• Reklama

Málo lidí?

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Málo lidí?

Příspěvekod jersi » pon 02. dub 2018 18:02:51

Emagann....kurva.... :like:
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Reklama

Re: Málo lidí?

Příspěvekod 7lukas » pon 02. dub 2018 19:42:55

Emagan hele víš jak for fun je mi to v celku jedno :D stejně už to hraji jen občas teď se budu stejně věnovat více škole než rustu
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Málo lidí?

Příspěvekod Woffik » pon 02. dub 2018 23:14:12

449 píše:
jersi píše:kicknul jednou a vyřešil to hrač poškozený nebyl.

"a vyřešil to" :D No kdyby jsme to s Mrkym nevyřešili za něj, nic by se nevracelo a hrálo by se vesele dál.

Prosím ťa čo si vyriešil? :D Len to že si ma movnul a pýtal si sa ma nejaké veci v tom si niečo ako vyriešil?
Ja som to s nim riešil v hre ale ok :D Jááj, musíš sa pochváliť :rofl:

7lukas píše: jen sem řekl že na Woffíka si skoro každý stěžuje a neřeší se to ale kdyby takové stížnosti byly na Mrkyho nebo Ralpha tak už nemají práva by mě zajímalo co by musel Woffík udělat aby už konečně neměl práva.

Tú veľku špinu čo si vymyslíš a potom ju hodiť na mňa? :D
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Málo lidí?

Příspěvekod 449 » úte 03. dub 2018 7:26:16

Woffik píše:Prosím ťa čo si vyriešil? :D Len to že si ma movnul a pýtal si sa ma nejaké veci v tom si niečo ako vyriešil?
Ja som to s nim riešil v hre ale ok :D Jááj, musíš sa pochváliť :rofl:


Řekl jsem aby jsi mu vrátil ty věci, protože kick byl zbytečný, ty jsi mu věci vrátil a díky tomu si hráč nikde nestěžoval. Své poděkování si můžeš nechat.

Ve hře si to asi moc nezvládal, když hráč okamžitě přiběhl k nám na ts a začal to snáma řešit...
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Málo lidí?

Příspěvekod Emagann » úte 03. dub 2018 9:23:18

Woffik píše:Ja som to s nim riešil v hre ale ok :D Jááj, musíš sa pochváliť :rofl:


Mě by zajímalo jak jsi to s ním řešil, když on, jeho klan a další hráči doslova spamovali do chatu #woffikunmod, a po té co se to vyřešilo děkovali do chatu Ralphovi :D
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Málo lidí?

Příspěvekod 7lukas » úte 03. dub 2018 13:12:04

Emagan ne asi xddd
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Málo lidí?

Příspěvekod 7lukas » úte 03. dub 2018 13:13:20

Woffíku já že si vymýšlím špínu na tebe ? xddd psal sem jen fakta co o tobě psali hráči a potom jen nějaké svoje zkušenosti :)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Málo lidí?

Příspěvekod Woffik » úte 03. dub 2018 14:28:51

Ralph píše:Řekl jsem aby jsi mu vrátil ty věci, protože kick byl zbytečný, ty jsi mu věci vrátil a díky tomu si hráč nikde nestěžoval. Své poděkování si můžeš nechat.

"Řekl jsem aby jsi mu vrátil ty věci" Väčšiu blbosť si ešte nevieš vymyslieť? U seba si myslíš že všetko je zbytočné, neviem či si sedíš na ušiach.

"Řekl jsem aby jsi mu vrátil ty věci" Sám so mu povedal že mu vrátim veci keď sa to vyrieši. Tak si tu potom nevymýšľaj. :facepalm: :facepalm:

Ralph píše:Ve hře si to asi moc nezvládal, když hráč okamžitě přiběhl k nám na ts a začal to snáma řešit..

Mne sa zdá že to skôr on nezvládal a nečítal v chate a preto musel ísť rýchlo za tebou a posťažovať si :like:
Veď ja ti nekážem aby si to s ním neriešil. Ale díky že si ma movnul a vyriešilo sa to, ty si tam len neustále hovoril že no čo ako to vysvetlíš? :rofl:

Emagann píše:Mě by zajímalo jak jsi to s ním řešil, když on, jeho klan a další hráči doslova spamovali do chatu #woffikunmod, a po té co se to vyřešilo děkovali do chatu Ralphovi

No tak asi nijak keď neodpisoval :facepalm: To je logické že sa budu ďakovať Ralphovi :D Veď Ralph je osvietený.

7lukas píše:Woffíku já že si vymýšlím špínu na tebe ?

Tak nehovorím len ty ale každý ;)
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Málo lidí?

Příspěvekod Emagann » úte 03. dub 2018 15:28:12

Woffik píše:Ja som to s nim riešil v hre ale ok :D Jááj, musíš sa pochváliť :rofl:


Woffik píše:
Emagann píše:Mě by zajímalo jak jsi to s ním řešil, když on, jeho klan a další hráči doslova spamovali do chatu #woffikunmod, a po té co se to vyřešilo děkovali do chatu Ralphovi

No tak asi nijak keď neodpisoval :facepalm:


Pokud ti neodepisoval tak jste to asi neřešili.

Woffik píše:To je logické že sa budu ďakovať Ralphovi :D Veď Ralph je osvietený.


Děkovali Ralphovi protože Ralph to vyřešil, kdyby Ralph byl ten co ho kickl, a ty ten co to pomáhal vyřešit, tak by určitě neděkovali Ralphovi, ale tobě.
Naposledy upravil Emagann dne úte 03. dub 2018 16:34:12, celkově upraveno 1
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Málo lidí?

Příspěvekod 7lukas » úte 03. dub 2018 15:30:08

Hele takhle to řeknu já sem proti tobě nic neměl to víš sám nikdy sem ti v rustu nenadával ani nic podobného ano teď sem ti něco možná napsal za poslední 2 dny ale jinak sem si tě vůbec nevšímal. Mě jsi celkem ukradený já si chci hrát normálně rust na serveru kde jsou fighty raidí se tam a věci mají nějakou hodnotu.
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron