D
Jsem opět zpátky s stížností na a-team yay

https://www.youtube.com/watch?v=2xvsp9djBNI
Podle mě video mluví samo o sobě, dodal bych jenom že jsem nikdy nikomu nic špatného nepřál, ikdyž jsem byl sebevíce naštvaný : )
Pokud Woffik nedokáže unést jednu ''urážku'', nemyslím si že by měl nosit žezlo moderátora, kolikrát sem zažil že Ralphovi nebo Mrky hráči nadávali mnohem více, používali mnohem sprostější slova, a dostali jenom mute.
Taky bych dodal že jsem nehrál snad 2-3 měsíce, takže toto byl můj první přestupek, který vzešel rovnou k banu, ikdyž byla použita pouze jedna urážka, ve forme ''dítě'' což moc urážlivé není, jedna ''výhružka'' jak to woffik nazval, takže jestli někomu řeknete že ho ve hře zabijou tak máte ban lul, a jeho jméno(zalagovnče nepočítám protože tou dobou už určitě psal příkaz)
Tímto příspěvkem se nesnažím získat views, nebo nechci zažádat o unban, žádám o jediné, sundejte woffikovi moda, dejte mu restrikci na ping jako mají všichni ostatní, když už mu nesundáte moda.

Ostatní hráči co se mnou souhlasí, napiště do odpovědí: Ano ! Přeji si aby Woffikovi sundali moda, protože není schopen tuto funkci vést tak jak má.

Děkuji za incoming hate komentáře.
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Reklama

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Woffik » pát 23. bře 2018 22:14:05

Emagann píše:Ahoj už jsem zase zpátky, chyběl sem vám ? :D
Jsem opět zpátky s stížností na a-team yay

https://www.youtube.com/watch?v=2xvsp9djBNI
Podle mě video mluví samo o sobě, dodal bych jenom že jsem nikdy nikomu nic špatného nepřál, ikdyž jsem byl sebevíce naštvaný : )
Pokud Woffik nedokáže unést jednu ''urážku'', nemyslím si že by měl nosit žezlo moderátora, kolikrát sem zažil že Ralphovi nebo Mrky hráči nadávali mnohem více, používali mnohem sprostější slova, a dostali jenom mute.
Taky bych dodal že jsem nehrál snad 2-3 měsíce, takže toto byl můj první přestupek, který vzešel rovnou k banu, ikdyž byla použita pouze jedna urážka, ve forme ''dítě'' což moc urážlivé není, jedna ''výhružka'' jak to woffik nazval, takže jestli někomu řeknete že ho ve hře zabijou tak máte ban lul, a jeho jméno(zalagovnče nepočítám protože tou dobou už určitě psal příkaz)
Tímto příspěvkem se nesnažím získat views, nebo nechci zažádat o unban, žádám o jediné, sundejte woffikovi moda, dejte mu restrikci na ping jako mají všichni ostatní, když už mu nesundáte moda.

Ostatní hráči co se mnou souhlasí, napiště do odpovědí: Ano ! Přeji si aby Woffikovi sundali moda, protože není schopen tuto funkci vést tak jak má.

Děkuji za incoming hate komentáře.


Moc dobre viem ako si to myslel zo slovom (chcipneš) :coffe: :coffe:
Tak, ďalej sa viac k tomu nebudem vyjadrovať. :coffe:
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Emagann » pát 23. bře 2018 22:30:56

Jak jsem už říkal, nikdy sem nikomu nic špatného nepřál, to že ty si bereš každou věc osobně, to už je potom problém, nemyslím si že by moderátor měl být člověk kterého urazí každá blbost, mysli si co chceš, ale když už tak, ''Já tě zabiju'' tohle je vyhrožování, neřekl bych že ''chcípneš'' se dá pokládat jako vyhrožování :)
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod steveoskooter » pát 23. bře 2018 22:48:03

chcípneš :rofl: :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
steveoskooter
Lovec lidí
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte 09. kvě 2017 12:19:46

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod jersi » sob 24. bře 2018 8:13:41

Woffik píše: takže jestli někomu řeknete že ho ve hře zabijou tak máte ban lul

"chcípneš marku" na serveru žádný marek nehraje :idea:

myslím že si to sám uvědomuješ proto sis rychle řekl o mute...
btw ping kick je v launcheru a jako mod ho musí mít taky, nemá žádné vyjímky, i mě to kickne když mi vyskočí ping tak zase nevymyšlejte
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Emagann » sob 24. bře 2018 17:15:47

Chcípni
Marku

Nevidím že by jsem to napsal někde dohromady, napsal jsem Marku protože vím že ho to triggeruje : )

O mute si říkám kdykoliv kdy jsem toxický, abych si mohl vypnout chat a nelákalo mě jim odepisovat, bylo to tak i u Rennie.
Opravdu jsem to tak nemyslel, kdyby jo tak tady zbytečně neplýtvám čas tvořením tohoto příspěvku, a prostě ten ban přečkám :idea:

Jestli nic takového není, jak je možné že pořád takto laguje, nejenom teleportování o pár metrů dopředu, ale kolikrát střelí, dlouho nic, pak střelí dvakrát za sebou a je to hlava hit v sekundě, takže určitě bude mít lagy jak blázen, a v takových případech by ho to mělo kickovat. Ještě než napíšete že chyba je na mojí straně: https://ctrlv.cz/cthx .
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod jersi » sob 24. bře 2018 17:51:29

Emagann píše:napsal jsem Marku protože vím že ho to triggeruje

takže záměrně provokuješ...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Havko » ned 25. bře 2018 7:32:52

Proti woffikovi nemám nič ale štve ma jeho NETWORK :? :!: :facepalm: :repair:
WOFFIKOV TESCO INTERNET FOREVER
Uživatelský avatar
Havko
Raider
 
Příspěvky: 82
Registrován: pát 15. zář 2017 18:33:55
Bydliště: Poprad

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod Emagann » ned 25. bře 2018 13:42:11

jersi píše:
Emagann píše:napsal jsem Marku protože vím že ho to triggeruje

takže záměrně provokuješ...


Ano, provokuju, ale není to vyhrožování :D
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Unmod woffik pls/zbavení Woffika moderátora

Příspěvekod jersi » ned 25. bře 2018 17:23:24

tak jsi měl říct hned já bych ti důvod banu změnil...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama