• Reklama

změny normal/fun

Sem pište své dotazy a nápady

Re: změny

Příspěvekod jersi » pát 11. led 2019 23:21:55

Když bude jen na prodej tak se ty základní suroviny budou strašně prodávat aby si ji mohli koupit a to jsme zase u jádra věci proč tu na serveru nic není.. A proč se raidy neoplatí a taky by vše z raidu prodali aby na ni měli a zase by zmizelo plno materiálu kvůli jedné zbrani. Místo postavení base nebo vycrafteni zbroje

Udělat ji cennou se dá i tak že nepůjde opravovat nebo bude stát 2-3x více
Když budou muset lidi farmit železo na ni tak stejně při tom budou zbirat i dřevo a síru a zase bude více věcí
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Reklama

Re: změny

Příspěvekod Venty » sob 12. led 2019 0:03:34

Ale když to budou lidi kupovat tak to budou mít jen ti nejsilnější nebo nejaktivnější, ale když bude pouze o štěstí ji najít v bedně či dropu tak se stane dosažitelná i pro jednotlivce nebo pro ty méně aktivní. Možná by bylo lepší, aby ji hráči získají "přirozenou cestou" a ne koupí. Je to zároveň dobrý i pro nováčky i když jich moc není.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: změny

Příspěvekod jersi » sob 12. led 2019 8:46:54

a kdo tu hru hrál kdysi nebo ji viděl jen na youtube a příjde tady tak je z toho paf protože tu už je takové množství úprav a natolik je hra pozměněna že i já sám musím zkoušet jak to je nastavené a co se dá získat a jak.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny

Příspěvekod Woffik » sob 12. led 2019 10:13:05

jersi píše:
u těch statistik jsem zásadně proti. od té doby co se dali na web to šlo do sraček, nějaká podpora začínajících zcela zmizela, každý mimo klan je enemy a potenciální kill a to je nesmysl.

Tak to potom áno na BF by sa mohlo nehať KD ale na normalu ako si vravel kolko kto ma viac poťažených surovín.
CaMeL píše:. Prostě aby se nedala jak boltka tak Mka najít v krabici a nedali by se ani craftit. A v shopu bych snížil cenu m4 a boltky třeba o půlku. A ty lidi by si toho vážili a byli by přesně jak si to ty napsal cílem útoku a to se mi líbí :)

M4, boltka a kevlar by sa malo viac doriešiť aby si to čo najviac vážili.
Do shopu?? hm... Treba to viac doriešiť a dať väčšiu cenu za craftenie aby si to vážili.
Clan bonus "útok a obrana" určite odstrániť blbosť :D
Hlavne ako píšeš jersi nech sa to znovu nedá opraviť, alebo tak že sa to zničí a zmizne to z inventu alebo tak..
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: změny normal.

Příspěvekod Chorky » pon 14. led 2019 21:33:11

To s tou base je určitě super nápad. To byla věc co sem miloval na experimantalu, kreativita u stavění base, plno možností a způsobů, na legacy jen samé dřevěné kostky. :D Takže to je velký +

U toho KD sem si prvně říkal že je to škoda dávat to pryč, ale když se nad tím zamyslím tak to asi má něco do sebe a bude lepší to dát pryč.

Odstranění P250 z VIP kitu je taky super nápad, ani nevím kdy naposled sem si tu p250 vůbec craftil. :wtf:

Zkrátka asi nemám ani nic co vytknout, vše to dává smysl. :like:
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: změny normal.

Příspěvekod leo » úte 15. led 2019 12:52:20

Jersi, opravdu dobré nápady, ale možná bych se taky zaměřil na WEB obchod... protože kupování build kitu a podobných věcí jako c4 není normalní....např omezení 2-3dny po wipe apod.
leo
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 15. led 2019 12:49:46

Re: změny normal.

Příspěvekod PorygonCZ » úte 15. led 2019 12:54:43

Pěkně napsaný Jersi. Pokud ty změny vyjdou a budu mít čas tak se snad i na ten normál vrátím si tam odehrát zase jeden dva wipy. To bude zase starej dobrej survival, kdy jsi se bál jen vyjít s gearem ven, abys hned nedostal hlavu a musel na to zase těžit. :D

Jen mě ještě napadlo to jak se tam píše ohledně toho shopu.. To, že se bude mazat 90% položek platí jen na shop ve hře nebo i na stránkový shop? Protože pokud nějako chcete vrátit hráče hlavně k těžení tak by to tam chtělo taky trochu poupravit vím, že to nejspíš půjde výdělky ze serveru dolů ale ten build kit mi přijde trochu OP, když si ho koupí každej z klanu hned první den.
PorygonCZ
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 06. čer 2015 20:49:07

Re: změny normal.

Příspěvekod jersi » úte 15. led 2019 12:55:53

leo píše:Jersi, opravdu dobré nápady, ale možná bych se taky zaměřil na WEB obchod... protože kupování build kitu a podobných věcí jako c4 není normalní....např omezení 2-3dny po wipe apod.


To by jsme možná optimalizovat mohli. Ale pochop server nejede zadarmo.. A když budou lidi dávat dobrovolně příspěvky tak se to klidně zrusi, ale je asi jasné že se to nikdy nestane.
omezení po wipu je ve změnách.

PorygonCZ píše:

ten shop je myšlen ingame. když to nepujde hned po wipu ale později ano, je to přijatelnější začátek pro lidi co nepřijdou na wipe.
je třeba dosáhnou toho že lidi začnou i mimo wipe
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: změny normal.

Příspěvekod PorygonCZ » úte 15. led 2019 13:16:54

jersi píše:
leo píše:Jersi, opravdu dobré nápady, ale možná bych se taky zaměřil na WEB obchod... protože kupování build kitu a podobných věcí jako c4 není normalní....např omezení 2-3dny po wipe apod.


To by jsme možná optimalizovat mohli. Ale pochop server nejede zadarmo.. A když budou lidi dávat dobrovolně příspěvky tak se to klidně zrusi, ale je asi jasné že se to nikdy nestane.
omezení po wipu je ve změnách.

PorygonCZ píše:

ten shop je myšlen ingame. když to nepujde hned po wipu ale později ano, je to přijatelnější začátek pro lidi co nepřijdou na wipe.
je třeba dosáhnou toho že lidi začnou i mimo wipe


jj to mě napadlo až potom co jsem to napsal :D
PorygonCZ
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 06. čer 2015 20:49:07

Re: změny bf

Příspěvekod jan » úte 15. led 2019 13:28:02

Dal bych max dům 4x4x 5 a aby se mohlo kupovat dřevo a nebo nastavit aby se mohlo postavit 5x5x7 ne že už 5 patro nemůžeš postavit s pozdravem clan Brnoreprezent
A klidně bych úplně zrušil clany aby byly všichni proti všem žádnéj team
jan
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 27. zář 2017 15:00:29

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama