• Reklama

Mám návrh

Sem pište své dotazy a nápady

Mám návrh

Příspěvekod skimmerko » sob 07. črc 2018 16:01:41

Zdravím všetkých ktorý si otvorili toto téma :)

Takže rovno k veci mojim návrhom je aby sa na rustede spravil jeden jediný poriadny server čiže myslím tým že by napríklad fungoval normálne všade /shop /sell /buy a neboli by na to VYHRADENÉ ZÓNY, ďalej by som uvítal aj to že by sa ceny v shope trošku upravili lebo nič v zlom ale napríklad 50 000 za 1 explosive je trošku mimo. Ďalej neraz sa mi stalo že bola prestrelka v Smalle, u bigu, u factorky a zabili ma a keď som si vycraftil barikádu a chcel som ju položiť k veciam aby som si to aspoň lootol tak som dostal hlavu lebo tam nešla dať barikáda čiže by som povolil stavby blízko RadTownov. Ďalej nechápem ten príkaz /claim. Viem že to je zas nejaká zóna kde sa nedá položiť metal door ale vysvetlíte mi k čomu to je ? Na iných portáloch (nejdem menovať všetci vieme aké) to nebolo a bola tam ovela väčšia zábava... Ďalšou vecou ktorá mi vŕta v hlave je ten fakt že jeden server sa volá NORMAL kde hrávam a podla názvu som si myslel že to bude starý dobrý rust žiadne BFko atď... A postupom času som zistil že tam nieje Kevlar. Dokonca aj blbú M4 a Boltku si musím KÚPIŤ aby som ju mal... inde na iných portáloch sa dala nájsť. Ďalej ani /home tu nieje (neviem či to majú iba VIPká ak hej GOOD JOB).

A toto bola asi tak polovina vecí ktoré by som uvítal na jednom poriadnom servery. Inšpirujte sa z Reva napríklad tam hrávalo hodne hráčov ak si pamätáte a viete kôli čomu ? Lebo to boli poriadne servery.

Budem rád ak si to prečíta Pleskáč alebo nejaký admin a ak niekto chce napísať svoj názor v kľude :)

Pekný zvyšok dňa praje SkimmeR
skimmerko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 04. črc 2016 19:13:51

Reklama

Re: Mám návrh

Příspěvekod jersi » sob 07. črc 2018 17:00:27

shop odkudkoli byla blbost kdykoli kdekoli sis koupil cokoli. survival efekt zmizel, nemusel jsi nic u sebe mít a když jsi náhodou potkal něco k raidu koupil sis c4 a zbraň a raidnul jsi to. loot jsi hned v baraku prodal.
mělo to ten efekt že pak nikdo nic neměl protože každy vše prodal. že by jsi někoho potkal venku kdo běží s dobrým lootem z raidu nebo na raid byl zázrak.

50k za explosives je jen aby sis to researchnul ne aby sis to kupoval na craft.

/claim je geniální věc na tuto nedokončenou hru viz viewtopic.php?f=21&t=5852&p=26772&hilit=claim#p23966

m4 a boltka je jen v shopu právě proto aby nebyla hned první den ve hře, což je normálni praxe z vanily kdy par minut po wipu mělo pár štastlivců M4 a ostatní byli o luku,a 95% hráčů zastává ten názor že jakmile se na normálu rozšíří M4 tak server končí, nebaví je to tam a končí protože to je moc OP zbraň.

revo nebyl nijak pořádný jen to byla v té době oblíbená hra kvůli tomu tam hrálo hodně lidi. v tu dobu bylo zde 5plných serverů
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Mám návrh

Příspěvekod skimmerko » sob 07. črc 2018 17:15:56

Ešte o tých stavbách u radiačkách to by sa dalo dať späť nie ? Alebo aj na to je nejaký dôvod ?

//A prečo ešte 3C4/Wood Wall ? To sa mi nepáči najviac na NORMALE
skimmerko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 04. črc 2016 19:13:51

Re: Mám návrh

Příspěvekod jersi » sob 07. črc 2018 18:49:55

ty stavby mají důvod aby nikdo nezastavoval loot v radiačkach. nicméně barikady by se povolit mohli, bohužel i blbé barikady stačili k tomu aby někteří jedinci znepříjemnili hru dalším.

3c4 jsou proto protože zde jsou omezené stavby na 7x7x7 a postavit bezpečnou 7x7 za použití jen 2c4 není možné.
dřívě byli base 15x15 i 30pater takže rozdíl zabezpečení byl markantní.
navíc loot z gatheru je zvýšený + kity, shop atd mužou zato že c4 zase tak náročná není a vzhledem k tomu že tu c4 bylo v oběhu hodně a bazí méně tak tu bylo všechno permanentně vyraidované hráči měli tolik c4 že bouchali base o kterých věděli že tam stejně nic cenného nebude.
tímto se to tedy vykompenzovalo.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Mám návrh

Příspěvekod skimmerko » sob 07. črc 2018 20:19:44

Jasne už to chápem :) Ďakujem za priblíženie obrazu. A tie barikády by sa mohli povoliť a shelterky by sa mohli dať craftiť :( Celkom dosť mi chýbajú
skimmerko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 04. črc 2016 19:13:51

Re: Mám návrh

Příspěvekod Woffik » sob 07. črc 2018 20:23:58

skimmerko píše:Ešte o tých stavbách u radiačkách to by sa dalo dať späť nie ? Alebo aj na to je nejaký dôvod ?

//A prečo ešte 3C4/Wood Wall ? To sa mi nepáči najviac na NORMALE

U radčikách by bol bordel nehorázny.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Mám návrh

Příspěvekod skimmerko » sob 07. črc 2018 20:51:10

U radčikách by bol bordel nehorázny.


To chápem ale čo tak dať tu zónu kde sa nemôže stavať čisto len na radiačky čiže ako napríklad v smalle sú tie betónové steny tak ja by som dal tu zónu iba po ne a potom za ňou by sa dalo normálne stavať čiže by tam nebol radius až za radiačky.

//A čo tie shelterky ? Prečo padajú len z dropu ? Často som ich využíval :(
skimmerko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 04. črc 2016 19:13:51

Re: Mám návrh

Příspěvekod jersi » ned 08. črc 2018 8:36:47

stavět se nedá ani v okoli aby si tam lidi nestavěli střílny a nekempili truhly

craft shelteru byl zrušen protože každy nosil v hotbaru shelter a dveře. a když po něm někdo začal střílet tak si ho během sekundy postavil vlezl do něj a odportil se domu.
zrušit uplně jsme je nechtěli takže jsou alespon v dropu
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43


Zpět na Diskuse

  • Reklama