• Reklama

VIP

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Re: VIP

Příspěvekod MaXiMuS » ned 22. lis 2015 10:59:22

Ty asi nechápeš že proste keď maš administratorske práva tak nemožeš hrať. Ale len dozerať na server...
takže podľa mňa čo by mal robiť admin je že by mal prisť na server prečistiť ho od zbytočnosti a prekontrolovať sťažnosti a či niesu dajake dedinky atď...
A povedz mi kto chodi na normal prečistiť server? Keď ja som hral na normalu tak tam nikto nechodil a bolo plno rozpadnutých budov atď... sekalo sa to lagovalo. Ale vidim že takto vám to vyhovuje hrať takto že v hangáru su toľko sheltrov že prideš do stredu hangaru a mysliš že si v labyrinte (hovorím o funu)
MaXiMuS
Raider
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 01. bře 2015 21:19:49

Reklama

Re: VIP

Příspěvekod Drasiik » ned 22. lis 2015 11:06:03

Chápem ale nebudem sa stebou hádať.
O administrátora.
Je to len na pleskyho.
Drasiik
Raider
 
Příspěvky: 270
Registrován: úte 10. úno 2015 19:46:44

Re: VIP

Příspěvekod Screppy » ned 22. lis 2015 12:40:17

MaXiMuS píše:Ty asi nechápeš že proste keď maš administratorske práva tak nemožeš hrať. Ale len dozerať na server...
takže podľa mňa čo by mal robiť admin je že by mal prisť na server prečistiť ho od zbytočnosti a prekontrolovať sťažnosti a či niesu dajake dedinky atď...
A povedz mi kto chodi na normal prečistiť server? Keď ja som hral na normalu tak tam nikto nechodil a bolo plno rozpadnutých budov atď... sekalo sa to lagovalo. Ale vidim že takto vám to vyhovuje hrať takto že v hangáru su toľko sheltrov že prideš do stredu hangaru a mysliš že si v labyrinte (hovorím o funu)

Já jsem tam párkrát zašel na ten server když jsem zrovna mohl, ale teď jak bude wipe tak tam budu chodit každý den. ;-) Takže nemusíš mít strach, že tam bude plno sheltru a když tam budou vesničky tak budu automaticky mazat bez upozornění, takže ten kdo tohle čte, tak si na to dávejte bacha, protože to budu mazat bez upozornění... Takže pak nechci vidět jakékoliv stížnosti na forum na tohle téma, bude to jen vaše chyba, že si na to nedáváte bacha... :)
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: VIP

Příspěvekod MaXiMuS » ned 22. lis 2015 13:14:45

Šak dobre keď budeš chodiť ty tak mne to netreba
MaXiMuS
Raider
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 01. bře 2015 21:19:49

Předchozí

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron