• Reklama

BAN / Jersi

Sem pište své dotazy a nápady

BAN / Jersi

Příspěvekod zEfN » stř 04. črc 2018 19:58:02

Tak zdravím,

Dnes 4.7.2018 sa udiala jedna vec, tou vecou je že som nadával na servery BF pár ľudom. No a ako je zvykom deti šli žalovať a dostal som BAN. Možno, že by stačil MUTE ako je tomu stále ale budiš... Bral by som BAN na 1 deň lenže háčik je v tom že ja som ho dostal na týždeň. Týmto by som chel poprosiť všetkých čo majú dáke privilégiá aby sa k tomu vyjadrili či to je právom alebo nie.

Druhá vec, čo ma ťaží na "srdiečku" je to, že Jersi ako MOD / ADMIN (ja neviem presne čo ten týpek robí / nerobí) má veľmi zlé ohlasy u komunity ako takej. No a to je dôvod prečo vlastne podávam sťažnosť na neho. Dáva neprimerané tresty bez varovaní. ( U iných hráčov robí varovania )

To je odomňa všetko k týmto 2 veciam... PS: Dúfam, že ostatný niesú taký "mimo" ako Jersi :)
zEfN
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 10. úno 2017 14:33:43

Reklama

Re: BAN / Jersi

Příspěvekod jersi » stř 04. črc 2018 20:02:08

https://ctrlv.cz/shots/2018/07/04/iuZz.png

nikdy nikoho nevaruji nevymýšlej si, na každého mám stejný metr
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: BAN / Jersi

Příspěvekod Venty » stř 04. črc 2018 20:44:54

Špatné ohlasy má kvůli tomu že dává oprávněné tresty, a když od něho někdo dostane mute/ban není divu že jsou na něho naštvaní. Tak to chodí asi u každého moda/admina když dá někomu mute/ban, ale toto je akorát shoda náhod že dostali 2 lidi ban+třetí kvůli stejné ip.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: BAN / Jersi

Příspěvekod jersi » čtv 05. črc 2018 7:24:48

shoda to vlastně není. jen druhý co dostal ban je parták z clanu a když si myslel že jsem offline tak na mě začal nadávat :D hrdina
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron