• Reklama

Se kterými moderátory nejste spokojení?

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Se kterými moderátory nejste spokojení?

Separ
5
4%
ShooterKo
11
9%
paci007
31
27%
Felipo
24
21%
XERY
33
28%
Michal
6
5%
TheBlackJack
6
5%
 
Celkem hlasů : 116

Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod Pleskac » stř 13. črc 2016 23:08:08

Tím nejste spokojeni myslím především :
- jestli dávájí zbytečné mute a jsou s tím otravnější než samotní výtržníci. :lol:
- jsou vulgární a vyvolávají rozruch spíše než aby server uklidnili
- nereaguji na prohřešky svých spoluhráčů
- nereaguji na vaše dotazy a odmítají vám pomoci (tímto nemyslím že řeknete moderátorovi at udela neco na co nema prava když vám rekne ze je nemá tak vám prostě nemůže pomoci)
- nedělají na serveru vůbec nic

Hlasujte jen pro moderátory které znáte to že jste nějaký nick nikdy neviděli neznamená že není aktivní možná akorát nehraje na vašem serveru.

Každý hráč může vybrat 2 moderátory a své hlasy můžete kdykoliv změnit. Když už budete pro někoho hlasovat byl bych rád kdyby jste sem napsali do příspěvků i nějaký svůj důvod proč jste pro něj hlasovali.

Toto hlasování je hlavně pro mě abych věděl co si myslí samotní hráči ale také pro moderátory aby si z toho kdyžtak něco málo vzali pokud zde dostanou nějakou kritiku.
Toto hlasování neznamená že kdo získá nejvíce hlasů přijde o moderátora ale stát se to samozřejmě může když k tomu bude důvod.
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Reklama

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod nwmlool » čtv 14. črc 2016 7:12:12

paci007 podla mna dava zbytocne mute...... a hlavne dlehe dava mute na viac ako 2 hod...
Xery to iste
nwmlool
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. črc 2016 10:24:37

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod paci007 » čtv 14. črc 2016 7:48:10

a ty se divíš ??? Hoši vy nemáte rozum , oni úmyslně provokují :D a eště se divíte :D dobře :D :D a víc jak 9H nedávám a 9H jsem dal 1 :D
Uživatelský avatar
paci007
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. úno 2015 20:34:07

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod ShooterKo » čtv 14. črc 2016 8:43:22

No hoši, zatím děkuji :). Ale rád bych byl kdyby jste taky něco napsali ke mně, jaký mýte na mě názor. :)
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod Woffik » čtv 14. črc 2016 10:19:36

Shooterko, Ty so pohode. Na teba nemám žiadne námietky :D Len ti trochu závidím. Si pohoda len tak ďalej. Snažíš sa pomáhať ok. Len t :like: :like: .

U XERYHO už si moc dovoľuje. Kričí si do VOICE robí blbosti a dosť krát provokuje. A sám videl a určite rozprával sa Olafom jak potiahol kábel.


U PACIHO007 to isté tiež moc dovoľuje. Ešte napísal - ja si svojmu clanu budem dávať mute na koľko ja chcem.! Takže na Norm (humakasi) napísal kur*a dal mu 5 min mute. Napíšem to ja na skúšku čo by spravil Búúm 1 hodina.

Plesky keby si príjmul hráčov do A-Team ktorých poznáš, často pomáhajú, a ktorý už mali šancu ty ktorý mali už M. A vďaka deťom si nám to vzal práva.

Separ- Ten tu je už dosť dlho moderátor. Snaží sa a není sním žiadny problém.

Felipo- Ten tu je už od začiatku admin, a čo napísal XERY do admin miestnosti že nadával drawaxovi nadávka je nech ide do (prdele)??
XERY čo napísal že nedáva mute a tak že príde za rok a požiada si práva. To je na pleskáča lebo sám si myslí že je dobrý admin atď...
XERY sa vie urobiť na tom že niekomu dá MUTE.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod ShooterKo » čtv 14. črc 2016 10:47:30

:))
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod paci007 » čtv 14. črc 2016 11:30:57

Kisard píše:Shooterko, Ty so pohode. Na teba nemám žiadne námietky :D Len ti trochu závidím. Si pohoda len tak ďalej. Snažíš sa pomáhať ok. Len t :like: :like: .

U XERYHO už si moc dovoľuje. Kričí si do VOICE robí blbosti a dosť krát provokuje. A sám videl a určite rozprával sa Olafom jak potiahol kábel.


U PACIHO007 to isté tiež moc dovoľuje. Ešte napísal - ja si svojmu clanu budem dávať mute na koľko ja chcem.! Takže na Norm (humakasi) napísal kur*a dal mu 5 min mute. Napíšem to ja na skúšku čo by spravil Búúm 1 hodina.

Plesky keby si príjmul hráčov do A-Team ktorých poznáš, často pomáhajú, a ktorý už mali šancu ty ktorý mali už M. A vďaka deťom si nám to vzal práva.

Separ- Ten tu je už dosť dlho moderátor. Snaží sa a není sním žiadny problém.

Felipo- Ten tu je už od začiatku admin, a čo napísal XERY do admin miestnosti že nadával drawaxovi nadávka je nech ide do (prdele)??
XERY čo napísal že nedáva mute a tak že príde za rok a požiada si práva. To je na pleskáča lebo sám si myslí že je dobrý admin atď...
XERY sa vie urobiť na tom že niekomu dá MUTE.



:D napsal to jináč než ty .. to za 1 :D , za 2 to co jsem napsal že svojmu clanu budu dávat mute kolik chci máš důkaz ?? .. za 3 Každý provokuje a pak se divíte , jako když 15 hráču provokuje že furt spamujou , dělaj si srandičky tak to se jako na mě nezlob ale co mám podle tebe dělat .. :D :D :D :D Já jsem spravedlivý .
Uživatelský avatar
paci007
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. úno 2015 20:34:07

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod Woffik » čtv 14. črc 2016 12:05:32

Tak ty mi chceš napísať že vôbec si to nenapísal ?? za 2 to co jsem napsal že svojmu clanu budu dávat mute kolik chci máš důkaz ??


Chceš povedať že nikdy si to nenapísal?
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod XERY » čtv 14. črc 2016 12:11:25

Kisard to stým kablom riešel som to aj s Pleskáčom sám som mu písal že niekto potiahol a nech to skontroluje alle ok :) Prečo dávam mute na 2 hodiny? na 2 hodiny dávam stále na PVP na 4 pretože vám to nestačí stále nadávate a provokujete Moderátorov !
Uživatelský avatar
XERY
Raider
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 19. bře 2016 20:36:19

Re: Se kterými moderátory nejste spokojení?

Příspěvekod DavKas » čtv 14. črc 2016 12:27:35

Kdyby tam byly admini tak každý ví kdo Bude mít nejvíce hlasu :-)
DavKas
Raider
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 17. dub 2015 16:48:33

Další

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron