• Reklama

Něco co me napadlo by SALFA

Sem pište své dotazy a nápady

Něco co me napadlo by SALFA

Příspěvekod SALFA » sob 03. říj 2020 19:01:27

Ahoj všem co tohle čtou :coffe:

Chtěl bych vám tady napsat nějaky moje názory nebo nápady na zlepšení serveru.

Začal bych změnami na BF (Battlefield)

Tak třeba bych zrušil stavění velkých bází příjde mi že na BF jsou absolutně zbytečné jen to kazí zážitek ze hry , když pobíhám po mapě a všude jsou báze a lidi na nich jen čekají na kolem jdoucí.
Pointou BF je se střílet mezi sebou a ne stát na bazi a nebo hrát na loot schovávat si věci ,tak na co tam jsou kity ?

Když už jsem u těch kitů tak bych taky dal kity na BF na kratší dobu mohlo by to zajistit více fightu a tím pádem větší zábavu.

Další změna kterou bych klidně dal celkově je počet lidí co muže teamovat, ted tam po serverech pobíhá spousta lídí co teamujou v 5-6 a jak nováček a nebo solo/duo hrači mají zabít 1v5 1v6. (ne že by to nebylo pro někoho mého kalibru possible ale jak říkám nováčka co hraje prvních pár hodin
to přestane hned bavit když nebude mít šanci) dal bych teamy po 3-4 max.

Taky bych nějak omezil clany stačilo by založit clan a na lvlu 1 mít vše co od clanu potřebuješ (místo na ukládání penez ale hlavně clan fire !) stačilo by klíďo přidat /add a tím by sis označil komu nebudeš dávat dmg.

C4 - Na BF ať jsou klidně stěny atd.. na 3c4 ale na normálu mi to příjde trochu way too much na normálu bych to vrátil klidně zpátky na 2c4.

Crafting - příjde mi uplně zbytečná ztráta času tahkle čekat na crafting věcí takže bych dal insta craft všude.


To je asi vše napište mi svoje názory dole :geek:

-SALFA NUMBER ONE :-P
Uživatelský avatar
SALFA
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 29. čer 2019 13:30:59

Reklama

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron