• Reklama

Normal c4

Sem pište své dotazy a nápady

Normal c4

Příspěvekod Scratchybalop » ned 02. úno 2020 20:01:07

Ahojte, mal by som jeden nápad. Čo keby sa zakázal nákup c4 na serveroch ? Alebo aspoň obmedzenie, že niekoľko dní po wipe by ich bolo možné kúpiť. Takto ako to je, človek dostane počas prvých 2 dní 6x raid a mám silný pocit, že to nebolo naťažené ani nachytané z airdropov. Výrazne by to pomohlo dĺžke životnosti wipu. Napríklad všetci p2w nakúpia c4 prvé 3-4 dni a potom je server mŕtvy. Začiatočníci nemajú žiadnu šancu proti hráčom, ktorí do toho vrážajú peniaze. VIP je celkom v poriadku - žiadne c4 (ak nerátam supply). Ale nákup endgame vecí na ničenie .. no myslím, že by to serveru prospelo z hľadiska udržania životnosti.
Scratchybalop
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30. pro 2019 18:12:22

Reklama

Re: Normal c4

Příspěvekod Venty » ned 02. úno 2020 23:44:55

Úplné zrušení asi ne, spíš by byla varianta zdražení, nebo teda kdyby to bylo nějak dramatický, tak to omezení po wipu jako to bylo s kity. Takže cca 2 dny. V první variantě by se ta cena když tak zregulovala, aby to bylo vyvážený.
Je pravda, že jsem na to slyšel kolikrát někoho nadávat, ale i tak si myslím, že se to upíná jen na pár větších klanů a je to souboj jen mezi nimi.
Btw. ředpokládám, že to směřuje jen na normal, což? Páč na bfku jsou kity s céčkama.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Normal c4

Příspěvekod Scratchybalop » pon 03. úno 2020 17:26:51

Bolo by to fajn aby sa s tým aspoň niečo spravilo, pretože v súčastnom stave to nie je celkom vyvážené.
Scratchybalop
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30. pro 2019 18:12:22

Re: Normal c4

Příspěvekod Woffik » pon 03. úno 2020 21:12:42

Rieším to s pleskáčom.. Uvidíme čo bude ďalej.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron