• Reklama

Problém s přihlášením

Sem pište své dotazy a nápady

Problém s přihlášením

Příspěvekod LuckeR » úte 16. dub 2019 18:13:16

Dobrý den,
Chci se zeptat, co mám dělat když mi nejde zapnout rust?
Launcher atd. stáhnu bez problémů ale když chci pustit hru tak mi tam vyskočí tabulka že "Program Rusted.cz Loader přestal pracovat." (Zde dávam odkaz s fotkou: https://ctrlv.cz/DEcz) a poté tam vyskočí další tabulka (Zde dávam odkaz s fotkou: https://ctrlv.cz/HRLW)
Předem děkuji za odpověď a rady.
LuckeR
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 16. dub 2019 17:57:19

Reklama

Re: Problém s přihlášením

Příspěvekod Helter » úte 16. dub 2019 18:27:58

Skus si nainstalovat veci zo zlozky Rusted.cz v zlozke _Install. Pokial nepojde, reinstaluj cely launcher, vymaz ho tiez v Cčku a v %temp%.
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Re: Problém s přihlášením

Příspěvekod LuckeR » úte 16. dub 2019 18:45:22

Už jsem nějako vyřešil spuštění ale ještě bych potřeboval pomoci s změnou nicku jinak přes launcher jestli je to možné ?
LuckeR
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 16. dub 2019 17:57:19

Re: Problém s přihlášením

Příspěvekod LuckeR » stř 17. dub 2019 18:34:29

Helter píše:Skus si nainstalovat veci zo zlozky Rusted.cz v zlozke _Install. Pokial nepojde, reinstaluj cely launcher, vymaz ho tiez v Cčku a v %temp%.


Děkuji za radu ale oni toto mi nefunguje :wtf:
Nevím co mám už dělat.
LuckeR
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 16. dub 2019 17:57:19

Re: Problém s přihlášením

Příspěvekod Helter » stř 17. dub 2019 20:30:53

Co ti to pise teraz? Ze stahnite si novy launcher, alebo nick? Pokial ze si zmente nick, tak si zmen nick a napoj sa do hry a vypni launcher a zapni a zmen si zase ten novy nick na stary. Pokial ti nepojde restartni PC a pokial stale nie, bugla sa ti identita. Musis napisat ptm majitelovi serveru
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Re: Problém s přihlášením

Příspěvekod LuckeR » čtv 18. dub 2019 4:52:37

Helter píše:Co ti to pise teraz? Ze stahnite si novy launcher, alebo nick? Pokial ze si zmente nick, tak si zmen nick a napoj sa do hry a vypni launcher a zapni a zmen si zase ten novy nick na stary. Pokial ti nepojde restartni PC a pokial stale nie, bugla sa ti identita. Musis napisat ptm majitelovi serveru


Musím to puštět přes soubor "rust" co je v složce rusted, protože přes launcher mi to pořád nefunguje a tudíž si nemohu změnit/nastavit nick…
Pleskačovi jsem už psal ale neodepisuje.
LuckeR
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 16. dub 2019 17:57:19

Re: Problém s přihlášením

Příspěvekod Helter » ned 21. dub 2019 13:12:14

LuckeR píše:
Helter píše:Co ti to pise teraz? Ze stahnite si novy launcher, alebo nick? Pokial ze si zmente nick, tak si zmen nick a napoj sa do hry a vypni launcher a zapni a zmen si zase ten novy nick na stary. Pokial ti nepojde restartni PC a pokial stale nie, bugla sa ti identita. Musis napisat ptm majitelovi serveru


Musím to puštět přes soubor "rust" co je v složce rusted, protože přes launcher mi to pořád nefunguje a tudíž si nemohu změnit/nastavit nick…
Pleskačovi jsem už psal ale neodepisuje.


Pozri si PM
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron