• Reklama

Návrh s větší populací

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Návrh s větší populací

Příspěvekod benefitcz » čtv 14. čer 2018 18:40:42

já se tu snažím zvednout populaci na rustedu ne na jiném serveru..
benefitcz
Kámen
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13. čer 2018 12:55:11

Reklama

Re: Návrh s větší populací

Příspěvekod MilkAa » pát 15. čer 2018 12:50:25

Pleskac píše:
benefitcz píše:Navrhuji, jak už tu jednou zaznělo ale trochu nelogicky.. Navrhl bych aby se zrušili ty servery.. a zůstal jen normal, popřípadě ten battlefield, ale prostě i ten battlefield bych zrušil, protože battlefield serverů legacy je spousta ale takové vanilly, popřípadě normal server s pár výhodami je málo.Tím chci poukázat že nějakých 10 lidí 6 dnů po wipu na normalu, je fakt nic. Na newbie je 5 a na batltlefieldu 15 +-. Kdyby byl jeden server ,tak si to víc každý užije. Aspoň se na tímhle naučí a né, že se napojí na server dá kit a má zbraně.. To si ty lidi mohou jít hrát na ty ostatní battlefieldy co jich je spousta..
Zkuste o tomhle popřemýšlet ,myslím si ,že spousta lidí bude se mnou souhlasit.. A byl bych rád kdyby se ty lidi vyjádřili a podpořili v tomhle.

Díky za přečtení.


Neco jako vanillu jsem tady zkousel rozjet nekolikrat ale problem je ze jsou uz vsichni rozmazleny a nedokazou hrat bez kitu a tp takze vanillu po prvnim vikendu vsichni prestanou hrat a vrati se na bf.

benefitcz píše:cože ? jakej co ? To je jako další stránka, další admin co bude rozjíždět vlastní server ?

Jojo dalsi server na kterem bude po tydnu 0-10 hracu. :coffe:


Ono stačí smazat newbie kde hrajou lidi co "neumí" hrát a nechat jen BF A NORMAL :)
normalní kluk , možná velký skill
Uživatelský avatar
MilkAa
Raider
 
Příspěvky: 57
Registrován: sob 27. led 2018 22:10:30

Re: Návrh s větší populací

Příspěvekod Venty » pát 15. čer 2018 13:42:52

MilkAa píše:Ono stačí smazat newbie kde hrajou lidi co "neumí" hrát a nechat jen BF A NORMAL :)

To není jak s mravencema. Někteří půjdou na normal, někteří na bf a někteří hrát přestanou. Navíc newbie je odlišný od těch ostatních serveru, a ne tím že je zvětšený loot nebo víc kitů. Je odlišný tím že se nedá raidit, proto tam ti hráči hrají.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Návrh s větší populací

Příspěvekod Magossss » pon 02. črc 2018 9:40:30

Podle mě je to dobrý nápad bude více lidí na normál nebo na BF. :like:
rád sleduji seraily :-3
Uživatelský avatar
Magossss
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. úno 2018 2:11:11
Bydliště: Duchcov

Předchozí

Zpět na Diskuse

  • Reklama