• Reklama

Málo lidí?

Sem pište své dotazy a nápady

Málo lidí?

Příspěvekod MilkAa » ned 01. dub 2018 17:02:22

Jak už asi všichni víte .. RUST LEGACY pomalu ale jistě zaniká.
Tímto přicházim s nápadem dát všem zabanovaným hráčum UNBAN aby se pár lidí aspon vrátilo nemyslíte?
Nebaví mě hrát na NORMALU kde je 20 lidí max a večer max 13..
Myslím že lidi by se rádi vrátili ale to by pak nekdo tady nemusel ještě banovat za nesmysli ( každej asi ví na koho narážím )
Pod te z toho rustu už udělat konečně lepší místo a starat se o FORUM že plesky? :D

Hra HURTWORLD tady ani neexistuje a je to na forum? proč?

#ZlepšitRust :nope:
normalní kluk , možná velký skill
Uživatelský avatar
MilkAa
Raider
 
Příspěvky: 57
Registrován: sob 27. led 2018 22:10:30

Reklama

Re: Málo lidí?

Příspěvekod Emagann » ned 01. dub 2018 17:09:50

Hurtworld neexistuje ? tak co jsem to potom hrál ? :D

http://www.hurtworld.cz
Naposledy upravil Emagann dne pon 02. dub 2018 12:13:04, celkově upraveno 1
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Málo lidí?

Příspěvekod Zapni1337 » ned 01. dub 2018 18:59:06

Za mňa tiež no dajte im tie unbany a popripade keď budú robiť bordel mu ten ban date to snaď nieje taký problem len vaša lenivosť.
A taktiež zrušte ten newbie je zbytočný. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Každá láska raz skončí ale spomienky zostanú♥♥♥♥
♥S.A♥
Zapni1337
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 28. bře 2018 12:54:23

Re: Málo lidí?

Příspěvekod 449 » ned 01. dub 2018 19:55:47

Nemyslím že umírá, jen Pleskac o Wipe neinformoval dopředu.
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Málo lidí?

Příspěvekod jersi » ned 01. dub 2018 20:12:26

je to spíše tím že normál lidi hrát nechtěji protože tam je potřeba něco dělat...
newbie hrači by šli spíše na BF protože na newbie jsou zvyklí že o věci nepřichází a tak nemusí nijak drasticky farmit. na normálu by to nezvládli. to si raději hodí kity na BF

dát unban všem by znamenalo zahodit několika letou práci čištění od plevele. lidi co hackovali nebo se pokoušeli, co ddosovali, záměrně lagovali servery, spamovali atd.. těch co dostali ban za druhé vlivem omylu nebo stejné IP je málo nato aby se tu pustil ten plevel.
upřímně napadlo mě to už hodněkrát, ale těch co chtěji a umí serveru zavařit je dost...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Málo lidí?

Příspěvekod sosak » ned 01. dub 2018 22:37:06

ale spousta lidí dostala perm ban za věci které jsi nevyjmenoval a dalo by se to s nimi zkusit a nemyslím jen na Tripyho .... :wtf: :wtf: :wtf:
Pomůžu i mentálně zaostalím
Uživatelský avatar
sosak
Raider
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 10. kvě 2017 19:09:03

Re: Málo lidí?

Příspěvekod 7lukas » pon 02. dub 2018 1:40:25

Podle mě je na normálu málo lidí z důvodu toho že wipe nebyl ohlášený dopředu. A za další když si Pán Woffík může na serveru dělat co chce tak proč né však co Rusted je jediný portál který funguje budou se muset přizpůsobit toto si říkate nebo co sám vím že lidi kvůli Woffíkovi odchází na bf a když je nebaví bf tak skončí s rustem úplně. Koho by bavilo pořád dostávat od Woffíka a Rennie mute na 10 h za slovo dement atd nebo Ban na 2 dny když mají koupené vip a skoro nic neudělají jen napíší něco na Woffíka. Když sem si já zažádal o Moderátora tak Woffík napíše Moderátoru je dost nenabéra sa Lock. Jinak ty věci na Woffíka sem si nevymyslel nebo nesnažím se házet na něj špínu jen kvůli tomu že mi zamítl žádost o moderátora. Samozřejmě vím že někteří odchází protože je pro něj hra nezábavná atd ale myslím si že spoustu lidí by ocenilo aby Pleskač projevil trochu snahy a dal zase ten rust dohromady. Co se tak koukám na forko Pleskač vůbec neodepisuje a celkově si na forku musí hráči odepisovat sami a řešit problémy. Ale je tu jedna věc co nechápu proč je Woffík pořád Moderátor když na něj jsou samé stížnosti jak od hráčů ale i od Moderátoru tak proč má Woffík furt práva? Pokud vím tak na Camela padlo pár stížností a hned unmod a ještě k tomu za to že nedával údajně mute jako vážně děláte si ze mě srandu ?? Ale to že Woffík údajně kickuje hráče a prý se neustále laguje co hráče vytáčí tak to se neřeší a Mod je furt. Myslím si že by se našlo mnoho lidí co by jeho funkci Moderátora o 100% lepé zastoupily. Sám sem na normálu skončil protože když vidím jak hráči odchází na bf a na normálu zůstává pomalu jen Woffík a jeho klan + SmG klan tak nemám chuť ani těžit. Děkuji za přečtení bye :)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Málo lidí?

Příspěvekod jersi » pon 02. dub 2018 6:54:57

7lukas píše:Camela padlo pár stížností a hned unmod a ještě k tomu za to že nedával údajně mute

= neplnění poviností moda...
7lukas píše: Ale to že Woffík údajně kickuje hráče a prý se neustále laguje

:facepalm:

doprdele už to pochopte, mod tu je nato aby mutoval a banoval, a je přirozené že ho hráči nemusí když on je trestá.
kvůli mě taky podle vás měli všichni odejít, je to dva roky a stále tu lidi jsou (hlavně ti co takové věci psali)

lidi neochází kvuli modum nebo adminům, jich si stačí nevšímat a ani neví že existuješ, můžeš v klidu hrát. že dostaneš mute na 10hodin si druhý den ani nevzpomeneš. 90% z vás je na ts/skypu a chat máte jen aby jste vynadali tomu co vás zabil...
prostě ta hra už tak netáhne no, lidi si kupují nové PC a tím přechází na jiné hry, navíc je to čístý cz/sk server a bude to pro vás překvapení ale cz/sk scéna není zase tak plná hráčů jako třeba poláci nebo rusové.

opravdu je legrační jak se musí vše házet na mody/adminy ale nikdo se nepodívá na sebe, vždyt vy jste tak nechutně toxic ve hře že já jsem kvůli tomu po pauze znovu raději nezačal, nestačil jsem se divit co to tu bylo za divočinu, tu komunitu si vytváříte sami, modi až na druhém místě.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Málo lidí?

Příspěvekod Zapni1337 » pon 02. dub 2018 9:45:35

jersi píše:
7lukas píše:Camela padlo pár stížností a hned unmod a ještě k tomu za to že nedával údajně mute

= neplnění poviností moda...
7lukas píše: Ale to že Woffík údajně kickuje hráče a prý se neustále laguje

:facepalm:

doprdele už to pochopte, mod tu je nato aby mutoval a banoval, a je přirozené že ho hráči nemusí když on je trestá.
kvůli mě taky podle vás měli všichni odejít, je to dva roky a stále tu lidi jsou (hlavně ti co takové věci psali)

lidi neochází kvuli modum nebo adminům, jich si stačí nevšímat a ani neví že existuješ, můžeš v klidu hrát. že dostaneš mute na 10hodin si druhý den ani nevzpomeneš. 90% z vás je na ts/skypu a chat máte jen aby jste vynadali tomu co vás zabil...
prostě ta hra už tak netáhne no, lidi si kupují nové PC a tím přechází na jiné hry, navíc je to čístý cz/sk server a bude to pro vás překvapení ale cz/sk scéna není zase tak plná hráčů jako třeba poláci nebo rusové.

opravdu je legrační jak se musí vše házet na mody/adminy ale nikdo se nepodívá na sebe, vždyt vy jste tak nechutně toxic ve hře že já jsem kvůli tomu po pauze znovu raději nezačal, nestačil jsem se divit co to tu bylo za divočinu, tu komunitu si vytváříte sami, modi až na druhém místě.

jak si ho nemôžu všímať keď má ping 1000 nedá sa ho zabiť a pri raidu kickuje :facepalm: :nope:
Každá láska raz skončí ale spomienky zostanú♥♥♥♥
♥S.A♥
Zapni1337
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 28. bře 2018 12:54:23

Re: Málo lidí?

Příspěvekod jersi » pon 02. dub 2018 9:49:07

s pingem 1000 by ho to koplo jako každého.
při raidu nekickuje, kicknul jednou a vyřešil to hrač poškozený nebyl.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron