• Reklama

Návrhy legacy

Sem pište své dotazy a nápady

Re: Návrhy normál legacy

Příspěvekod Venom » pon 24. úno 2020 23:20:45

7. Nesúhlasím ten zakaž rejdovani v noci to tam je dane uplne umislne každy není na serveru 24h aby si mohl branít base myslim ze vam to krasne stačí přes den takle ma aspoň každy možnost si svou base branít !!!! takže to bych tam nechal tak jak je ! možna bych upravil čas od a do to je tak vše
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Reklama

Re: Návrhy normál legacy

Příspěvekod Venty » pon 24. úno 2020 23:34:19

Helter píše:12. To podľa mňa ani nevadí, ale záleži na hráčov. Podľa mňa to je ajtak jedno aspoň by sa domy ťažšie raidili a boli by menšie lagy, a hlavne by sa obišlo aj stavaniu base blízko seba atd..

Stavění bází blízko sebe má ovlivňovat právě claim, což funguje. Když je něco v cizím claimu, může se to nahlásit a bude to zbořený. Krom toho se každý druhý den obchází mapa a právě takový stavby se ničí. Zrovna včera co jsem procházel normal, tak ty domy tam byly od sebe akorát.
Toho stavění schodů by byla velká škoda a myslím si, že by to spíš udělalo hru nebo přímo raidování méně atraktivní. To, že si můžeš vedle cizího domu udělat schody nebo jinou budovu a díky tomu se dostat na střechu, přestřelovat či rovnou nějak raidovat je super věc a určitě se to dá využít i víc. Prostě by to bylo zbytečný oddělávat, akorát mínus.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Návrhy legacy

Příspěvekod Helter » úte 25. úno 2020 16:53:41

Update: Pridal som ďalší návrh (15 a 16)
Helter
Raider
 
Příspěvky: 87
Registrován: pát 18. srp 2017 20:19:05

Předchozí

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron