• Reklama

návrh změny BF (možná v budoucnu)

Sem pište své dotazy a nápady

návrh změny BF (možná v budoucnu)

Příspěvekod jersi » sob 12. led 2019 10:37:03

TOPIC JSEM PŘESUNUL JEN PRO UKÁZKU. NENÍ TO NIJAK V PROCESU ANI TO NENÍ SCHVÁLENO PLESKÁČEM, NAPADLO MĚ PŘI ZMĚNÁCH NORMÁLU ZMĚNIT I BF. NEBERTE TO NIJAK VÁŽNĚ ZATÍM !! ale klidně se vyjádřete

no po těch navhnutých úpravách na normál mě to dovedlo k BF to zatím nebudu psát obsáhle

z BF bych udělal zkutečné BF, lidi tam dost farmí aby si postavili base, to mi příjde hloupé plýtvání časem, udělejme z BF opravdové bojové pole , kde je primární hledat a zabíjet cil a postavit si base která je cílem online raidu, ne pro věci, jen pro zábavu.

Klany
- založení klanu za 2000
- jeden level pro 5členů. a žádně další expení
- 50% na těžbu všeho (bonus jen proto aby lidi hrali v klanu, jakémkoli, hlavně aby si našli partu lidi se kterou se budou bavit a hrát a to je bude bavit)
- žádné bonusy na dmg nebo obranu je to nesmysl

Kity
Při spawnu každý bude mít automaticky na sobě full cloth P250, pár nábojů a lékarnu
kit 1 - Brokovnice + Mp5, stack nábojů 9mm a shotgun, 10barikad, komplet leather +lékary+spacak 1c4 30min CD
kit 2 - M4 + Bolt, stack nábojů 556, 10barikad, komplet leather +lékarny+spacak 1c4 30min CD
kit 3 - 250planku, 4metal dveře,workbench, pec, bedna, postel. 1hod CD

kit vip - všechny zbraně. všechna munice, FULL KEVLAR, 10barikad, lékarny spacak 4c4 60min CD
kit explosives jen pro vip. 2c4 5granatu 60min CD
samozřejmě k tomu budou attachmenty


loot zvednout na x5 at když něco chtějí kopnou do třech šutru a mají vystaráno.

Shop jako na normálu. akorád nákup a prodej odkudkoli.
zabíjení nepřinese žádné peníze. ty budou jen na obchod. porty za 1k na hráče či domů. clan warp ponechat
nastavit instant craft, ponechat to na 3c4 zatím

počet prvku na budovu na 500,na hráče pak 600, netřeba mít odolnou base další den je to stejně vše raidnuté, a ty velké base akorad sekají hru
wipy co tyden ideálně ve středu aby se lidi nepřesouvali z normálu na víkend na BF kvůli wipu

díky takovým kitům wipe nebude poskytovat žádnou výhodu začátku. každý bude mít hned vše kdykoli příjde. wipe je jen na vyčištění mapy
Všichni budou umět vše hned od začátku, žádné hledání plánku...
metal base zrušit - aby lidi neztráceli čas farmou a výrobou prvku na metalku a nestavěli si tam jako na nějakém free serveru. ať si postaví dřevák a jdou se střílet a raidovat, a taky ať tam mají nějaké omezení které je na normálu nečeká

suma sumárum udělat z toho hru kde lidi nemusí skoro farmit, neztrácí čas s craftem a stavbou, to si musí užít na normálu. udělat z toho server kde lidi chodí nesmyslně střílet a raidovat, pokud by se tohle vytvořilo stálo by za zamyšlení, jestli nezrušit server arena aby hráli na BF, po snížení base a častějších wipech by tam neměli mít lidi problém s FPS
Naposledy upravil jersi dne stř 17. bře 2021 19:24:26, celkově upraveno 3
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Reklama

Re: návrh změny BF (možná v budoucnu)

Příspěvekod Helter » úte 21. kvě 2019 20:27:42

suhlasim so vsetkym okrem kit vip.Vsetky zbrane to je blbost.
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Re: návrh změny BF (možná v budoucnu)

Příspěvekod MatejSvK » stř 22. kvě 2019 18:50:29

Paráda jersi na BF to je top :like: ale mali by ste ešte niečo vymyslieť pre normál
Rád pomôžem a spravím čo bude v mojich silách.
Uživatelský avatar
MatejSvK
Raider
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 16. pro 2016 17:47:25
Bydliště: Zvolen ,Slovensko

Re: návrh změny BF (možná v budoucnu)

Příspěvekod MatejSvK » stř 22. kvě 2019 18:52:51

Helter píše:suhlasim so vsetkym okrem kit vip.Vsetky zbrane to je blbost.

Zbrane sú v pohode ale tie c4 by mohli byť ako sú tak aspoň 2c4 5 f1 každé 5 hod. a pre vip ešte explosives tiež aby mali viac keď si to kúpili
Rád pomôžem a spravím čo bude v mojich silách.
Uživatelský avatar
MatejSvK
Raider
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 16. pro 2016 17:47:25
Bydliště: Zvolen ,Slovensko

Re: návrh změny BF (možná v budoucnu)

Příspěvekod frelixik » sob 03. srp 2019 12:54:22

kit 3 podpora lagov :facepalm:
frelixik
Lovec lidí
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 10. dub 2019 13:14:31

Re: návrh změny BF (možná v budoucnu)

Příspěvekod 449 » pon 05. srp 2019 17:09:03

ten 3 kit mi přijde jako picovina nebudu tu psát proč nebo jak jsem k tomu došel nemám na to náladu to je prostě můj názor čus
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron