• Reklama

změny normal/fun

Sem pište své dotazy a nápady

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Goldcigo » stř 16. led 2019 17:12:18

jersi píše:podívej se kolik v shopu stojí tyto základní surky které jako jediné pujdou prodat.
víš kolik jich musiš prodat aby jsi měl 10k ? z tolika surek máš cely barák.
5k proto aby nato ušetřili i lidi co hrají solo nebo ne v 5ti. zadarmo to zase nechci aby raději lidé hrali v clanu aby je to více bavilo.


pokud jsem nepřehlédl tak o pěnezích s mut. zvířat si nic neříkal, takže těch 10k nebude tak těžké získat
Goldcigo
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 13. pro 2018 15:15:06

Reklama

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » stř 16. led 2019 17:13:42

Obrázek
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Kovosotix » stř 16. led 2019 17:16:06

Zdravím, na rustedu jsem hrával tak 4 nebo 5 let zpátky a nastavení serveru mi přišlo přesně takové, jaké teď navrhuje jersi aby bylo, tudíž s ním souhlasím.. Shop jaký tu byl doteď je podle mě blbost, zcela to pak ničí smysl hry, když si člověk může úplně všechno koupit.. Pak bych se chtěl zeptat, proč je tu 5 legacy serverů, když se reálně nezaplní ani jeden? Nechápu smysl nějakého Newbie serveru, když je tu Fun a Normal? Nevím co je aréna, ale ať je to co je to, však je tu přece Battlefield na nějaké trénování aimu atd.. Už dřív mě mrzelo jak zájem o legacy rust klesl, ale to se dalo čekat.. Teď spíš nechápu proč je na Newbie serveru 15 lidí a naopak Fun a Normal zejí prázdnotou.
Kovosotix
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 15. čer 2014 11:51:53

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » stř 16. led 2019 17:19:16

Fun je zapnuty jen ted po dlouhé době, je to kvůli testování
Arena je jen na trening aimu bez hledání nepřítele, nikdo tam nehraje dlouhodobě.
Newbie je server bez raidovaní, nemá smysl ho vypínat protože tam hrají hráči co by stejně nešli na jiný server. populaci by to nepřineslo.

takže hlavní servery jsou BF a normál. na normálu už asi lidi čekají na wipe proto tam nejsou

ale toto tu teď neřešíme.... populace se snad touto změnou zvedne
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Goldcigo » stř 16. led 2019 20:18:21

jersi píše:Obrázek

ok, promiň
Goldcigo
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 13. pro 2018 15:15:06

Re: změny normal/fun

Příspěvekod _biltz » stř 16. led 2019 20:25:33

souhlasim je to super nápad
:D :D :D :D :D :D
_biltz
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. led 2019 18:26:06

Re: změny normal/fun

Příspěvekod FaNta1 » stř 16. led 2019 20:37:35

Konečne, niekto dal do toho svoj vlastný čas a rozhodol sa so zmenou. ĎAKUJEM. rust hrajem asi 5 rok a furt ma to baví, no nie tak ako predtým. Rusted smeruje k tomu ze nikto na ňom hrať nebude. Ale ak to co si napísal sa tak stane ze budu zmeny podľa mňa budu servery plne. Som s pokojný zo všetkým nič viac do shopu by som nedával a m4 by som zrušil aj kevlar ostala by boltka a kevlar helma. Shop by sa presunul na nejaké miesto kde by sa dostať mohlo iba portom a zo shopu von nie. V shope by sa zabíjať nedalo. Zrušil by som kupovanie build kitov na stránke. ZALOŽENIE CLANU by mohlo byt na 7K a bonusy by sa nemenili a počet ludi v clane by bol 5 tak ako si napísal. Ďakujem toľko k tomu. Budem rad ak to do konca mesiaca bolo zrealizované. Poprípade keby potrebujete pomôcť s niečím ohľadom. Čohokoľvek, nápadov atď stačí napísať môžeš aj na email. Davidko. Df@gmail.com
Budem sa tešiť. FaNTa
FaNta1
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28. říj 2018 10:43:07

Re: změny normal/fun

Příspěvekod Hate » stř 16. led 2019 20:53:49

Jersi a co Plesky? Ono už by klidně nebylo od věci to nastavit teď na pátek, pokuď by se ovšem našel ten čas. Nemyslím si, že je to nějáká dlouhá práce, typuju, že by to zabralo (mě) 3 hodiny (ano už jsem to dělal). Plesky v tom má praxi. Tudíž by se to mohlo rovnou testovat a hrát. :)) Můj názor.
Uživatelský avatar
Hate
Lovec lidí
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 31. črc 2014 19:21:17

Re: změny normal/fun

Příspěvekod jersi » stř 16. led 2019 20:58:44

fanta
určite bych že hry nic nevyndával. jen omezit na životnosti aby to nerozrušilo hru jako třeba M4 o které jsem už psal
save zonu bych tu nechtěl i když by se z shopu nedalo dostat bylo by to místo kam by lidi mohli skočit při nějaké přestřelce poblíž portu, ale udělat ho tak aby se nedalo dostat ven není problém.
kit build bych tam určitě nechal. ale až 2dny po wipu
cena klanu je jen proto aby to nebylo zadarmo a aby se lidi semkli a založili si ho spolu. nic víc. nechci aby byl zadarmo, ale nechci aby to bylo drahé protože se tím zruší obsah materiálu ve hře.


hate
v tuto chvili nemám tušení kdy to udělá
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal/fun

Příspěvekod mara55555 » stř 16. led 2019 21:20:04

Dalo by se něják udělat aby nemizeli sleepři ? Je to celkem na nic že týpci poberou všechny věci k sobě a pak z raidu nemáš nic třeba
mara55555
Lovec lidí
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned 04. zář 2016 15:26:18

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama