• Reklama

Moderátori/Aktivita/Otázky

Sem pište své dotazy a nápady

Moderátori/Aktivita/Otázky

Příspěvekod ScR » pát 08. bře 2019 17:11:10

Už dlhšiu dobu sa zaujímam o post moderátora, isto ste si to viacerí všimli ale mňa skôr zaujíma dôvod prečo som zakaždým dostal odpoveď "práve neprebieha nábor" Chcel by som počuť fakt reálny dôvod. Pretože ako si všimnete tak žiadny z moderátorov na BF tam už skoro nehrá. Naposledy tam bol nejaký "Stig" čo ani neviem kto je ale ostatný vôbec. Ako tým nie že by som chcel zle ale nechcete to už fakt jemne prečistiť alebo proste dať šancu novým ľudom ? A proste neberte teraz ohľad na to že som si žiadal a aby neboli kecy "že to píšem len kvôli tomu že som si požiadal" ale majte na to objektívny názor. A budem rád za každé vyjadrenie
ScR
Lovec lidí
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 04. pro 2018 17:04:25

Reklama

Re: Moderátori/Aktivita/Otázky

Příspěvekod Venty » pát 08. bře 2019 18:55:07

Nejde nebrat ohled na to že sis žádal o post moda, sám to tu zmiňuješ a upozorňuješ na to. Ptáš se na "realný" důvod toho proč jsi dostal odpověď "právě neprobíhá nábor" nebo "nábor je uzavřený" apod., ale ten jsi dostal, vymyšlený nebyl, to tě mohu ujistit a myslím si že ne jen já. Díky tomu to i tak vypadá že to píšeš kvůli tvé žádosti o post moda, páč půlka textu je jen o tom.

Nový lidi šanci dostávají, toho byly a jsou důkazem juzofek, Miya a Same. Co se týče aktivitity modů/adminů není nejlepší, nebo aspoň sám za sebe to mohu potvrdit (samozřejmě k tomu mám osobní vysvětlení, které zní jako výmluva), ale jediný co ti na to můžu napsat je, že se zlepší.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Moderátori/Aktivita/Otázky

Příspěvekod Venom » pát 08. bře 2019 19:57:26

ja už teda na legacy nechodim jen sem tam tam na chvilku zajdu tak nwm jak to je na legacy večinu času už travim na Experimentalu ale vice méně každy ma sanci jak psal už tu Venty jen to chce čas jinak si myslim ze toto je docela zbitečna téma se o tomto tu bavit pročistit Admin Team se už mnel ale pleskac udajne nehce. Renni23 už taky nehraje nwm jestlí ma furt moda ve hře to je asi o domne vše :D
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Re: Moderátori/Aktivita/Otázky

Příspěvekod XERY » pát 08. bře 2019 22:33:22

Ked sa nábor znova otvorí budete o tom informovaný všetci LOCK
Uživatelský avatar
XERY
Raider
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 19. bře 2016 20:36:19


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron