• Reklama

A-Team

Sem pište své dotazy a nápady

A-Team

Příspěvekod whiteshadow » pon 30. črc 2018 19:34:51

Ahoj,
už jsem tady viděl několik adminů stěžovat si na to, jak hráči pořád brečí po wipu, jasný, taky bych ho ocenil, a taky chápu, že wipe může dát jenom pleskač a to je podle mě hodně špatně. Podle mě by tu měl být aspoň jeden ... já nevím jak to nazvat, hlavní admin? třeba? Který by měl oprávnění dát wipe a podobný věci, co se týkají udržování serveru. Například já čekám už od pátku na wipe a pořád nic.

Nebo tu je ještě jeden nápad, prostě dejte autowipe každé dva týdny MINIMÁLNĚ na Battlefield-u, lidi by byli určitě spokojení, a nemuselo by se čekat na někoho, až si udělá čas jednou za poje*ané dva týdny ( To teda když se zadaří :) ) aby přišel a dal wipe.

Díky, s úctou WhiteShadow
WhiteShadow
Uživatelský avatar
whiteshadow
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 06. srp 2014 4:27:46

Reklama

Re: A-Team

Příspěvekod jersi » úte 31. črc 2018 11:22:45

revoluční nápad vskutku
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: A-Team

Příspěvekod whiteshadow » úte 31. črc 2018 12:05:24

Co takhle místo toho, abyste byli sarkastičtí s tím už něco udělat? :))))
Hezky se píše zbytečné zprávy a pořád se nic neděje. Jako, můj server (jop, ani tvůj(váš pane jersi :))))) ) chápu) to není, ale je hrozná škoda, je to jeden plugin, stačilo by 10 minut práce (a to jsem ještě 9 přidal ;) ) a byl by pokoj, nemuseli byste už řešit 10 lidi na fóru, kteří brečí po wipu, prostě by se vědělo, že každý pátek v 10hodin ráno bude wipe a konec.

Ale tak, na mě to není, že. Pokud chcete pořád řešit stížnosti na foru, klidně to dělejte tak jak jste to dělali už od začátku tady tohohle portálu, vlastně ono není potřeba vůbec nic měnit, že? Na co taky, jednou to fungovalo, dobrý a jeb**me na to, moc fajn ;)

WhiteShadow
WhiteShadow
Uživatelský avatar
whiteshadow
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 06. srp 2014 4:27:46

Re: A-Team

Příspěvekod Woffik » úte 31. črc 2018 21:11:28

Ty poznáš nejaký plugin na rust čo dáva autowipe?
Ak hej tak ho sem pošli alebo ho nakoduj :facepalm:
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: A-Team

Příspěvekod whiteshadow » úte 31. črc 2018 22:52:12

Sice jsem zažil na zahraničních serverech autowipe pluginy, ale očividně je měli asi nakódované sami, fajn, dejme tomu, chápu, že se nikomu z vás nechce zaobírat tímhle polomrtvým portálem. :)

A ten nápad s tím, že by wipe mohl dávat i někdo jiný, než pleskač, který tady je jednou za uherský rok, jste úplně vynechal pane Woffik, nebo jak? :) Vím že to není na A-Teamu, ale.. upřímně, je to docela fajn řešení, nevím, kdo z vás je nejaktivnější a kdo tu je nejdéle nebo prostě... Komu by to Pleskač dal, ale určitě by měla být nějaká porada a tohle by se mělo vyřešit. ;) ( To by ale musel ten náš Plesky někdy přijít, že? :) )
WhiteShadow
Uživatelský avatar
whiteshadow
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 06. srp 2014 4:27:46

Re: A-Team

Příspěvekod Woffik » úte 11. zář 2018 12:26:55

Práva na WIPE to není len tak spraviť.
A je to len na pleskáča, kto komu verí.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27


Zpět na Diskuse

  • Reklama