• Reklama

Legacy R.I.P

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod Venom » čtv 05. dub 2018 10:29:25

Podle mne ani ne spiš skrs školu a o prázdninách dojdou zas :)
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Reklama

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod Emagann » čtv 05. dub 2018 11:46:03

Arroqq spíše až zase bude zima nebo pršet :D
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod Venty » čtv 05. dub 2018 14:25:53

Emagann píše:Určitě by jsem přemýšlel o zřušeni Newbie a Fun, hráči jsou hodně rozdělní do více serverů, kdyby se zrušil Newbie museli by jít na Battlefield, a aspoň by se ten Battlefield oživil.

Kdyby se zrušil newbie tak jen část hráčů by šla na bf. Newbie je baví protože mají jistotu že je nikdo neraidne tím pádem nepřijdou o věci. Nebo tam hrají protože nemají tak moc času na hru. Když chytnou drop hned utečou domů a vědí že jsou v bezpečí, vědí že o věci nepřijdou pokud je budou mít uvnitř. Na 70% je newbie po wipu 2. nejhranější server, až po pár hodinách kdy to lidi vzdají se přesunou na bf. Kdyby se zrušil tak by několik hráčů odešlo z newbie a nepřešlo na bf.
Naposledy upravil Venty dne čtv 05. dub 2018 15:51:56, celkově upraveno 1
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod minimum » čtv 05. dub 2018 14:42:22

a btw na legacy už sú hacky



no kappa :coffe:
KAŽDÝ DEŇ SOM ONLINE NA FÓRUM 7-8 HODÍN DENNE
Takže ak potrebuješ pomôcť napíš pm

i spoke to the devil in miami, he said everything would be fine
Uživatelský avatar
minimum
Raider
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 10. led 2018 19:06:18
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod 7lukas » čtv 05. dub 2018 15:20:21

Podle mě hodně lidí nehraje kvůli škole protože budou dělat přijímačky + lidi dotahují známky to samé já protože v květnu se už přestávají psát písemky takže všichni to dohánějí. Ten wipe co byl na normálu tak tomu taky moc nepomohl + když je venku konečně pěkně a teplo tak lidi chodí ven. Jinak hacky na legacy fungují nonstop ale minimálně na Rustedu sem zatím vyloženě hackera co by kazil hru nepotkal takže tak :)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod minimum » čtv 05. dub 2018 19:49:40

7lukas píše:Podle mě hodně lidí nehraje kvůli škole protože budou dělat přijímačky + lidi dotahují známky to samé já protože v květnu se už přestávají psát písemky takže všichni to dohánějí. Ten wipe co byl na normálu tak tomu taky moc nepomohl + když je venku konečně pěkně a teplo tak lidi chodí ven. Jinak hacky na legacy fungují nonstop ale minimálně na Rustedu sem zatím vyloženě hackera co by kazil hru nepotkal takže tak :)

Písal som u Rusted Legacy... nemá to ešte moc ľudí, čo viem tak zatiaľ dvaja, som zvedavý ako to bude pokračovať...
KAŽDÝ DEŇ SOM ONLINE NA FÓRUM 7-8 HODÍN DENNE
Takže ak potrebuješ pomôcť napíš pm

i spoke to the devil in miami, he said everything would be fine
Uživatelský avatar
minimum
Raider
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 10. led 2018 19:06:18
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod 7lukas » čtv 05. dub 2018 20:06:38

Perma ban a čus :D důkazy budou když natáčím každý fight skoro xd
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod Helter » pát 06. dub 2018 8:10:11

Pokial .as namysli majniika a kubisa tych sa nemas co bat xd oni nevedia programovat len kopiruju z v
bypassov veci a extendet a toto maju od breakera. Ich anticheat je upraveny prptect tiez mam bypassy to funguje cez cmd co je blockle ale viem si naprogramovat svoje vlastne cnd co by bypassovalo ale nemam na to chut ani naladu
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod minimum » pát 06. dub 2018 9:44:51

Redbullko píše:Pokial .as namysli majniika a kubisa tych sa nemas co bat xd oni nevedia programovat len kopiruju z v
bypassov veci a extendet a toto maju od breakera. Ich anticheat je upraveny prptect tiez mam bypassy to funguje cez cmd co je blockle ale viem si naprogramovat svoje vlastne cnd co by bypassovalo ale nemam na to chut ani naladu

Takých fiškusov je tu viac ako dvaja, aj tých čo to robia, ale viem o 2 ktorý s nimi hrajú s tými hackmi...
KAŽDÝ DEŇ SOM ONLINE NA FÓRUM 7-8 HODÍN DENNE
Takže ak potrebuješ pomôcť napíš pm

i spoke to the devil in miami, he said everything would be fine
Uživatelský avatar
minimum
Raider
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 10. led 2018 19:06:18
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Legacy R.I.P

Příspěvekod 7lukas » pát 06. dub 2018 16:53:42

minimum a co to má společného s tím že na Rustedu hraje málo lidí ? :rofl: Já vím proč :D ale hacky za to nemůžou tak to sem vůbec nemusíš psát můžeš si založit na to nové téma :lol:
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama