• Reklama

Moderator

Sem pište své dotazy a nápady

Moderator

Příspěvekod GregorCZ1 » sob 04. srp 2018 19:25:26

Hello, chtěl bych zažadat o moderatora :D
Je mi sice jenom 16 let ale jsem rozumný a navíc jsem na serveru snad nonstop, hraju jenom na normalu, ale jsem tam fakt furt, když se zeptate ostatních hraču tak to zjistíte, a zkušenosti mám:)
Budu rád za odpověd.
GregorCZ1
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25. črc 2018 13:59:04

Reklama

Re: Moderator

Příspěvekod Venty » sob 04. srp 2018 19:36:02

Fajn že si na serveru snad nonstop. Taky je fajn že máš zkušenosti, ale očividně je nemáš zde na forum. Zkus být více kreativní, nějak žádost vylepšit nebo zdokonalit.
Tady máš vzor žádosti: viewtopic.php?f=51&t=2408
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Moderator

Příspěvekod GregorCZ1 » sob 04. srp 2018 19:47:03

1) Server = Normal
2) Nick (Ve hře) = Gregor
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) = hggregor@gmail.com
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! = No to určitě mám:)
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. = Když jsem na pc tak jsem na rustu, a na pc jsem fakt často:/
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! = Myslím si o sobě že rozum mam:)
7) Váš věk = 16:(
8) Něco o vás = Jsem pohodvej a rozumnej člověkXD
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! = Není problem stahnout
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) = Nemam ted mikroofon, ale budu si kupovat na 100%(pokud mi neveříte že mi je 16, mohu volat přes skype na mobilu
11) Musíte mít skype, napsat jméno! = Jako zpomaluje to pc jak něco.. ale klidně si to stahnu
12) Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. = Pomaham už davno a rád, vždycky když se někdo na něco zeptá a vím to tak odpovím, ale většinou jsou to maličkosti, nějaký příkazy, jak funguje shop atd.
13) Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. = Asi mám.

PS: Pokud zrovna nehledáte moderatora, tak až budete, budu rád když se mi ozvete na email nebo jsem pod topic
GregorCZ1
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 25. črc 2018 13:59:04

Re: Moderator

Příspěvekod Venom » sob 04. srp 2018 19:55:30

jak psal Venty Moderátor tam je CaMeL a ja se tam dojdu nekdy taky podivat zatím sem davam lock a priste si dej topic tam kam patří a ne sem
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron