• Reklama

Vyjádření na Woffíka

Sem pište své dotazy a nápady

Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod 7lukas » ned 15. dub 2018 20:34:17

Takže abych to nějak začal když si čtu na forum jak se tu Moderátoři dohadují kdo kdy dal komu ban a za co tak se chci vyjádřit k Woffíkovy. Woffíku nechápu proč ty zrovna ty tady říkáš něco o tom kdo a kdy dal komu ban když sám banuješ za to když ti někdo napíše svůj názor třeba ten že si Debil. Normálně mi příjde že si slepý protože pokud jsi si nevšiml tak všichni nadávají na tebe jakej si Debil že by jsi neměl mít práva atd. Jediný důvod proč lidi nadávají teď na Ralpha vlastně né lidi spíš jenom ty a Sharkový kamarádi je ten že dal ban za zneužívání bugu Sharkovy. Za další nevím kvůli komu odešlo z normálu minimálně 15 hráčů hned po wipu protože si se choval jak děcko kickoval si hráče ze serveru protože raidily tvoji base dával si mute na 12h za každou kravinu vyhrožoval si hráčům že jím dáš ban za to že napsali Jméno spolu hráče s klanu do all chatu. Za další když sem ti napsal ať se přestaneš chovat jak idiot že kvůli tobě odejde spoustu hráčů tak si se mi vysmál v chatu přestal hrát můj klan přestali hrát SVK přestal hrát klan PF a další a ty si přestal hrát taky tak to si frajer vyženeš hráče ze serveru a přestaneš hrát vážně ?? Víš co raději další wipe nehraj protože chci aby si hráči zahráli a hrálo tam více jak 50 hráčů což pokud tam hrát nebudeš tak se to stane. Další věc je ta že ty furt tvrdíš že se nelaguješ atd že tvůj klan tě vidí normálně a že by tě to kicknulo kdyby si měl více jak 200 ping :). Jenže on je problém že když sem sledoval tvůj Ping tak tobě to skáče z 60 na 150 neustále tím pádem se laguješ ale nekickne tě to jo a když máš 150 tak se laguješ mám to odzkoušený takže se zamysli nad sebou a potom teprve piš něco o druhých :) děkuji za přečtení :)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Reklama

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod Mrky » ned 15. dub 2018 20:48:49

navrhuju to tu přejmenovat na forum.woffik.cz :facepalm:
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod JaLegenda » ned 15. dub 2018 20:52:22

Mrky píše:navrhuju to tu přejmenovat na forum.woffik.cz :facepalm:

Mrky, ale to byla jenom sranda, že jo?
#ToBylaSranda
JaLegenda
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 14. bře 2016 18:55:43

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod Woffik » ned 15. dub 2018 20:56:45

Mrky píše:navrhuju to tu přejmenovat na forum.woffik.cz :facepalm:

O ďakujem :) #ToBylaSranda
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod DeXx » ned 15. dub 2018 21:03:32

I když to píšu nerad tak Woffika už tady neřeště je to zbytečný dokud nepřijdete s důkazem kde porušuje pravidla hry. Rovnou to uzamkněte než z toho bude další 6 stránek dohadování se mezi moderátory a hráči jako minule
DeXx
Lovec lidí
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 21. zář 2017 20:08:12

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod Woffik » ned 15. dub 2018 21:17:10

7lukas píše:Woffíku nechápu proč ty zrovna ty tady říkáš něco o tom kdo a kdy dal komu ban když sám banuješ za to když ti někdo napíše svůj názor třeba ten že si Debil.

Nehraj sa na niekoho, na koho sa hráš :rofl:
Áno, banujem vás za neustále provokace, nadávky na mňa, atď...
Nech si povedia názor po tichu pre seba ;)

7lukas píše: Jediný důvod proč lidi nadávají teď na Ralpha vlastně né lidi spíš jenom ty a Sharkový kamarádi je ten že dal ban za zneužívání bugu Sharkovy.

Asi očividne nevieš čo sa tu deje, takže mám na to dôvody ;)
7lukas píše:Za další nevím kvůli komu odešlo z normálu minimálně 15 hráčů hned po wipu protože si se choval jak děcko kickoval si hráče ze serveru protože raidily tvoji base dával si mute na 12h za každou kravinu vyhrožoval si hráčům že jím dáš ban za to že napsali Jméno spolu hráče s klanu do all chatu

:rofl: :rofl:
Všetky mute sú podľa teba nezmyselné :D samozrejme že budem dávať 12h mute keď sa neviete spratať do kože, vyhrožoval? :D zas ti hovorím podľa teba je všetko u mňa vyhrážanie. :facepalm: Ty očividne nevieš čítať, smerujem samozrejme k tomu kicku čo som dal, požadoval som od neho vysvetlenie a keď mi to vysvetlil veci mu boli vrátené ale to je jedno lebo ty máš iný názor a budeš si za tym názorom aj stáť ;)
7lukas píše:Za další když sem ti napsal ať se přestaneš chovat jak idiot že kvůli tobě odejde spoustu hráčů tak si se mi vysmál v chatu přestal hrát můj klan přestali hrát SVK přestal hrát klan PF a další a ty si přestal hrát taky tak to si frajer vyženeš hráče ze serveru a přestaneš hrát vážně ?? Víš co raději další wipe nehraj protože chci aby si hráči zahráli a hrálo tam více jak 50 hráčů což pokud tam hrát nebudeš tak se to stane. Další věc je ta že ty furt tvrdíš že se nelaguješ atd že tvůj klan tě vidí normálně a že by tě to kicknulo kdyby si měl více jak 200 ping :). Jenže on je problém že když sem sledoval tvůj Ping tak tobě to skáče z 60 na 150 neustále tím pádem se laguješ ale nekickne tě to jo a když máš 150 tak se laguješ mám to odzkoušený takže se zamysli nad sebou a potom teprve piš něco o druhých :) děkuji za přečtení :)


Originál SVK som založil já s vratikom, klan PF nwmlool1 to sme jedná veľká partia čo sa pomalý všetci videli osobne ;+)
Každého to kickuje za ping aj mňa neboj sa ale najviac za TimeOut :D Áno skočí mi ten ping na 150 nekedy aj na 300 ale to je problém u hostitela, ale potom aj hneď klesne. Dôvodom je keď sa pozrieš na ping aj keď som hre som na internete a pozerám videá :D
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod minimum » pon 16. dub 2018 13:37:57

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Kto vie prečo ťa všetci urážajú Wofiik...
KAŽDÝ DEŇ SOM ONLINE NA FÓRUM 7-8 HODÍN DENNE
Takže ak potrebuješ pomôcť napíš pm

i spoke to the devil in miami, he said everything would be fine
Uživatelský avatar
minimum
Raider
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 10. led 2018 19:06:18
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod 7lukas » pon 16. dub 2018 13:47:23

Woffíku omlouvám se myslel sem klan SmG ne SVK
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod Emagann » pon 16. dub 2018 14:58:44

Woffik píše:Nech si povedia názor po tichu pre seba ;)

Krásně řečeno Woffiku, teď ještě aby ses tímto moudrem řídil i ty, a odpustil si zbytečné urážky na Mrkyho a Ralpha, a začínal tím další podobné hádky :coffe:
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Vyjádření na Woffíka

Příspěvekod Woffik » pát 20. dub 2018 11:47:09

minimum píše::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Kto vie prečo ťa všetci urážajú Wofiik...

Nech si urážajú budu potom potrestaný.
7lukas píše:Woffíku omlouvám se myslel sem klan SmG ne SVK

:like: Polka SmG majú bany kvôli reklame.
Emagann píše:
Woffik píše:Nech si povedia názor po tichu pre seba ;)

Krásně řečeno Woffiku, teď ještě aby ses tímto moudrem řídil i ty, a odpustil si zbytečné urážky na Mrkyho a Ralpha, a začínal tím další podobné hádky :coffe:

čo si mám ja odpúšťať? aké urážky na mrkyho a ralpha :wtf: :wtf: do ralpha sa nestarám, mrkyho jo ten si robí neustále provokuje a uráža moderátorku a robí si srandu a neustále si vymýšľa špinavosti na Rennie23 a + nás ohovára pred hráčmi.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama