• Reklama

Sleeping bags

Sem pište své dotazy a nápady

Sleeping bags

Příspěvekod AlCapone » čtv 19. dub 2018 9:54:42

Dobrý deň chcel by som dať návrh o pokladanie Sleeping bagov len na foundation . Alebo nejak aby to lepšie fungovalo . Dôvod je jednoduchý - Padá drop zoberem drop zabijem tam 5 ľudí je tam 5 baťohov . Jeden z nich si dal spacák niekde za skalu ako vyberám jeden batoh on príde a vyberie si zbraň a zabije ma pri vyberaní . A takto stále dokola :) . Myslím si že je to nezmyselné . Samozrejme že očakávam hráčov ktorý budú proti tomu pretože len na to hrajú celý wipe ale verím že veľa hráčov podporí tento návrh . Myslím si že to zlepší hru a udrží tam viac ľudí dlhší čas. Tento návrh ma ani len nenapadol ale pozeral som Sharkove video kde to spomínali a napadlo ma že to je výborný nápad aj napriek tomu že sharka vôbec nemám v láske. :repair:

Poprosím aby sa tu vyjadrili hráči a ak sú proti tomuto , nech napíšu rozumný argument (dôvod) prečo nie. :)
AlCapone
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 15. dub 2018 13:42:01

Reklama

Re: Sleeping bags

Příspěvekod Mrky » čtv 19. dub 2018 10:14:45

Nápad to asi neni uplně blbej, ale nedává mi moc smysl omezovat hru, která už je takhle dost omezená
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: Sleeping bags

Příspěvekod Emagann » čtv 19. dub 2018 11:47:08

Přijde mi to opravdu zbytečné, jestli nechceš aby tě sundali naháči co se tam spawnují, kontroluj si každou chvíli zada, nebo prvně vem jenom zbraně z batohů, a potom dober zbytek. Spacáky se pokládají na zem od začátku Rustu, a funguje to tak i v Rustu na Steamu, je hloupost zakazovat něco co je součástí hry, nechal bych to tak jak to je. To je stejný případ jako by mě někdo sundal ze střechy, a poprosil by jsem aby se za roofcamping banovalo, protože oni mají větší výhodu než já.
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sleeping bags

Příspěvekod AlCapone » čtv 19. dub 2018 17:31:31

:D Tak tebe to dobre drkoce :D
AlCapone
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 15. dub 2018 13:42:01

Re: Sleeping bags

Příspěvekod JaLegenda » čtv 19. dub 2018 18:39:43

Absolútne neviem v akom kontexte sme to spomínali a ani neviem, v ktorom videu. Asi len to, že nás to neskutočne sralo. Každopádne nie je to zlý nápad, ale nesúhlasil by som. O tom je práve ten Rust hrať naplno a byť prešpekulovaný. Ako si písal, mnoho hráčov to tak robí a bude robiť. Niekoľko klanov je (bolo) na tom založených, že takto proste chodili na dropy. Je to všetko o taktike a stratégii, akú si daný hráč alebo klan určí.


/Shark
JaLegenda
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 14. bře 2016 18:55:43

Re: Sleeping bags

Příspěvekod jersi » čtv 19. dub 2018 19:10:14

rozdíl bude v tom že bude všude plno foundationu se spacákama....
přesně o tomhle ta hra je. udělat si výhodu nad druhými.

na jednu stranu pořád chcete více a více lidi aby se střílelo, a se ti tam spawnují tak je tam nechceš :idea:
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Sleeping bags

Příspěvekod minimum » čtv 19. dub 2018 19:55:02

Je to blbosť, skôr by som dal že ked padá drop tak sa nemôže portovať ako to aj je na legione myslím...
KAŽDÝ DEŇ SOM ONLINE NA FÓRUM 7-8 HODÍN DENNE
Takže ak potrebuješ pomôcť napíš pm

i spoke to the devil in miami, he said everything would be fine
Uživatelský avatar
minimum
Raider
 
Příspěvky: 64
Registrován: stř 10. led 2018 19:06:18
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Sleeping bags

Příspěvekod Woffik » pát 20. dub 2018 11:36:30

AlCapone píše:Dobrý deň chcel by som dať návrh o pokladanie Sleeping bagov len na foundation . Alebo nejak aby to lepšie fungovalo . Dôvod je jednoduchý - Padá drop zoberem drop zabijem tam 5 ľudí je tam 5 baťohov . Jeden z nich si dal spacák niekde za skalu ako vyberám jeden batoh on príde a vyberie si zbraň a zabije ma pri vyberaní .

4 roky je to už povolené a od zrazu to chceš zmeniť? :D Ide len o šikovnosť hráčov čí si dá spacak pri airu.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Sleeping bags

Příspěvekod 449 » pát 20. dub 2018 13:19:11

Zas tak hodně bych hru neměnil, tohle ke hře prostě patří.
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Sleeping bags

Příspěvekod Venty » pát 20. dub 2018 14:44:37

Zbytečnost, jen by to dělalo bordel na serveru.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron