• Reklama

Trochu prerobiť normal

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Trochu prerobiť normal

Příspěvekod MaXiMuS » pon 31. srp 2015 23:49:00

Toto téma som založil len preto že s tým ma problem vačšina hráčov čo hrá na normalu.
Neviem ale budem hovoriť za vačšinu hráčov na normalu- keby s tým niekto nesuhlasil napíšte to...

Čo si myslim že bolo zbytočné je zvačšenie komponentov... keď tak, tak zvačšenie komponentov nechajte len na fun, na newbie to neni potreba keďže si veľa hráčov nestavia domy v pvp zone tak načo ich nechávať nech si stavajú takéto domy. Na hardcore by sa trebalo pouvažovať ako to bude s tými komponentami tam je to hard a večšinov hráči si asi hráči len tažia takže keď im to nevadi nechajme to tak. Potom je tu problem s padaním airdropov, na newbie a fun tam s tým možno není taky problem keďže tam sa taží rychlejšie a c4 sa tam dajú craftit, problem bude na normalu keďže je to tam tažšie na ťažbu a c4 sa nedajú craftit. Určite by som nezmenil drop zo surovin čo naťažiš ani nezdvíhal dostavanie penazí za zabitie mutantov, to nech si hráči idú hrať na fun keď si chcú stavať metaláky a chodiť s m4 a kevlarom hneď prvy či druhý deň.len by trebalo spraviť aby airdrop padal častejšie na normalu a znižiť komponenty,viem že keď letia airdropy tak zaťažujú server a je pravdeodobne že server spadne alebo lagne, ale pri tomto novom hostingu by nemal padať server, a tó padanie airdropov, zdvyhnutie komponentov zákaz kraftenia c4 ma veľký súvis,takže sa budem asi opakovať ale skrátene-znižiť komponenty, zvýšiť padanie airdropov, a ponechať zakaz craftenia c4, normal normalne a dobre do teraz fungoval bez craftenia c4 nechapem prečo meniť, takže poviem tak ten čo si nevie chytiť air tak si tie c4 kúpi a keď si kúpi c4 maš z toho peniaze, a to čo natažia dávaju skor na náboje . vačšina hráčov čo hraje dosť dlho normal nepotrebuje craftenie c4 alebo keď chcu tak zistia že to bolo na nič keď budu často raidovaný, večšinov vidim že prichádzajú klany z fun a vadí im že sa tu nedajú craftit c4, tak nch idú spať na fun. To bolo asi všetko v podstate, určite uvidime ludí ktorý s tým nesuhlasia ale večšina by mala súhlasiť, asi tu určite bude niečo písať Xantus :lol: :D 8-) to je všetko PS: určite tam uvidíte časté opakovanie významu viet s predošlými vetami :D
MaXiMuS
Raider
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 01. bře 2015 21:19:49

Reklama

Re: Trochu prerobiť normal

Příspěvekod SaJs0 » sob 12. zář 2015 13:29:50

Hele čo sa týka tých C4 máš docela pravdu ale daktoré veci su absurdné s kotrými sa už hráči. Na NOrmále bohu žial musia vyrovnať víc ty k tomu nenapíšu ..
Uživatelský avatar
SaJs0
Raider
 
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 14. kvě 2015 23:01:27

Re: Trochu prerobiť normal

Příspěvekod MaXiMuS » sob 12. zář 2015 14:57:53

No ako tie c4 mi už ani nevadia ale tie komponenty trochu ano, ale je to staré a moje tema takže to radšej zamknem


Lock
MaXiMuS
Raider
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 01. bře 2015 21:19:49

Re: Trochu prerobiť normal

Příspěvekod Zippy » ned 13. zář 2015 21:14:39

Ahoj MaXimuSi

Myslím si že jsi se vyjádřil slušně a stručně :D Myslím si totéž co ty.
Zippy
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 13. zář 2015 20:22:22


Zpět na Novinky

  • Reklama
cron