• Reklama

změny normal/fun

Sem pište své dotazy a nápady

Re: změny bf

Příspěvekod jersi » úte 15. led 2019 13:32:46

jan píše:Dal bych max dům 4x4x 5 a aby se mohlo kupovat dřevo a nebo nastavit aby se mohlo postavit 5x5x7 ne že už 5 patro nemůžeš postavit s pozdravem clan Brnoreprezent
A klidně bych úplně zrušil clany aby byly všichni proti všem žádnéj team


přečti si znovu co jsem o bázích napsal...
klany se určitě nebudou rušit,to je nesmysl, stejně spolu budou hrát a není to uhlídatelné, a hlavně pořád to lidi hrajou kvůli partě, je to týmová hra.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Reklama

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Peterson » úte 15. led 2019 14:01:31

Tak jako zni to lákavě, a věřim, že to bude i hodně super, jen bych udělal ještě 1 věc. Když už tak Velké změny, tak bych udělal to, že bych dal všem hráčům Unban, aby mohli pokračovat na rustedu, a nehledát pořád nějaké jiné servery které jsou totál na nic. Pořádné zahrát se dá proste jen na rustedu, takže jako A-TEAM si to nějak proberte, ale bylo by to super kdyby všichni dostaly Unban, hned by bylo i více hráčů... Jinak držím palce :)
Peterson
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 07. led 2019 6:01:06

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » úte 15. led 2019 14:07:04

ano k něčemu takovému pleskáče přemlouvám, ale musíš chápat že za 5let je v banlistu tolik IPček které se snažili ddosovat, bugovat, podvádět všemi způsoby že už se v tom ani nedá orientovat. a dávat slepé unbany je riziko, my to pak zapneme a nikdo si nezahraje protože se tu bude ddosovat... tohle je na pleskáčovi taky bych byl zato rád ale..
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Mrky » úte 15. led 2019 14:26:25

fuuha, no začnu od konce.

kd bych nechal, nemyslím si že by jeho odstranění lidi odradilo od zabíjení naháčů. člověk nikdy neví co u sebe kdo má. co když naháč vzal rychle c4 z dropu a štráduje si to domů ? nebo se mi ten stejný naháč kterého sem nechal za pár vteřin oběví s brokovnicí za zády? tohle jsou důvody proč spousta hráčů (včetně mě) po naháčích prostě jde a zrušením k/d se to podle mě nezmění.

povolení nočního raidování je fajn nápad + bych se nebál nechat sleepery po celou dobu ingame. ne že se borec před restartem napakuje, zaleze si do rohu baráku a tam se v klidu odpojí se vším co má. to by pak to noční raidování nemělo moc smysl

wipe, zvednutí lootu a stavby - souhlasím. když bude u staveb větší tvůrčí svoboda tak je to zase trochu kompenzace k tomu zvednutému lootu. wipe každý týden na bf je ok, normál každé 2 měsíce nevim, nevim.. to by se uvidělo asi až za běhu jestli to byl dobrý nápad a jestli hráči chtějí třeba v půlce wipu začínat i když vím že tyhle změny se jim to snaží ulehčit..

kity - taky dobry napad, hlavne ten point s tou cervenou mikinou. nevyjadril ses tam k supply. já osobně bych jí nechal, jak si sám napsal, nějaké lákadlo tam být musí s tím že kdyby kity šli až dva dny po wipu tak by to nebyla zase až tak velká výhoda.

no a nakonec to největší, klany a shop. myslim že takhle velká změna by mohla přilákat hráče kteří už na rusted zanevřeli protože by bylo vidět že se na rustedu konečně něco děje. celkově by to mohlo hráčům dopomoct k pochopení toho že když je někdo raidne tak to není konec hry ale její součást. taky by to možná chtělo trochu projet banlist a dát některým lidem unban. vím že jich tam neni zas až tolik ale to že odbanujete jednoho hráče může znamenat že nepřijde sám ale vezme svůj klan a přijdou třeba v pěti.

celkově podle mě pozitivní změna oproti zaběhnutému systému. do hry by se dostalo víc zbraní, víc raidů a s tím snad i víc lidí :like:
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » úte 15. led 2019 14:31:30

jasně zabíjet naháče co běží od lootu nebo nabíhají na mě je bezdiskuze. nicméně plno lidi hrají se zapnutým webem a každým kilem si sleduje svoje KD jako by to byl smysl hry. proto bych to tam nechtěl mít.
cíl té hry vždy byl postavit base a vydržet v ní, přežít, ne mít top clan nebo KD.

do kit supply bych nezasahoval. takže jsem o něm ani nepsal
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod venticek » úte 15. led 2019 14:43:54

suhlasím stebou !!! len tie kity no neviem :wtf: :wtf: suhlasim za tu 9mm ale ten kit boost zober si kolko hračom to hned pomože na 1x1 a možu si zberat veci ale zase na druhej strane polovička hračov si kupi kit build a hned maju 5-x barak
Naposledy upravil venticek dne úte 15. led 2019 14:46:24, celkově upraveno 1
venticek
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. zář 2018 15:11:19

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » úte 15. led 2019 14:46:04

venticek píše:suhlasím stebou !!! len tie kity no neviem :wtf: :wtf:

bude lepší loot kit boost ti chybět nebude.
supply bude mít mnohem vyšší cenu na takovém serveru, a kit vip stejně tak i přes 9mm zbraň.
nakupy z shopu budou omezene po wipu jak je psáno
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod 15igor15 » úte 15. led 2019 15:08:06

Všetko súhlasím až na to K/D. Podľa mňa to bude zbytočné rušiť na normale. Prečo?
No jednoducho preto lebo nie všetkým ide o K/D ale aj o ten pocit že niekoho zabije. Napríklad aj veľa ľudí zabíja naháčov pretože sa chcú presvedčiť že nemajú niečo cenné. Na experimentale je vidieť či je niekto naháč, ten nemá vôbec nič ale pokial zoberie nejaku vec už sa mu objavý ako keby batoh alebo je to nanom vidieť že to nosí. Legacy bohužial takto prepracované nieje a preto každý zabíja každého a aj naháča.
Uživatelský avatar
15igor15
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 11. zář 2014 16:31:26

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » úte 15. led 2019 15:11:09

no to jsi ale nevysvětlil proč KD nechat.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod 15igor15 » úte 15. led 2019 15:12:00

jersi píše:no to jsi ale nevysvětlil proč KD nechat.


ja som nenapísal že ho nechať, napísal som že je ho zbytočné dať preč :)
Uživatelský avatar
15igor15
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 11. zář 2014 16:31:26

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron