• Reklama

změny normal/fun

Sem pište své dotazy a nápady

Re: změny normal/fun

Příspěvekod DavKas » sob 26. led 2019 20:45:50

Jersi :-) Super nápad, ale VIP je prostě P2W. VIP bych nastavil jen na základni příkazy ktere na vanille nebyly a to - /players , /who apod. ať ta hrá má trošku nádech vanilly. Já už sice Legacy nehraju:D ale byly to super časy, když jsme je hrávali s clanem.. s clanem, který když jsme vyexpily na lv5, tak jsme dávali leathraka na oneshot do hlavy s M4 - SUCH OP. Prostě bych z té hry udělal více vanillu a shop zrušil úplně, ať lidi získavají peníze jen těžením/zabíjením zvířat.

Toť vše ode mne. Čest praci soudruzi
DavKas
Raider
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 17. dub 2015 16:48:33

Reklama

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » sob 26. led 2019 21:49:52

hmm to /who je zajímavé to jsem kdysi chtěl zavést pro vip na exp. teď mě to nenapadlo.
vip musí být trochu p2w jinak si ho nikdo nekoupí, a když lidi nedají peníze nebude server...
já chci aby vip měli výhody které je lákají ale nepovedou k snazšímu zabijení, ale snazší hře, více portu, více home, třeba i to /who. dobrý tip
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Hate » ned 27. led 2019 12:01:25

/who totální kravina aby bylo pro VIP. Ty příkazy už jsou v komunitě tak něják zakořeněné, pokuď je vezmete tak jednoduše naserete lidi :)). Jinak btw. hodilo by se nějáké info ohledně spuštění atd. Více informací jsem se třeba dozvěděl od hráčů tzv. že to bude jen testovací na funu.
Uživatelský avatar
Hate
Lovec lidí
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 31. črc 2014 19:21:17

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » ned 27. led 2019 12:06:09

všechny informace najdeš tady v komentářích...
zakořeněno je toho hodně a přesto to budeme měnit, myslím že ten who poskytuje dobrou výhodu ve hře, a přimělo by to více hráču koupit si vip.
na exp třeba who není vůbec, myslím že to taky má své kouzlo když musíš zjistit kdo tam bydlí třeba kempením. ne jen tak že chodiš po mapě a dáváš /who, nebo že jdeš raidovat base která nevíš komu patří a nevíš zda je online :idea:


EDIT: ještě k těm informacím, nechci vydávat oficiální prohlašení dokud to zkutečně nebude hotové
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Hate » ned 27. led 2019 13:42:24

No chtělo by to nějáké shrnutí, tady to hledat v komentářích je docela oprus... Jinak by bylo fajn založit pak nějákou tému, kde by se psalo ohledně toho testování. Co vyměnit, upravit atd. Hodlám to hrát, ale musí to mít nějáký účel.
Uživatelský avatar
Hate
Lovec lidí
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 31. črc 2014 19:21:17

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » ned 27. led 2019 13:47:48

tohle je to téma...nechápu co chceš.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Pekličíno » sob 02. úno 2019 9:40:13

Já osobně bych z toho nejraději udělal rust který byl na steamu nevím pokud to jde vypnout ale dal bych zpět trávu at to neni tak nezáživné a at to není jen plocha na které se staví a střílí at se hráč může i schovat někde v trávě a vyčkat si na hráče .. celkově nemám rád pluginy do her kde jde o survival ale souhlasím s každou změnou co je hlavně ty klany mi udělají radost s vip protože nikomu se nechce začít hrát po 3 dnech po wipu a už tam běhají lidé co mají % dmg díky klanu .. Takže jak říkám vše bych tam dal jen bych dal to že tráva bude povinná když už nic neuděláme s gamou která tu hru ničí tak aspon tu trávu :repair:
Pekličíno
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 02. úno 2019 9:33:52

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » sob 02. úno 2019 9:46:42

nevím do jaké míry se dá zapnout "nevypnutelná" tráva ale je vypla kvuli FPS, hodně lidi má problém tu hru rozjet na minimum....
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Kedsa » sob 02. úno 2019 10:26:56

Tpr by som nechal tak... inak všetko super... :D
Kedsa
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 01. úno 2019 19:21:23

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » sob 02. úno 2019 10:45:11

tpr bude, jen omezený, je to hlavně pro začátečníky co se nemužou najít na mapě. ne aby to lidi využívali na raidy atd...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron