• Reklama

INFORMACE O SITUACI!!!

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Ochic » pon 29. zář 2014 17:40:26

ShaiFel píše:Bude se rušit nebo alespoň snižovat cooldown na baťozích?

Proč by se měl měnit cooldown na baťozích? Jestli chceš vybrat batoh od někoho hned tak hraj na Fun ;)
Ochic
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 27. srp 2014 16:35:46
Bydliště: Třinec

Reklama

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod ShaiFel » pon 29. zář 2014 17:44:30

Ochic píše:
ShaiFel píše:Bude se rušit nebo alespoň snižovat cooldown na baťozích?

Proč by se měl měnit cooldown na baťozích? Jestli chceš vybrat batoh od někoho hned tak hraj na Fun ;)

Protože 5 min je až moc :) vem si, že nějakému naháči se povede zabít nějakého dobrého hráče a pak si to ani nemůže vzít, protože ten hráč, kterého zabil znovu příjde (klidně i s posilou) a zabije ho. Pak to mají kevlaráci až moc lehké.
ShaiFel
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 12. zář 2014 19:14:49

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Ochic » pon 29. zář 2014 18:51:41

ShaiFel píše:
Ochic píše:
ShaiFel píše:Bude se rušit nebo alespoň snižovat cooldown na baťozích?

Proč by se měl měnit cooldown na baťozích? Jestli chceš vybrat batoh od někoho hned tak hraj na Fun ;)

Protože 5 min je až moc :) vem si, že nějakému naháči se povede zabít nějakého dobrého hráče a pak si to ani nemůže vzít, protože ten hráč, kterého zabil znovu příjde (klidně i s posilou) a zabije ho. Pak to mají kevlaráci až moc lehké.

Co na to říct .. Každý měl právo začít ve stejnou chvíli hned po Wipu. To, že někdo hraje sám nebo ve skupině, popřípadě v klanu, tak to je už každého věc. Samozřejmě je jasné že ten klan či skupina získají věci dřív a to hraní to pak dosti ulehčuje, protože si tu práci co má jeden hráč rozdělí např. do pěti .. Nechápu proč by neměli přijít s posilami, vždyť to je jasné že ve více lidech je lehčí někoho zabít než když je ten dotyčný sám :)
Ochic
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 27. srp 2014 16:35:46
Bydliště: Třinec

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod RespectSVK » pon 29. zář 2014 19:00:47

Dobre vamvam pre teba ti to napišem takto :)

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod RespectSVK » pon 29. zář 2014 13:10:01
Prečo wipe :) spravte server kde nikdy nebude wipe furt iba wipe wipe wipe zato že niekoho vybombim a ten plače jaj nemám kde hrať mam vybombený baračik dajte wipe

BEZ NADAVOK PRE VAMVAMA :) :* dufam ze si spokojny srdiečko moje
Uživatelský avatar
RespectSVK
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 28. srp 2014 13:07:21

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod vamvamCZ » pon 29. zář 2014 20:29:39

Tak se mi to líbí, no.. K tomuhle, problém je, že to chcou i hráči co tam věci mají, ale nemají tam už co dělat, protože mají vše..
vamvamCZ
Raider
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 01. črc 2014 22:24:36

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Čínský dort » pon 29. zář 2014 20:54:20

VamVam, v diskuzi se mnou už pokračovat nechceš, že reaguješ jen na něco? Jestli ne, tak proč, prosím tě.
Čínský dort
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 10. srp 2014 16:17:39

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod vamvamCZ » pon 29. zář 2014 21:12:21

Co jsi psal o tom moderátorovi, psal jsi odepisovat na otázky, né pomáhat hráčům s problémy to jsou totiž 2 věci.. I normální zdatný hráč dokáže pomoct.. Já si myslím, že i ten človíček, co nevěří, když potřebuje pomoct uvěří.. ;)
vamvamCZ
Raider
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 01. črc 2014 22:24:36

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Dynastiix » pon 29. zář 2014 21:27:24

Držím palce v oprave. Nezávidím vám túto situáciu, v ktorej každý rieši to isté a nadáva ti za to že mu neodpíšeš aj keď si to X-krát pred tým napísal. Páči sa mi na tomto serveri komunikácia ktorá je u vás na veľkej úrovni aj keď tu niektorý nadávaju na Pleskáca. :nope: Pleskáčovi by som ruky nohy bozkával za to že to spravil aj pre takých ľudí ktorý si nechcú hru kupovať :-) A nie ešte mu nadávať. Týmto príspevkom som sa chcel poďakovať za všetky zodpovedané PM,príspevky.
:rofl:
Držím palce v opravovaní a rozhodovaní o WIPE.

Váš verný hráč
Dyno. :repair: :nope:
Dynastiix
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 02. zář 2014 15:53:25

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod Čínský dort » pon 29. zář 2014 23:29:38

vamvamvam píše:Co jsi psal o tom moderátorovi, psal jsi odepisovat na otázky, né pomáhat hráčům s problémy to jsou totiž 2 věci.. I normální zdatný hráč dokáže pomoct.. Já si myslím, že i ten človíček, co nevěří, když potřebuje pomoct uvěří.. ;)


Ne. Psal jsem především informovat. Situaci to neřeší a nelíbí se mi, jak to směřuješ do outu. Nemůžu mluvit za všechny, ale za pár lidí, co tento názor sdíli, můžu. Informovanost a zodpovídání dotazů hráčů je tady prostě slabá.
Dále se mi upřímně moc nelíbí negativní přístup. Tím, co tady píšu nechci docílit ničeho jiného, než pomoct vedení tohoto severu. Nemám potřebu někoho kritizovat ať už z nudy nebo pro radost.. :) Takže z mé strany to není ani tak kritika jako spíš pomoc, kterou, ať už si to připouštíte nebo ne, potřebujete. Pokud to není pravda, tak proč tady tak hrozně pokulhává podpora hráčů? Je jich moc? Jsou servery, kde hraje 10x tolik hráčů a zvládá se to. Jde jen o systém a přístup.

PS: Už asi 4 dny nefunguje ověřovací odkaz z registrace na fórum. Vyhazuje to na error stránku hostingu.
Čínský dort
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 10. srp 2014 16:17:39

Re: INFORMACE O SITUACI!!!

Příspěvekod RespectSVK » úte 30. zář 2014 6:20:40

Bolo by dobre aby pleskac napisal novinku aspon 5 abo 10 hodin pred spusteni serveru aby sme sa clanom pripravili a hned hrali od 1minuty startu serveru ked bude teda ten wipe
Uživatelský avatar
RespectSVK
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 28. srp 2014 13:07:21

PředchozíDalší

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron